Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co robic żeby być w google?

wróć do serwisu Moja Firma 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 takaman

takaman

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 luty 2018 - 11:41

Czemu jak np wpisze w google dobry fryzjer męski w katowicach to jedne zakłady sie wyświetlają a inne nie? Otworzyłem salon fryzjerski tylko dla męzczyzn ale póki co mam problem z klientami, napływ jest ale bardzo powolny a działam juz od wakacji. Ludzie szukają takich rzeczy przez internet wiec jakbym sie tam wyświetlał to moze chętniej by przychodzili, tylko jak sie to robi? Gdzies sie trzeba zapisac?

#2 grubsonn47

grubsonn47

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 luty 2018 - 12:37

o pozycjonowaniu słyszałes? w google nie wyświetlają sie losowe strony tylko dobrze zoptymalizowane pod SEO ale jak nie masz o tym pojęcia to będzie ciezko, musisz znalezc agencje pozycjonującą i oni sie zajmują tym zebyś sie wyżej wyświetlał

#3 Guest_Marcins

Guest_Marcins
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 09:16

Poczytaj więcej o pozycjonowaniu w wyszukiwarce, o seo, sem itp, jeśli nie wiesz gdzie to możesz w książkach , ale poleciłbym Ci bardziej blogi, magazyny typu online marketing, ze względu na praktyczne podejście ludzi którzy to piszą, bo ksiązki nie zawsze zawierają taką wiedzę. Jak coś służę pomocą.

#4 SupremumSEO

SupremumSEO

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 21 luty 2018 - 10:39

Zgadza się, aby strona wyświetlała się wysoko w wynikach wyszukiwania, należy podjąć szereg działań, które składają się na jej pozycjonowanie. To złożony proces, którego nie sposób omówić w szczegółach na forum. Trzeba zacząć od optymalizacji strony, to znaczy dostosować ją do wymagań robotów Google: napisać dobre teksty, zawierające słowa kluczowe; zadbać o wartościowe linki prowadzące do witryny; podrasować stronę pod kątem technicznym. Garść informacji na temat pozycjonowania znajdziesz na stronie internetowej naszej agencji: https://supremumseo.pl/, również poczytanie forów tematycznych może pomóc ci w zgłębieniu tematu. Gdybyś natomiast potrzebował pomocy w sprawnym i skutecznym pozycjonowaniu strony swojego biznesu, zapraszamy do kontaktu. 

Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/

#5 takaman

takaman

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 luty 2018 - 10:33

Nie myślałem ze wyświetlają sie losowe strony ale też nie miałem pojęcia jak to sie dzieje że wyświetlają sie konkretne. No ale nie rozumiem troche, no bo inny zakład w mieście tez moze robić to pozycjonownaie tak? A jak jest kilka takich zakładów to juz wogóle. To kto jest wyżej, ten kto więcej zapłaci?

#6 grubsonn47

grubsonn47

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 luty 2018 - 08:15

dawno juz nie spotkałem takiego laika, ciekawe doświadczenie ;) wyżej jest ta która pozycjonuje sie lepiej, np ma lepsze linki, częscie jest aktualizowana, nie łamie googlowych zasad i tak dalej, duzo tego jest ale agencja bedzie wiedziała co robic i myśle ze lepiej ci to wytłumaczy na żywo niz ktokolwiek tu na forum

#7 SupremumSEO

SupremumSEO

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 23 luty 2018 - 15:50

Wpływ na konkretną pozycję w wynikach wyszukiwania ma wiele czynników, jak choćby popularność i konkurencyjność branży, ale również środki, jakie jesteś w stanie przeznaczyć na SEO. Przy większym budżecie możesz wybrać więcej słów kluczowych oraz zadbać o dodatkowe działania na stronie, zwiększające jej atrakcyjność, a co za tym idzie - pozycję w wyszukiwarce. Musisz wiedzieć, że pozycjonowanie to długotrwały proces i na rezultaty trzeba czekać nawet kilka miesięcy. Nie warto też rezygnować z pozycjonowania w momencie osiągnięcia zadowalającego wyniku, ponieważ raz osiągnięta pozycja nie jest dana na stałe, a konkurencja szybko może zająć twoje miejsce.

#8 takaman

takaman

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 26 luty 2018 - 08:35

Czyli troche mam racje z tym że kto więcej zapłaci to ma większe szanse byc wyzej. Dzięki, troche to dla mnie jaśniejsze, podumam jeszcze co z tym fantem zrobic

#9 richyrich

richyrich

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 26 luty 2018 - 11:05

Strona www obowiązkowo, działalność SEO przy jej reklamie również. Poza tym sam możesz przecież dodać lokalizację swojej firmy do map a to już jakiś krok.

#10 black

black

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 27 luty 2018 - 10:41

tak ze kto więcej zapłaci to jest wyżej to adwordsy. bo prócz pozycjonowania jeszcze jest reklama w google, wtedy masz pewnośc ze jak zapłacisz to jesteś wysoko, ale to takie tymczasowe rozwiązania, na dłuższą mete lepiej sprawdza sie seo

#11 takaman

takaman

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 luty 2018 - 09:39

Kurcze juz troche za dużo tych informacji a moja głowa za mała na to wszystko. Ja sobie chyba poczytam o tym w internecie żeby sie w tym bardziej poorientowac. Ale mam do was ostatnie pytanie ile to wogóle moze kosztowac? Bo piszemy sobie o większych-mniejszych budżetach ale o jakich kwotach wogóle rozmawiamy?

#12 SupremumSEO

SupremumSEO

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 28 luty 2018 - 14:51

Bardzo trudno oszacować koszt zarówno pozycjonowania, jak i kampanii w Google Adwords. Wszystko zależy od tego, jak zaawansowanych działań będzie wymagała twoja strona, jak długo trzeba będzie pozycjonować ją, zanim osiągnie efekt. Istnieją też różne modele rozliczeń z agencją. U nas klient - oprócz stałego abonamentu - płaci za rzeczywiste rezultaty, czyli liczbę nowych użytkowników na stronie, pozyskanych w wyniku naszych działań. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz na info@supremumseo.pl - umówimy się na spotkanie i przedstawimy szczegółową ofertę wraz z cennikiem, indywidualnie dopasowaną do twojej sytuacji.

#13 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 558 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 01:04

Wiele  firm zajmujących się pozycjonowaniem, nie ma nawet pojęcia co robi, więc ich efekty są marne, działania specjalistów są natychmiastowo widoczne i nie ma takiej opcji, że nie uda się czegoś zrobić, to właśnie dewiza Seo Komando

#14 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 303 postów

Napisano 22 maj 2018 - 17:40

Strony internetowe żeby były dość wysoko w google trzeba wypozycjonować. Są firmy, które się w tym specjalizują. Polecam zapoznać się z ofertą Seo Unit. Specjalizują się w pozycjonowaniu stron i są w tym naprawdę skuteczni :)

#15 miiisiek

miiisiek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 11:48

Na pewno pozycjonowanie jest niezbędne - zwłaszcza jeśli mówimy o pozycjonowaniu się na skalę ogólnokrajową.

Z drugiej strony pozycjonowanie lokalne też jest ok. Zobaczcie sobie tutaj ofertę pozycjonowania. Może wam przypadnie do gustu.

#16 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 558 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 20:46

Jedna z opcji jest taka, że Twoja strona www nie jest odpowiednio zoptymalizowana. Optymalizacja stron internetowych jest bardzo ważna podczas pozycjonowania, bez niej nic nie wskórasz, dlatego skontaktuj się z https://solv.pl/opty...y-internetowej/ w celu wykrycia błędów

#17 JarekWLKP

JarekWLKP

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 08:27

Musisz skupić się na poprawnej konstrukcji strony i z pewnością zlecić pozycjonowanie strony firmowej. Bez tego ani rusz. Bajki opowiadane w internecie o samodzielnym pozycjonowaniu można włożyć pomiędzy Shreka i Czerwonego Kapturka. Dzisiaj wszystkie firmy mocno się pozycjonują i samemu niewiele zdziałasz. 

#18 pozycer

pozycer

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 05 październik 2018 - 12:34

Przede wszystkim pozycjonowanie strony. Wysoka pozycja google jest ważna, jeśli chcesz być widocznym. W ten sposób na pewno zapewnisz sobie większy ruch użytkowników na stronie, a także lepsze zyski

#19 zieba

zieba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 08 październik 2018 - 10:36

Generalnie w niektórych branżach dosyć trudno jest wypozycjonować stronę na czołowe pozycje, dlatego trzeba szukać alternatywnych sposobów dotarcia do klientów. Jak to zrobić najlepiej? W dobie mediów społecznościowych nie jest to wybitnie trudne zadanie.

Z pomoca przychodzą takie portale jak Facebook czy Instagram. Założenie profilu firmowego oraz aktywne prowadzenie, reagowanie na sugestie użytkowników bywa bardzo cenne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych