Skocz do zawartości

Zdjęcie

Znak podwyższający prędkość w obszarze zabudowanym

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49453 postów

Napisano 20 luty 2018 - 18:02

Czy znak podwyższający prędkość w obszarze zabudowanym dotyczy wszystkich uczestników ruchu drogowego, czy może część pojazdów jest z tego przepisu zezwalającego na poruszanie się z wyższą prędkością wyłączona?

Powrót do artykułu: Znak podwyższający prędkość w obszarze zabudowanym

#2 Guest_Mariusz Lisowski - swieżo upieczony kierowca "C"

Guest_Mariusz Lisowski - swieżo upieczony kierowca "C"
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 18:02

Szanowny Panie Bitner Proszę o sprostowanie zdjęcia obrazującego ograniczenie do 60km/h w terenie zabudowanym dla samochodów ciężarowych o DMC>3,5t przy podwyższeniu ograniczenia prędkości do 80km/h (znak B33). Pańskie zdjęcie i to wyjaśnienie kosztowało mnie 1 błąd na egzaminie na kat. C. (dokładnie sytuacja jak na zdjęciu - most północny w W-wie ograniczenie do 80 więc pojechałem 60. Niestety nie było to między 23:00 a 5:00 Na szczęście to był jeden błąd. Może Pan umieścić info 50km/h w godz. 5-23 i 60km/h w godz. 23-5

#3 Guest_Jezus

Guest_Jezus
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 20:47

Pan bitner niestety nie ma pojęcia, że takie bzdury (jak te nieszczęsne 60) szkodzą! Ciężko się zastanowić, a po wytknieciu błędu poprawić? Ehhh, jednorazowe matoły...

#4 Guest_dg

Guest_dg
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 19:22

dzis jechałem kolo zwolenia - tablica obszar zabudowany a 10 metrów za nim ograniczenie prędkości do 70km/h....jak się cholera do tego odnieść?wystarczylby jeden znak z ograniczeniem i zielona tablica a nie najpierw ograniczenie do 50 a potem do 70....jedno wyklucza drugie

#5 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 09:09

Panie Jerzy, jestem przekonana, że prędkość dopuszczalna dla pojazdów z urządzeniem wystającym do przodu więcej niż 1,5 m od siedzenia kierującego na obszarze zabudowanym wynosi 30 km a nie 60 ? O co chodzi , że tyle fopa w jednym artykule.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych