Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawo jazdy 2018 – jakie zmiany czekają początkujących kierowców?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49367 postów

Napisano 16 luty 2018 - 07:36

W 2018 roku na kierowców czekają spore zmiany w przepisach ruchu drogowego. Nie będzie już można redukować liczby punktów karnych za pomocą kursów, a osoby posiadające prawo jazdy krócej niż dwa lata będą musiały zaliczyć kurs doszkalający.

Powrót do artykułu: Prawo jazdy 2018 – jakie zmiany czekają początkujących kierowców?

#2 Guest_nata

Guest_nata
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 07:36

Na pewno będzie drożej uzyskać prawko z tego co wiem i dlatego się zapisałam do szkoły jazdy moto start, dużo chętnych teraz jest faktycznie bo każdy chce się wyrobić przed zmianami ale jest ok, pewnie dlatego że mają dużo instruktorów i elastyczne godziny pracy

#3 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 09:38

Jeżeli stoicie również nad wyborem odpowiedniej szkoły jazdy to ja w Poznaniu polecam zwrócić uwagę na OSK Pegaz. Moim zdaniem i widząc opinie moich znajomych to jedna z najlepszych szkół jazdy na którą warto postawić ze względu na świetnych instruktorów, rozsądną cenę za cały kurs oraz sprawny przebieg całych jazd i nauk teoretycznych dzięki czemu nie zapominałem tego czego nauczyłem się wcześniej i jak perfekcyjnie wykonywać manewry. Egzaminy poszły gładko i w końcu do pracy zamiast autobusem na około mogę dojechać spokojnie dwa razy szybciej swoim autem :)

#4 radekos

radekos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 01:45

Co do szkoły jazdy to ja z kolei kończyłem kurs w https://www.prawkoredcar.pl/ w Poznaniu i chwalę ich sobie. Mają sprawdzonych, fajnych, kontaktowych instruktorów, wszystko się odbywa bez stresu, w dobrej atmosferze. Dzięki temu szybko nauczyłem się dobrze jeździć i już za drugim razem zdałem egzamin. Ceny maja zupełnie w porządku.

#5 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 12:10

Z Warszawy fajna szkoła to Ledwo Jadę http://ledwojade.pl/ Instruktorzy bardzo spoko, kursy są na poziomie, wszystko jak trzeba. Też szybko zdałam egzamin, nie zdawałam po sześć razy jak niektórzy moi znajomi. Tak więc warto dobrze wybrać, jak ze wszystkim w sumie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych