Kategorie
Skocz do zawartości

Nowe auto

FishyBem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mój facet jeździ teraz nowym peugeotem i jest bardzo zadowolony z tego francuza. Nic się nie psuje, wszystko działa no i co najważniejsze bardzo ładnie wygląda. Mamy go niecałe dwa miesiące. Sama namówiłam go żeby się wybrał do salonu i  w końcu sobie kupił tego SUVa 2008, bo taniej to już nie będzie, a te rabaty się niedługo skończą. No i kupił

• Like 1

Mam jakieś pół roku koreańskie xlv i mi sie sprawdza po mieście, wygodnie sie siedzi i cicho pracuje więc do stania w warszawskich korkach jak znalazł, spalanie też wychodzi ok :) BTW moim zdaniem suv jest dużo bardziej komfortowy niż kompakt

• 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Myślę, że warto rozważyć zakup nowego bądź lekko używanego auta, aby jednak nie trzeba było go co chwilę odstawiać do warsztatu i ładować kolejnych pieniędzy na naprawy. Ja wybrałem się do kia warszawa i tutaj mogłem liczyć na ogromną pomoc obsługi w zakresie wyboru auta, do tego udzielili mi wszystkich informacji odnośnie stanu technicznego samochodów z ich oferty, które mnie interesowały. Udało mi się jeszcze wynegocjować dobrą cenę, a do tego nadal korzystam z ich pomocy w zakresie serwisów. 

• 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nowe auto na pewno należy kupować bardzo rozważnie. Warto zawsze wszystko wielokrotnie przestudiować aby się nie wbić na minę ;) Wszystko zależy od tego jaki mamy budżet. Jeśli zastanawiamy się nad autem tanim i małym no to myślę, że najlepszą opcją będzie tu Renault, Peugeot czy Skoda.. No i oczywiście zawsze jeszcze VW. Bardzo dobre autka a i przy okazji można wybrać fajne silniki. Takie, które są małe a przy okazji mają całkiem niezłe osiągi. Ciekawa też jest ostatnio Dacia. Bardzo ciekawie wyglądają te autka a przy okazji są tanie. Coś takiego jak poniżej. 

dacia-logan-mcv-k52-ph2-overview-01.jpg.

• 2 miesiące temu...

W Rzeszowie na pewno mogę polecić Ci salon Auto Res http://www.auto-res.pl/w którym również kupowałem w zeszłym roku auto i naprawdę polecam. Przede wszystkim szeroki wybór modeli, fajne ceny i do tego najnowsze modele wielu marek o czym przekonasz się sprawdzając ich stronę. Myślę, że u nich znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. 

• 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

jesli miałbym ci polecić nowy samochód to ja bym tutaj stawiał na Toyotę. Dobry stosunek jakości do ceny - tak po prostu. Samochody są niemal bezawaryjne. A jeszcze w salonie Carolina Toyota Wola to mają sporo różnego rodzaju promocji itp cały czas więc zerknij sobie do nich czy coś aktualnie się dzieje.

Według mnie warto zdecydować się na zakup samochodu od sprawdzonego dealera. Jednym z nich jest https://www.zasadaauto.pl/ , Widziałam, ze mają bardzo duży wybór samochodów. Ceny są przystępne, a wiadomo, ze jak kupisz nowy samochód to zdecydowanie dłużej Ci posłuży. 

• 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość Bartlomiej

Jeśli jeździsz głównie po mieście to bierz hybrydę np. corollę bo to oszczędne kompaktowe auto. Udało mi się kupić nówkę na wyprzedaży rocznika, na gwarancji, bez obaw że licznik był kręcony itp.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...