Skocz do zawartości

Zdjęcie

Środki czystości

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adrian Z

Adrian Z

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 luty 2018 - 10:34

Mam pytanie, jakie głównie środki kupujecie dla siebie? Bo dużo się mówi, że niby zagraniczne środki czystości są o wiele lepsze od naszych tutaj, związku z tym jakie jest tutaj macie doświadczenie w tym?

#2 paulinamilanowska

paulinamilanowska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 luty 2018 - 10:38

Myślę, że najlepszym tutaj rozwiazaniem będzie korzystanie z chemii niemieckiej. Sama kupuje żele do prania i płyny do płukania firmy Persil i Softlan. Na prawdę świetnie się sprawdzają i co ważne ubrania po praniu nie tylko są odpowiednio wyprane, ale co ważne trzymają długo świeżość i pachną jak należy po otwarciu szafy ;).

#3 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 11:32

Mam pytanie, jakie głównie środki kupujecie dla siebie? Bo dużo się mówi, że niby zagraniczne środki czystości są o wiele lepsze od naszych tutaj, związku z tym jakie jest tutaj macie doświadczenie w tym?

Zapraszam na stronę IZI sklepu/ izi.sklep. pl. Polskie, profesjonalne, bardzo wydaje środki czystości i nie tylko.

#4 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 11:34

Zapraszam na stronę IZI sklepu:) izi.sklep. pl. (link proszę wpisać bez spacji) Polskie, profesjonalne, bardzo wydajne środki czystości i nie tylko.

#5 Guest_Livia38

Guest_Livia38
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 13:11

Kupuje zawsze na partner.kielce.pl, bo prócz świetnej chemii maja również: artykuły higieniczne, artykuły kuchenne, miotły, szufelki, rękawice, szczotki, gąbki, zmywaki, i wiele innych. Jak do tej pory nie znalazłam lepszego miejsca na zakupy, polecam.

#6 Guest_mila93

Guest_mila93
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 10:07

Wszelkie niezbędne mi do pracy środki czystości kupuje u partner.kielce. pl. Polecam odwiedzić stronę, z cała pewnością znajdziecie tam wiele istotnych dla każdej gospodyni domowej, produktów.

#7 Anna33op

Anna33op

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 10:34

Ja osobiście od paru lat korzystam z dedykowanych środków czystości do firm. Zazwyczaj wybieram markę Diversey, która ma dość bogaty asortyment i dobry stosunek ceny do jakości. Na pewno są też inne godne polecenia marki i preparaty, czego Wy używacie? Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych