Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pożyczki gotówkowe

wróć do serwisu Kadry 44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 19:08

A jak będzie wyglądać weryfikacja mojej osoby jako pożyczkobiorcy w wonga? przydałoby mi się pożyczyć troche gotówki...

Witam! Rotia, Wonga nie udziela pożyczek online bez weryfikacji. Sprawdzamy nie tylko Twoją zdolność kredytową, ale także weryfikujemy Twoje dane osobowe. Dlatego też musisz mieć własny rachunek bankowy, który posłuży do weryfikacji. Po uzupełnieniu danych we wniosku o udzielenie pożyczki na raty bądź pożyczki krótkoterminowej, poprosimy Cię o potwierdzenie tożsamości przy użyciu jednej z dwóch dostępnych metod weryfikacji tożsamości: - logowanie do systemu Twojej bankowości online lub - wykonanie przelewu internetowego w wysokości 10 groszy z Twojego konta. Pamiętaj, że rachunek, którego użyjesz w celu weryfikacji będzie także służył do ewentualnej wypłaty pożyczki. Bardzo ważne jest to, aby było to konto osobiste, którego jesteś jedynym właścicielem. Nie akceptujemy kont firmowych, walutowych, oszczędnościowych oraz rachunków bankowych innych osób. Pamiętaj, że udzielenie pożyczki online bez weryfikacji numeru konta nie będzie możliwe.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#42 Eldoon

Eldoon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 grudzień 2019 - 12:33

Wydaje mi się, że takich rzeczy nie brakuje. Już to gdzieś z pewnością widziałem.

Marzenia zwykle się spełniają, ale nie tak i nie wtedy, kiedy tego pragniemy.

#43 Eldoon

Eldoon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 grudzień 2019 - 12:33

Wydaje mi się, że takich rzeczy nie brakuje. Już to gdzieś z pewnością widziałem.

Marzenia zwykle się spełniają, ale nie tak i nie wtedy, kiedy tego pragniemy.

#44 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 16:15

Ostatnio znajomy mówił o tym, że korzystał z pożyczki, która dostępna była na stronie https://taniopozyczam.pl/ Sprawdziłem sobie wszystkie warunki i powiem szczerze, że raczej byłbym zadowolony, więc i Wam polecam, jeśli na szybko jest potrzebna Wam gotówka.

#45 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 606 postów

Napisano 10 luty 2020 - 12:51

Podstawowe usługi czy produkty bankowe można wybrać we własnym zakresie - mam tutaj na myśli takie oferty jak te na konta bankowe czy lokaty. 
W przypadku kredytów hipotecznych skala trudności jest znacznie trudniejsza, bo bez dokładnego przeczytania umowy, oraz bez dokładnego opisania mi zapisów w umowach kredytowych, nie wchodziłbym w tego typu oferty, bo można się na tym dosyć nieprzyjemnie rozczarować.

Ciekawą opcją na rynku pożyczek są na pewno darmowej pożyczki: https://ofin.pl/pozy...bez-zaswiadczen -  na stronie jest porównanie firm pożyczkowych udzielających pożyczek bez zaświadczeń oraz pożyczek darmowych. 

Aktualne wiele firm ma takie właśnie pozyczki w ofercie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy