Skocz do zawartości

urlop macierzyński

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_w imieniu żony

Guest_w imieniu żony
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 11:46

Moja żony jest w ciąży. Zależy jej na pracy. Cały czas chodzi do pracy. Około trzeci miesiąc, zbliża się małymi kroczkami by powiadomić wszystkich w pracy. Nie orientujemy się jak jest z urlopem macierzyńskim. Planuje jak najszybciej wrócić po porodzie do pracy. Słyszała że miesiąc przed porodem może już iść na urlop macierzyński i ciągnąć dalej łącznie wyjdzie 6 miesięcy prawda to?A potem już może wrócić do pracy czy jeszcze z czegoś musi korzystać?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 11:55

Moja żony jest w ciąży. Zależy jej na pracy. Cały czas chodzi do pracy. Około trzeci miesiąc, zbliża się małymi kroczkami by powiadomić wszystkich w pracy.Nie orientujemy się jak jest z urlopem macierzyńskim. Planuje jak najszybciej wrócić po porodzie do pracy.Słyszała że miesiąc przed porodem może już iść na urlop macierzyński i ciągnąć dalej łącznie wyjdzie 6 miesięcy prawda to?A potem już może wrócić do pracy czy jeszcze z czegoś musi korzystać?

http://kadry.infor.p...ed-porodem.html

#3 Guest_w imieniu żony

Guest_w imieniu żony
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 13:58

http://kadry.infor.p...ed-porodem.html

Ok już wiem,ale pytanie jedno mam jaki jest URLOP macierzyński 6 tygodni czy 14?
Żona chce wybrać ja nic nie chcę.

#4 Zielona Linia

Zielona Linia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów

Napisano 26 luty 2018 - 12:23

Urlop macierzyński to 20 tygodni w przypadku urodzenia jednego dziecka. Jeśli Pan nie chce korzystać z urlopu, żona wykorzystuje 20 tygodni. 6 tygodni może wykorzystać przed porodem.

#5 Guest_w imieniu żony

Guest_w imieniu żony
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 18:00

Urlop macierzyński to 20 tygodni w przypadku urodzenia jednego dziecka. Jeśli Pan nie chce korzystać z urlopu, żona wykorzystuje 20 tygodni. 6 tygodni może wykorzystać przed porodem.

Bardzo dziękuję za informację:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych