Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co jeść aby schudnąć?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 54 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 16:47

Może zacząć ćwiczyć...?

#42 Aldeo

Aldeo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 15 grudzień 2018 - 22:29

Dokładnie, przede wszystkim aktywność fizyczna i dieta. A nawet w odwrotnej kolejności, bo dieta przede wszystkim. Do tego można kupić sobie wspomaganie, na przykład w postaci spalacza tłuszczu. Ja zamówiłam sobie teraz Extreme Slash https://www.greatone...ulek---300-g_63żeby zacząć z kopyta od nowego roku. Trzymajcie kciuki. 

#43 Guest_Pwaeł

Guest_Pwaeł
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 06:20

Chłopie nie słuchaj wyżej wymienionych "znawców".

Jeśli chcesz schudnąć to najważniejszy będzie deficyt kalorii przyjmowanych w ciągu dnia. W Twoim przypadku będzie to na oko z 2200 kcal - 2500 kcal (zrób 2 tygodniowy test na 2500 kcal, jeżeli waga będzie stała to obetnij o 200 kcal) Jeśli już będzie spadała to trzymaj tę liczbę kalorii aż do następnej stagnacji wagi, później to samo co wyżej. A jeśli chodzi o jedzenie to możesz wcinać co Tylko chcesz lecz z głową. Zasada wyznaje, że najlepiej jakby 70% kalorii spożywanych w ciagu dnia było pochodzenia "zdrowego", a te 30% możesz sobie pozwolić na co tylko chcesz, byle mieścić się w kaloriach. Oczywiście ruch byłby wskazany, czy to siłownia, czy basen. Regularność posiłków nie ma aż takiego znaczenia. Najważniejsze nie wydawaj pieniędzy na cateringi (samemu można sobie smaczniej i za 3 razy taniej ugotować pyszne jedzenie) oraz na diety (chyba, że masz jakieś problemy zdrowotne wtedy warto udać się do specjalisty).

Polecam sprawdzić kanał na YT, ew na instagramie: Tomek Grzymski, macie tam wszystko opowiedziane, opisane za darmo.

#44 dyzia

dyzia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 19:31

Ja polecam catering dietetyczny, najlepsza dieta moim zdaniem - zapewnia regularne i pełnowartościowe posiłki, jest to bardzo ważne, gdy chce się schudnąć. Moim zdaniem najlepszy catering dietetyczny ma Maczfit.

#45 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 11:44

cały klucz do sukcesu to zdrowe odżywianie, ruch plus ewentualnie zdrowe suplementy, np. zijapoland.pl

#46 Benekx

Benekx

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 07 styczeń 2019 - 11:21

Mi się wydaje, że zamiast drogich diet jak ten Maczfit najlepiej jest aktywność fizyczna, ewentualnie jakieś preparaty na odchudzanie, ale tak czy inaczej dużo zależy od naszej diety. W zasadzie zależy kto ile chce schudnąć.

#47 KonradLDZ

KonradLDZ

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 12:52

Ja korzystam z cateringu dietetycznego od Eat Fit. Ogólnie po kilku tygodnia człowiek tęskni za tym na co ma ochotę, jednak na plus spadek kilogramów (oczywiście trenuję).

#48 magnolia32

magnolia32

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 08:44

Ja polecam catering dietetyczny, najlepsza dieta moim zdaniem - zapewnia regularne i pełnowartościowe posiłki, jest to bardzo ważne, gdy chce się schudnąć. Moim zdaniem najlepszy catering dietetyczny ma Maczfit.

A to nie przypadkiem ten catering co ostatnio jedzenia klientom nie dostarczył? Ja też jestem na pudełkach z tą różnicą, że od suvibox mam dania. I na czas je dostaje. I nigdy nie było tego rodzaju problemu.. a już od kilku ładnych miesięcy jestem na ich diecie.

#49 beatrice

beatrice

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 12:41

moim zdaniem nie wystarczy tylko jeść zdrowo i sie ruszać. Szczególnie jak ktoś się bardzo zaniedbał. Warto sie czymś wspomóc. MOzna sobie o tym tutaj poczytać https://piron.pl/sliminazer/. Jest kilka ciekawych pomysłów na dodatki.

#50 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 682 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 09:55

Przede wszystkim trzeba jeść zdroworozsądkowo. Żadne restrykcyjne diety nie są dobre.

#51 wirtuoz

wirtuoz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 maj 2019 - 16:25

sama dieta, catering dietetyczny nic Ci nie da. Musi być dieta + trening + wypoczynek + duuuużo wody
Łap pierwszy porządny artykuł na ten temat z brzegu - https://www.fitxpres...e-odchudzanie/

#52 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 256 postów

Napisano 29 czerwiec 2019 - 20:08

Przede wszystkim trzeba jeść a nie się głodzić! Tylko wszystko trzeba robić z głową. Mi w schudnięciu bardzo pomogły rady z http://kartuzy.info/...e-caly-rok.html , dzięki którym wreszcie wiedziałam jak zadbać o siebie przez cały rok a nie tylko przed wakacjami. I teraz wyglądam naprawdę dobrze :) 

#53 Ravier334

Ravier334

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 20:28

Witam was. Od jakiegoś czasu walczę z nadwagą i zastanawiam się czym to może być spowodowane. Dieta generalnie jest dopięta na ostatni guzik, ale nie ukrywam, że uwzględniam w niej słodycze. Ten artykuł mi otworzył oczy na całą kwestię https://www.nawidelc...by-bylo-zdrowo/ i chciałbym sie zapytać, co o nim sądzicie. Czy całkowite odstawienie słodyczy powinno załatwić sprawę. Z góry dziękuję za podpowiedź.

#54 pawel29010

pawel29010

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 14:19

Żeby chudnąć trzeba mieć ujemny bilans kalorii, ogranicz produkty o ich dużej zawartości i poruszaj się żeby trochę ich dodatkowo spalić :)

Życia nie można wybrać, ale można z niego coś zrobić.

#55 ramona

ramona

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 18:24

Błonnik bardzo dużo daje ja dosypuję gdzie się da, jem z kanapkami, dodaję do jogurtu,muesli, moje jelita lepiej pracują, czuję się lżej i jem na pewno mniej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych