Skocz do zawartości

Umowa o prace ile dac pracodawcy

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 12:43

Witam, serdecznie
Na moją prosbe zostalam zarejestrowana w ZUS na umowe o prace najzniza krajowa 2100 brutto.
pracodawca placi mi godzinowki i mi pensja pasuje i mam dodatkowo prowizje od sprzedazy. potrzebuje do kredytu byc zarejestrowana. umowilsmy sie ze polowe za zus mu bede oddawala jaka kwote powinnam mu oddac.
Katarzyna

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17321 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 20 luty 2018 - 12:59

Wiem, napisałaś, ze ci "pasuje", ale ....powiedz, dlaczego dajesz się "wkręcać" w takie nieuczciwe układy? to chore, przecież pracodawca cię oszukuje, łaski nie robi, że zarejestruje cię w ZUS.

#3 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 13:28

Wiem, napisałaś, ze ci "pasuje", ale ....powiedz, dlaczego dajesz się "wkręcać" w takie nieuczciwe układy? to chore, przecież pracodawca cię oszukuje, łaski nie robi, że zarejestruje cię w ZUS.

Tak wiem. po prostu on nie chcial mnie narazie rejestrowac dopiero kolo kwietnia mialam byc zgloszona. ale musialam juz teraz wiec mamy sie zrzucic po polowie.

#4 Werta77

Werta77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 luty 2018 - 15:17

Sytuacja pracownika się nie poprawi jak będziemy się tak dawać, ..... Kasiu takim postem powinien się zainteresować US i PIP.

#5 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17321 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 20 luty 2018 - 15:21

Tak wiem. po prostu on nie chcial mnie narazie rejestrowac dopiero kolo kwietnia mialam byc zgloszona. ale musialam juz teraz wiec mamy sie zrzucic po polowie.

Kasiu, rób jak uważasz, ale dzięki takiemu postępowaniu pracowników, takich mamy pracodawców, którzy wykorzystują pracownika i każą mu pracować na czarno.
Co to znaczy "nie chciał zarejestrować"? a pracownika chce mieć? czy niewolnika?
A jak się coś stanie? wypadek?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych