Skocz do zawartości

Dobry Adwokat Lublin - szukam (prawo karne)

adwokat lublin dobry tani

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marta G.

Guest_Marta G.
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 14:57

Witam wszystkich, szukam dobrego i skutecznego adwokata, zależy mi na osobie z doświadczeniem. Chodzi o sprawę z zakresu prawa karnego, temat jest trudny więc potrzebuję specjalisty który wygrywa sprawy, szukam kogoś z Lublina.

#2 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 08:30

Znam dobrego karnistę i polecam Andrzej Samulak z kancelarii w Lublinie, między zajmuje się sprawami karnymi, nawet bardzo skomplikowanymi, w mojej rodzinie wydarzyła się prawdziwa tragedia, był pod telefonem w porze "poza pracą", polecam za skuteczność i ogromna wiedzę, z tego co pytaliśmy jest wiele lat w tym 'biznesie', także jesli szukasz kogoś pewnego, to na pewno możesz się do niego zgłosić. 

#3 Guest_Marta G.

Guest_Marta G.
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 10:14

Dzięki, wygooglowałam, to jest z Pan z kancelarii "KSK..."?

#4 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 11:10

Tak to ta kancelaria - Kancelaria KSK Klimkowski Samulak Kutrzuba

#5 Guest_Marcepan

Guest_Marcepan
  • Goście

Napisano 11 marzec 2018 - 14:59

znam tą kancelarię, również polecam

#6 Guest_moje imie

Guest_moje imie
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 15:55

a może ktoś podpowiedzieć, czy jeśli chodzi tematy związane z karą pozbawienia wolności wolności to Pan Samulak też się podejmuje? ktoś ma jakieś doświadczenia? bo szukam adwokata na którym można polegać, a z tego, co pisze Guest_Anka  zajmuje się cięższymi  przypadkami... czekam na odp

#7 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 18:51

Nie wiem jaki dokładnie jest zakres Mecenasa, ale wiem że podejmuje się trudnych spraw, tak bylo u mnie, Najlepiej jesli zadzwonisz i zapytasz, ale myślę że jeśli chodzi o prawo karne to jest duża szansa, że Ci pomoże.

#8 Guest_moje imie

Guest_moje imie
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 13:11

Nie wiem jaki dokładnie jest zakres Mecenasa, ale wiem że podejmuje się trudnych spraw, tak bylo u mnie, Najlepiej jesli zadzwonisz i zapytasz, ale myślę że jeśli chodzi o prawo karne to jest duża szansa, że Ci pomoże.

A masz może numer telefonu?

#9 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 17:29

695 598 704 ale ogólnie wygoogluj sobie Andrzej Samulak Lublin czy coś takiego, znajdziesz całą "wizytówkę"

#10 KatarzynaMal

KatarzynaMal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 marzec 2018 - 10:50

Witam wszystkich! Mój syn został oskarżony o kradzież. Wraz z kolegami ukradli kilka drobnych gabarytowo, ale cennych sprzętów ze sklepu RTV... Ochroniarze zatrzymali ich przy wychodzeniu. Syn zachował się bardzo źle, ale to był pierwszy taki wyskok i teraz grożą mu konsekwencje. Jego koledzy byli już karani za kradzieże, niszczenie mienia, on nigdy takich rzeczy nie robił. Proszę, napiszcie czy polecacie tego Adwokata, ew innych do mojej sprawy?

#11 Guest_Marta G.

Guest_Marta G.
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 17:41

Witam wszystkich! Mój syn został oskarżony o kradzież. Wraz z kolegami ukradli kilka drobnych gabarytowo, ale cennych sprzętów ze sklepu RTV... Ochroniarze zatrzymali ich przy wychodzeniu. Syn zachował się bardzo źle, ale to był pierwszy taki wyskok i teraz grożą mu konsekwencje. Jego koledzy byli już karani za kradzieże, niszczenie mienia, on nigdy takich rzeczy nie robił. Proszę, napiszcie czy polecacie tego Adwokata, ew innych do mojej sprawy?

Polecam Mecenasa Samulaka! To ja pytałam w wątku o polecenie i po kilku tygodniach mogę śmiało polecić, naprawdę pomaga w kryzysowych sytuacjach, specjlista, duże doświadczenie. Z Twoją sprawą napewno sobie też poradzi, śmiało się kontaktuj.

#12 KatarzynaMal

KatarzynaMal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 12:42

Dzięki, jednak okazało się, że sprawa nie była tak poważna, jak sądziłam. Wpadłam w panikę, ale nie grożą nam poważniejsze konsekwencje, mimo wszystko dzięki Marta_G za pomoc :)

#13 mapop

mapop

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 16:24

Witam, szukam również adwokata i chodzi o sprawę karną... Czy ktoś sprawdził polecanego w tym wątku? ktoś może cos więcej powiedzieć?

#14 Luiza82

Luiza82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 10:34

W Lublinie godną polecenia kancelarią jest www.latoch.pl. Konkretna i rzeczowa pomoc w konkurencyjnej cenie. Byłam bardzo zadowolona z obsługi, fachowości i terminowości. Moja sprawa została załatwiona niemal ekspresowo. Polecam

#15 Guest_Marta G.

Guest_Marta G.
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 15:06

Witam, szukam również adwokata i chodzi o sprawę karną... Czy ktoś sprawdził polecanego w tym wątku? ktoś może cos więcej powiedzieć?

Ja pytałam w tym wątku o polecenie dobrego prawnika i pierwsze pojawiło się polecenie Andrzeja Samulaka, więc sama skorzystałam i naprawdę mogę śmiało polecić dalej. 

#16 mapop

mapop

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 19:37

A możesz powiedzieć coś więcej, możesz tak mniej więcej powiedzieć w czym i jak Ci pomógł? Będę wdzięczna za jakieś szczegóły...

#17 Guest_Marta G.

Guest_Marta G.
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 13:12

Sprawa dotyczy  młodego człowieka z mojej rodzinyza udział w grupie przestępczej, który wymyślił sobie, że to będzie jego sposób na życie... To mój siostrzeniec, moja siostra jest samotną matką i bardzo ją wspieram, bo strasznie nas podłamała ta cała sytuacja. Młody mówił, że pracuje, miał tam jakieś pieniądze, okazuje się, że coś mu odpalali, ale był takim bardziej "chłopcem na posyłki". W każdym razie wpadli i został oskarżony za udział w grupie i oszustwa siedzi w areszcie. Wystawiali na sprzedaż jakieś nieistniejące przedmioty, ludzie wpłacali zaliczki na poczet sprowadzenia i odnowy tych rzeczy, no i nigdy nie otrzymywali tych zakupów... Młody, nie był karany, nie miał zatargów z prawem, siedzi w areszcie. Został złożony wniosek o zmianę środka zapobiegawczego, chociaż nie mamy wielkich nadziei z tym związanych ,ale Mecenas będzie reprezentował mojego kuzyna podczas rozprawy, a jeśli nie po naszej myśli to rozpraw. Jeszcze do nich nie doszło, ale Pan Mecenas ma ogromną wiedzę i przygotował nas na różne scenariusze, naświetlił linię obrony, odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia wszystkie kwestie. Więcej będę mogła napisac po pierwszej rozprawie, ale czujemy się z wsparciem Mecenasa pewniej i wiemy przynajmniej, że wykorzysta wszystkie możliwości.

#18 mapop

mapop

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 12:36

Nie spodziewałam się tak szczegółowego opisu, dzięki za pomoc. U mnie sprawa też nie wygląda kolorowo, chodzi o jazdę po pijanemu... Dzięki za polecenie i namiary, myślę, że się do niego zgłoszę.

#19 Guest_adafigaro

Guest_adafigaro
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 12:34

Witam wszystkich, czy ktoś jeszcze skorzystał z usług tego prawnika? Potrzebuję dobrego karnisty, będę wdzięczna za opinie o nim bądź za inne namiary.

#20 Guest_CZłenson

Guest_CZłenson
  • Goście

Napisano wczoraj, 11:44

Czy Anka która poleca na tym forum Mecenasa Samulaka to Sędzia Anna Samulak jego Matka?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: adwokat, lublin, dobry, tani

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych