Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Środki czystości

wróć do serwisu Moja Firma 24 odpowiedzi w tym temacie

#21 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 19 grudzień 2020 - 22:43

Nigdy nie spotkałam się z tym, by zagraniczne środki czystości były lepsze od tych, które możemy spotkać w Polsce. Ja zazwyczaj zamawiam profesjonalne środki czystości do zakładu pracy od firmy www.lineatrade.net. Dysponują bardzo szerokim wyborem produktów w przystępnych cenach.

#22 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 28 luty 2021 - 14:54

Wszystkie środki czystości do domu kupuję tylko od tych najlepszych marek. Zakupy ronię online w sklepie Kopiec Higieny. Polecam ten sklep!

#23 Krawczuluk

Krawczuluk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 06 marzec 2021 - 08:21

My chemię kupujemy w biedronce i lidlu przeciez to jest najtansz i najlepsze

#24 tarica

tarica

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 marzec 2021 - 15:44

Ja od siebie mogę polecić markę Clinex. To polskie środki czystości i do tego profesjonalne, ale w naprawdę dobrej cenie. Zastąpiłam nimi produkty z hipermarketów, które były w podobnych cenach, ale mniej wydajne i skuteczne.

#25 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 24 marzec 2021 - 12:24

Jeśli chodzi o środki czystości do firmy to mogę Ci polecić Eko Higiena (www.ekohigiena.pl  ). Świetny wybór produktów w dobrych cenach, poza tym jeśli chodzi o jakość także można na nich liczyć. Pracownicy obsługujący klientów chętnie podpowiedzą jakie rozwiązania do danych zastosować wybrać. Prowadzimy firmę sprzątającą, robimy usługi dla różnych biurowców i te ich produkty sprawdzają się świetnie, zarówno chemia jak i sprzęt, który można do sprzątania wykorzystać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych