Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup samochodu używanego ale z salonu samochodowego

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 592 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 07:23

Jak w temacie, zależy nam na autach sprawdzonych, pewnych które i tak będą zaciągane w leasing na firmę. Mogą być używane, jeżeli będą w dobrej cenie w stosunku do jakości. Możecie polecić mi coś w tym zakresie??

#2 zieba

zieba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 11:47

Niemal każdy salon samochody prowadzi sprzedaż aut używanych. Są to zwykle samochody pewne, serwisowane regularnie, wstawiane przez klientów którzy pozostawiali samochody w rozliczeniu, a więc od nowego odejmowana jest wartość starego.

Mogą to być lekko droższe samochody, ale przynajmniej wiadomo jaki był ich przebieg oraz jaki jest ich stan techniczny.

Tutaj przykład używanych od BMW: https://wroclaw.bmw-...mochody-uzywane

A tutaj od KIA: http://www.landcar.pl/?page=outlet

#3 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 908 postów

Napisano 17 marzec 2018 - 20:17

Opłaca się kupować takie samochody?

Always look on the bright side of life!

#4 umberto

umberto

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 20 marzec 2018 - 07:11

Tak, zwłaszcza w rozliczeniu firmowym.

#5 Guest_incognito

Guest_incognito
  • Goście

Napisano 12 maj 2018 - 07:21

Lepiej mieć nowe z salonu, zwłaszcza że ceny są coraz atrakcyjniejsze. Brat kupował teraz u siebie w Częstochowie w salonie mazda Klimczak i dostał dobrą ofertę i ma porządne auto na lata, nie musi się martwić o nagłe awarie itd. 

#6 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 683 postów

Napisano 15 maj 2018 - 11:52

Używany w każdej chwili może odmówić posłuszeństwa ale jak ma gwarancje, to warto kupić.

#7 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 818 postów

Napisano 22 maj 2018 - 06:47

W takim wypadku rzeczywiście brzmi to jak dobre optymalne rozwiązanie

#8 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 13:14

Mnie nie przekonują te rozwiązania, to jednak auto używane, już różne historie słyszałam. Ja swoje mam po prostu nowe, z salonu mazdy  Klimczak w Częstochowie - i tutaj mam gwarancję że nic nie było kręcone, do tego gwarancja na parę lat. No i to jest dobry i bezpieczny zakup

#9 Guest_ziboo

Guest_ziboo
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 19:08

My BMW kupowaliśmy w kat6owickiej Bawaria Motors BMW, mają w ofercie też samochody uzywane, znaleźliśmy model jaki nas interesował, spoko stan no i cena ok. Zawsze to pewniej n iż od przypadkowego sprzedacy

#10 Guest_gorge

Guest_gorge
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 23:06

Jak na firmę brałem w tym roku aurisa hybrid, to wolałem nowy leasingować niż uzywany. Mam pewność, że dostaje auto w idealnym stanie. Chociaż przy toyotach to i uzywane będą służyć, bo dość trwałe są i mało awaryjne

#11 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 84 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 12:16

no w takim przypadku to mi do głowy przychodzi tylko i wyłącznie salon Carolina Toyota Włochy w Warszawie. Mają mnóstwo fajnych, używanych modeli w niezłych cenach. No i tak jak piszesz - to sprawdzone miejsce :)

#12 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 246 postów

Napisano 09 luty 2019 - 10:49

Ja również jestem zdecydowanym zwolennikiem takiego wyboru i uważam, że warto kupować samochód również używany ze sprawdzonych miejsc jak salony typu HondaPlaza, gdzie sam znalazłem swojego Civica w niezłej cenie, do tego wcześniej już został sprawdzony pod względem technicznym, prawnym i blacharsko-lakierniczym oraz co ważne też objęty dodatkową roczną gwarancją Honda Quality Plus. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych