Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wysokość emerytur, rent i dodatków po waloryzacji w 2018 r.

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515769 postów

Napisano 19 luty 2018 - 17:42

Od 1 marca 2018 r. najniższa emerytura wzrośnie z 1000 zł do 1029,80 zł, a przeciętna renta rodzinna wzrośnie o około 57,05 zł. W wyniku corocznej waloryzacji, wyższe będą dodatki do świadczeń emerytalno-rentowych.

Powrót do artykułu: Wysokość emerytur, rent i dodatków po waloryzacji w 2018 r.

#2 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 17:42

A zasilek z opieki spolecznej 153zl wzrosnie, bo nie byl waloryzowany 13 lat. To jest kpina i hanba. Wstyd i jeszcze raz wstyd. Pytam sie co te osoby maja zrobic za te grosze?

#3 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 19:09

GDZIE JEST PODWYŻKA ZASIŁKU PIELĘGNACYJNEGO Z POMOCY SPOŁECZNEJ???????????!!!!!!!!!!!!!! 153 ZŁ CO TO MA BYĆ???? OD BARDZO DAWNA NIE BYŁ PODWYŻSZANY !!!!!!!!!

#4 Guest_Anonim

Guest_Anonim
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 09:06

A o ile wzrośnie renta z tytułu niezdolności do pracy dla rolników ubezpieczonych w KRUS?! Moi rodzice niedługo będą się płaszczyc przed komisją żeby dostać chociaż głupie 400 zł! To jest dopiero wstyd, bo skoro są niezdolny do pracy, a uwierzcie mi ze przepuklina na kregoslupie, rwa kulszowa i wyskakujących biodrem nie da się za bardzo pracować w roli, to jak mają utrzymać się za 800 zł miesięcznie?

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 11:51

Ludzie ubezpieczeni w ZUS w takim przypadku dostają zalecenie przekwalifikowania i o jakiejkolwiek , nawet 400 zł, rencie mogą zapomnieć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych