Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uzyskanie zezwolenia na jednorazową sprzedaż alkoholu

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671161 postów

Napisano 22 luty 2018 - 01:32

W przypadku imprez organizowanych na otwartym powietrzu lub w pomieszczeniach można starać się o uzyskanie zezwolenia na jednorazową sprzedaż napojów alkoholowych.

Powrót do artykułu: Uzyskanie zezwolenia na jednorazową sprzedaż alkoholu

#2 Guest_Przemysław

Guest_Przemysław
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 01:32

Jak to wygląda w przypadku festiwali ? Często organizowane są przecież przetargi na miejsca z alkoholem podczas eventów masowych. Czy jeżeli podmiot gospodarczy na co dzień nie prowadzi sprzedaży alkoholu może starać się o jednorazowe pozwolenie?

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 12:03

Jak to wygląda w przypadku festiwali ? Często organizowane są przecież przetargi na miejsca z alkoholem podczas eventów masowych. Czy jeżeli podmiot gospodarczy na co dzień nie prowadzi sprzedaży alkoholu może starać się o jednorazowe pozwolenie?

Wszystko masz dokładnie wyjaśnione w artykule, wystarczy przeczytać.

#4 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 23:26

Witam Mam aktualną koncesję jeszcze mi nie wygasła tylko nie opłacam opłat bo zawiesiłem działalność chcę odwiesić działalność 4,5 razy w roku żeby okazyjnie zorganizować dyskotekę od święta .Z tego powodu że nie było opłacalne prowadzenie całym rokiem .Czy w takim przypadku odwieszam działalność na dwa dni i czy mogę ubiegać się o jednorazowe zezwolenie i czy takowe otrzymam .Proszę o poradę i w razie na jaki artykuł się powołać . Pozdrawiam Grzegorz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych