Skocz do zawartości

Operator komórkowy- jaki?

wróć do serwisu Moja Firma 25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 15:00

Jakiego operatora opłaca się teraz wybrać? Coś sensownego bez braków ale też bez przepłacania? 

#2 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 15:22

U mnie Plush się sprawdza, ale nie wiem czego potrzebujesz ;)

#3 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 12:20

Najważniejsze to żeby teraz nie ładować się w te umowy z telefonami bo na nich się traci, lepszy prepaid a do tego telefon samodzielnie sobie kup jak nie lubisz kasy w błoto wyrzucać

#4 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 12:23

już nawet pół biedy z prepaid sensowne abonamenty też teraz są przecież, ale zgadzam się z tym jak najbardziej, że telefon u operatora to jest zło :D

#5 Guest_Antek

Guest_Antek
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 12:28

Ja mam właśnie Orange z telefonem, nie chciałoby mi się tego wszystkiego osobno załatwiać. Nie wydaje mi się żebym przepłacał

#6 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 12:29

już nawet pół biedy z prepaid sensowne abonamenty też teraz są przecież, ale zgadzam się z tym jak najbardziej, że telefon u operatora to jest zło :D

no nie wiem, moim zdaniem te abonamenty ostatnio bardzo zawodzą, ja gdzieś nie spotkałem się z takim na który bym się chciał zdecydować, ale z drugiej strony to nie jest też tak, że siedzę i każdą ofertę, która na rynek wchodzi czytam :)

#7 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 12:31

Ja mam właśnie Orange z telefonem, nie chciałoby mi się tego wszystkiego osobno załatwiać. Nie wydaje mi się żebym przepłacał

akurat rachunek jest prosty, wystarczy zobaczyć ile telefon na rynku kosztuje, ile takie rozwiązanie pakietów jakie masz kosztuje bez telefonu (też u innych operatorów) i zobaczyć koszt w skali dwóch lat- daję 99% szans, że taniej wyjdzie to wszystko osobno, ale rozumiem, że nie każdemu może się chcieć 

#8 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 12:33

no nie wiem, moim zdaniem te abonamenty ostatnio bardzo zawodzą, ja gdzieś nie spotkałem się z takim na który bym się chciał zdecydować, ale z drugiej strony to nie jest też tak, że siedzę i każdą ofertę, która na rynek wchodzi czytam :)

Ja mam Virgin Mobile- za 29 zł plan, w którym mam wszystko bez limitów od połączeń na wszystkie telefony, przez smsy, mmsy a Internetu mam teraz 8 GB, chociaż już niedługo bo po pół roku do 12 GB podskakuje 

#9 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 12:35

akurat rachunek jest prosty, wystarczy zobaczyć ile telefon na rynku kosztuje, ile takie rozwiązanie pakietów jakie masz kosztuje bez telefonu (też u innych operatorów) i zobaczyć koszt w skali dwóch lat- daję 99% szans, że taniej wyjdzie to wszystko osobno, ale rozumiem, że nie każdemu może się chcieć 

dokładnie tak to liczyłem jak mówisz, przez rok wyszło mi 200 zł zysku względem abonamentu z telefonem przy tym co wybrałem 

#10 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 12:45

Sensownie ten Virgin brzmi ale nie miałem z nimi nigdy wcześniej styczności prawdę mówiąc, jaki to jest zasięg?

#11 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 12:50

Sensownie ten Virgin brzmi ale nie miałem z nimi nigdy wcześniej styczności prawdę mówiąc, jaki to jest zasięg?

Wydaje mi się, że Play :) Wiem, że to akurat w dużym stopniu od miejsca zamieszkania zależy, ale u mnie się żadne dramaty z zasięgiem nie zdarzały 

#12 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 12:50

A lubię to, że te oferty mają elastyczne bardzo, bo to jednak sprawia, że nie trzeba być jakoś bardzo uwiązanym, wiadomo, rynek się zmienia i można chcieć być za rok zupełnie gdzie indziej 

#13 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 12:52

A lubię to, że te oferty mają elastyczne bardzo, bo to jednak sprawia, że nie trzeba być jakoś bardzo uwiązanym, wiadomo, rynek się zmienia i można chcieć być za rok zupełnie gdzie indziej 

No dokładnie, nie chciałbym właśnie się w takie wieloletnie umowy pchać, dlatego z początku myślałem o karcie, ale tutaj jestem skłonny spróbować, właśnie siedzę i się wczytuję w szczegóły

#14 awelko

awelko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 12:54

A co z Premium Mobile? Jest ktoś w stanie coś o nich powiedzieć? Chyba cenowo się opłaca, ale nie znam jakoś szczegółów

#15 Guest_Piotrek

Guest_Piotrek
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 12:58

Tylko duże sieci, które na swoim zasięgu działają... ja bym nie ryzykował z tymi wszystkimi podlegającymi im podmiotami, wydaje mi się, że to zawsze na jakość musi rzutować

#16 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 13:02

A co z Premium Mobile? Jest ktoś w stanie coś o nich powiedzieć? Chyba cenowo się opłaca, ale nie znam jakoś szczegółów

Przez chwilę nad nimi myślałem, ale zasię Plusa trochę mnie odstraszył bo u mnie potrafiło być z nim bardzo różnie :/

#17 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 11:05

No ale najważniejsze to żeby znaleźć coś pod siebie co nam pasuje, bo jednej idealnej sieci pewnie nie ma 

#18 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 11:10

Zapraszam do T Mobile- jak byś potrzebował więcej szczegółów to daj znać i się jakoś na priv skontaktujemy :)

#19 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 11:11

No ale najważniejsze to żeby znaleźć coś pod siebie co nam pasuje, bo jednej idealnej sieci pewnie nie ma 

U mnie nawet wśród bliskich zgody nie ma, jesteśmy rozsiani po wszystkich sieciach, ale jak się ma w ofercie darmowe połączenia do wszystkich sieci to nie jest problem więc to jest chyba najważniejsze 

#20 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 11:16

No ja zamówiłem ten starter z Virgin i zobaczymy jak się sprawdzi, ale bez określonego czasu, nie ma umowy, więc jak mi się nie spodoba to zrezygnuję i tyle

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych