Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jakiej firmy dobry portfel kupić

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 08:08

Mój portfel prezentuje się wprost żałośnie.Doradzicie gdzie mogę kupić porzadnie wykonany gadżet? 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 768 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 12:55

Ile możęsz przeznaczyć na to pieniędzy? Proponowałbym nie kupować sobie najtańszego portfela ale postawić na coś porządnego, dobrze wykonanego. Najlepiej z prawdziwej skory ( która wytrzyma o wiele dłużej niż skóra ekologiczna).

Zerknij sobie na portfele od Pierre Cardin

https://sklep-torebk...m/portfele.html

W tym sklepie jest spory wybór. 

#3 Nowicjusz1997

Nowicjusz1997

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 16:14

Polecam kupić skórzany portfel, ale według mnie należy zwrócić uwagę na jego wygląd, nie powinno być na nim żadnych zbędnych wzorów, portfel powinien być w klasycznym kolorze czarnym, brązowym, szarym, nie w jakieś pstrokate kolory i wzorki. Taki gadżet jest ważny wraz z odpowiednim ubiorem i dodatkami, np zegarkiem. To wszystko powinno pasować do siebie, pasować do naszego zawodu, który w danym momencie wykonujemy.

#4 Nowicjusz1997

Nowicjusz1997

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 16:18

Wbrew pozorom, dobrze dobrać portfel jest ważną rzeczą, warto dbać o takie niuanse, jak elegancki portfel i zegarek, warto dbać o wrażenie jakie wywołujemy u naszego pracodawcy lub klienta poprzez dobry wygląd

#5 Nowicjusz1997

Nowicjusz1997

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 16:22

Ja mam skórzany portfel z jakieś szerzej nieznanej firmy, kupiony na Allegro, kosztował on 50 zł + koszty przesyłki i jestem z niego zadowolony, elegancki portef jak widać nie musi kosztować kilkaset złotych.

#6 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 18 grudzień 2018 - 09:59

Według mnie warto szukać zarówno w sklepach internetowych, jak i tych stacjonarnych, bo w sumie w każdym przypadku można wpaść na coś ciekawego. Jeśli szuka ktoś czegoś solidnie wykonanego, ale dostępnego w rozsądnej cenie, to polecić mogę przede wszystkim skórzany portfel Money Kepper. Mam taki i służy mi już wiele miesięcy. ;)

#7 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:15

Wybieracie takie śmieszne czy klasyczne?

#8 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 172 postów

Napisano 05 luty 2021 - 21:32

Mi bardzo spodobały się portfele z grawerem. Świetnie się prezentują i są bardzo oryginalne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych