Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Pożyczki gotówkowe

wróć do serwisu Kadry 56 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 19:08

A jak będzie wyglądać weryfikacja mojej osoby jako pożyczkobiorcy w wonga? przydałoby mi się pożyczyć troche gotówki...

Witam! Rotia, Wonga nie udziela pożyczek online bez weryfikacji. Sprawdzamy nie tylko Twoją zdolność kredytową, ale także weryfikujemy Twoje dane osobowe. Dlatego też musisz mieć własny rachunek bankowy, który posłuży do weryfikacji. Po uzupełnieniu danych we wniosku o udzielenie pożyczki na raty bądź pożyczki krótkoterminowej, poprosimy Cię o potwierdzenie tożsamości przy użyciu jednej z dwóch dostępnych metod weryfikacji tożsamości: - logowanie do systemu Twojej bankowości online lub - wykonanie przelewu internetowego w wysokości 10 groszy z Twojego konta. Pamiętaj, że rachunek, którego użyjesz w celu weryfikacji będzie także służył do ewentualnej wypłaty pożyczki. Bardzo ważne jest to, aby było to konto osobiste, którego jesteś jedynym właścicielem. Nie akceptujemy kont firmowych, walutowych, oszczędnościowych oraz rachunków bankowych innych osób. Pamiętaj, że udzielenie pożyczki online bez weryfikacji numeru konta nie będzie możliwe.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#42 Eldoon

Eldoon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 grudzień 2019 - 12:33

Wydaje mi się, że takich rzeczy nie brakuje. Już to gdzieś z pewnością widziałem.

Marzenia zwykle się spełniają, ale nie tak i nie wtedy, kiedy tego pragniemy.

#43 Eldoon

Eldoon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 grudzień 2019 - 12:33

Wydaje mi się, że takich rzeczy nie brakuje. Już to gdzieś z pewnością widziałem.

Marzenia zwykle się spełniają, ale nie tak i nie wtedy, kiedy tego pragniemy.

#44 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 565 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 16:15

Ostatnio znajomy mówił o tym, że korzystał z pożyczki, która dostępna była na stronie https://taniopozyczam.pl/ Sprawdziłem sobie wszystkie warunki i powiem szczerze, że raczej byłbym zadowolony, więc i Wam polecam, jeśli na szybko jest potrzebna Wam gotówka.

#45 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 768 postów

Napisano 10 luty 2020 - 12:51

Podstawowe usługi czy produkty bankowe można wybrać we własnym zakresie - mam tutaj na myśli takie oferty jak te na konta bankowe czy lokaty. 
W przypadku kredytów hipotecznych skala trudności jest znacznie trudniejsza, bo bez dokładnego przeczytania umowy, oraz bez dokładnego opisania mi zapisów w umowach kredytowych, nie wchodziłbym w tego typu oferty, bo można się na tym dosyć nieprzyjemnie rozczarować.

Ciekawą opcją na rynku pożyczek są na pewno darmowej pożyczki: https://ofin.pl/pozy...bez-zaswiadczen -  na stronie jest porównanie firm pożyczkowych udzielających pożyczek bez zaświadczeń oraz pożyczek darmowych. 

Aktualne wiele firm ma takie właśnie pozyczki w ofercie.

#46 matcha

matcha

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 luty 2020 - 06:23

Jeśli potrzebujesz pożyczki, to w pierwszej kolejności zwróć uwagę na koszty. Pamiętaj, że w firmach pozabankowych będzie przeważnie drożej niż w bankach. Ale da się znaleźć tanie oferty pozabankowe. Szukaj darmowych chwilówek, bo w tym przypadku oddasz tyle samo pieniędzy, ile pożyczysz. Ponadto pożyczaj w firmach o dobrej reputacji na rynku - najlepiej wybierać takie instytucje, które od co najmniej kilku lat działają w Polsce i które nie znajdują się na liście ostrzeżeń publicznych KNF. Koniecznie czytaj całą umowę przed jej podpisaniem, zwłaszcza to, co jest napisane drobnym druczkiem.

#47 Adaś2486

Adaś2486

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 05 marzec 2020 - 10:10

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.

#48 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 07:39

No wiesz, niekoniecznie tak jest. Wiele biznesow jedzie na kredytach i nie jest to nic złego. Po prostu wielu biznesmenów nie moze przeznaczyć dużych funduszy na zakupy na początku kariery biznesowej .Albo po prostu wolą przeznacżyć te pieniądze na inne rzeczy.
Ogólnie warto jest tutaj jednak zwrócić uwagę na
koszt całościowy kredytu
na oprocentowanie kredytu
na opłaty dodatkowe
jak rownież na opinie o firmie, w której chcemy pożyczyć kasę.

#49 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 816 postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 00:33

Każdy ma swoje sposoby na zdobycie niezbędnej gotówki. Dla mnie chyba najlepszą opcje zawsze ma lombard. Szybko można uzyskać gotówkę. Tutaj https://www.lombardnazlotej.pl mają uczciwą wycenę. Pewnie ich kojarzycie. Na Złotej w Warszawie są, ale wyceny można dokonać przez maila, co dla mnie jest ogromną zaletą. 

#50 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 29 wrzesień 2020 - 11:47

Radziłabym zaciągać takie pożyczki w bankach (jeśli już w ogóle musisz je brać). Możesz to zrobić z pomocą https://wnioskomat.com/wniosek wypełniając prosty wniosek i czekając na realne oferty.

#51 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 27 październik 2020 - 12:24

aasa polska, jakiś czas temu wziąłem pożyczkę na 3 tysiące i złego słowa powiedzieć nie mogę. Jasne warunki, minimum formalności i przelew ekspresowo na koncie. Taka pożyczka to super rozwiązanie!

#52 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 501 postów

Napisano 19 listopad 2020 - 08:56

Skoro już jesteśmy w takim temacie to i ja o coś was zapytam. Pożyczacie pieniądze od rodziny? Pewnie część z was tak robi. Tylko teraz pojawia się kolejne pytanie, czy wiecie jak to wszystko poprawnie zorganizować? Jeżeli nie to tak się akurat składa, że mogę wam zarekomendować interesujący wpis na tej https://blog.provide...zka-od-rodziny/ stronie w internecie. Dużo ciekawych i co ważne przydatnych informacji podanych w przystępny sposób. Polecam tam zajrzeć i dowiedzieć się więcej o pożyczaniu pieniędzy od rodziny!

#53 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 294 postów

Napisano 30 listopad 2020 - 13:10

Jeśli ktoś by potrzebował, to polecam zgłosić się tu: ekspert kredytowy Wrocław. Sam skorzystałem z pomocy i nie żałuję.

#54 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 14 grudzień 2020 - 07:38

Obecnie bardzo prężnie działa się przede wszystkim online, co pozwala na pozyskanie gotówki bez wychodzenia z domu. Stron, które to umożliwiają nie brakuje, a rynek pośrednictwa finansowego daje sporo możliwości. Zobacz, jak wygląda współpraca między podobnymi firmami, które oferują pożyczki i pomagają w ich odpowiednim doborze.

#55 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2021 - 09:47

a czy ktoś brał pożyczkę pod zastaw np w lombardmyszkow.pl?

#56 Ida4

Ida4

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 19 maj 2021 - 08:56

A czy słyszeliście o pożyczkach bez BIK? Ostatnio czytałam o nich trochę na stronie http://www.webspace....ozyczkobiorcow/. Warto zainteresować się tematem jeśli potrzebujecie gotówki na asap.

#57 PiotrSwiacicki

PiotrSwiacicki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 sierpień 2021 - 12:51

Nie biorę już kredytów, ponieważ to zobowiązanie na długie lata. Dla mnie dobrym rozwiązaniem okazały się pożyczki krótkoterminowe, a wiec takie które mogę spłacić maksymalnie w ciągu 3 miesięcy. Są również takie udzielane na 60 dni: https://www.gopozycz...e-na-2-miesiace/ i niektóre wcale nie są drogie spłacie. Tym, bardziej te dostępne za 0 zł.

a czy ktoś brał pożyczkę pod zastaw np w lombardmyszkow.pl?

Pierwszy raz o tym słyszę. Ogólnie staram się omijać wszelkie lombardy i inne podobne instytucje

Jeśli potrzebujesz pożyczki, to w pierwszej kolejności zwróć uwagę na koszty. Pamiętaj, że w firmach pozabankowych będzie przeważnie drożej niż w bankach. Ale da się znaleźć tanie oferty pozabankowe. Szukaj darmowych chwilówek, bo w tym przypadku oddasz tyle samo pieniędzy, ile pożyczysz. Ponadto pożyczaj w firmach o dobrej reputacji na rynku - najlepiej wybierać takie instytucje, które od co najmniej kilku lat działają w Polsce i które nie znajdują się na liście ostrzeżeń publicznych KNF. Koniecznie czytaj całą umowę przed jej podpisaniem, zwłaszcza to, co jest napisane drobnym druczkiem.

Dokładnie, ja też zwracam na tą uwagę. Ty bardziej że wiem o tym że niektóre osoby zupełnie nie pilnują harmonogramu spłaty a potem płaczą że mają dużo pieniędzy do spłacenia. Lepiej dokładnie się zapoznać zarówno z warunkami jak i harmonogramem i spać spokojnie.

Co roku w sezonie świątecznym fantazjowałam, że w połowie grudnia wsiadam do samolotu i lecę w jakieś przyjemne, ciepłe miejsce. Z daleka od wścibskich ciotek, perfekcyjnej matki, kuzynek, dzieciaków biegających z prędkością kucyków naćpanych amfetaminą...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych