Skocz do zawartości

iMe jako optymalizacja kosztów?

optymalizacja kosztów ime imeworldwide outsourcing IT

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Aldona

Guest_Aldona
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 23:59

Wiadomo, że w dzisiejszych czasach większość firm szuka zmniejszenia kosztów, więc często korzysta się z outsourcingu. Trafiłam ostatnio na stronę iME (imeworldwide), zajmują się zdalnym wsparciem informatycznym. Ja akurat myślę o takim zewnętrznym wsparciu IT, na pewno wyjdzie to taniej, do tego pomoc techniczna nie śpi;) w razie potrzeby można na nich liczyć o każdej porze. Co o tym myślicie?

#2 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 10:18

W sumie też jestem ciekaw, jak to funkcjonuje, bo nawet ciekawe rozwiązanie. Zresztą jak masz sprzęt mobilny, który pracownicy często zabierają do domu, jak laptop, to takie wsparcie powinno być przydatne.

#3 Guest_amelija

Guest_amelija
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 21:52

Znam, my to mamy jaki benefit w firmie. No i szczerze przyznaje, że naprawdę fajna opcja. Najpierw nam się wydawało, ze nie będzie dużego zainteresowania, bo raczej głównie młodzi korzystają z komputerów. Ale jednak się myliliśmy, bo takiego wsparcia potrzebują też osoby nie zawsze obeznane z technologią. Więc iMe cieszy się u nas sporym zainteresowaniem.

#4 Guest_Marynika

Guest_Marynika
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 19:30

Moja firma też ma. Nie korzystałam z tego nigdy wcześniej, ale jak dziecko mi zachorowało i z laptopa pracowałam w domu to nie wiem jak bym sobie poradziła bez tej pomocy. W firmie wystarczyło poprosić informatyków i wszystko miałam podane na tacy, w domu ratunkiem było własnie to iMe. Myślę, że to przyjemny ukłon pracodawcy dla pracowników. 

#5 Guest_Kazak

Guest_Kazak
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 20:55

Równie fajnie sprawdza się jako iMe help desk dla działów IT. Firma dzięki temu może mieć mniejszą ilość informatyków. Jeśli jakakolwiek pomoc będzie potrzebna można kontaktowac się z iMe. Dzięki temu dla informatyków nie ma rzeczy niemożliwych. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: optymalizacja kosztów, ime, imeworldwide, outsourcing, IT

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych