Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe auto

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 15 luty 2018 - 23:40

Cześć! Macie może jakies swoje ulubione marki albo modele aut? Ja szukam ostatnio po aukcjach samochodu, bo planuje kupic nowe, ale nic konkretnego znaleźć. Mam na oku jedno z peugeota ale moze macie jakies doswiadczenia z tą marką?

#2 Colot

Colot

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 21 luty 2018 - 12:44

Pugi dobre auta ale tylko z poszczególnymi silnikami. Może postaw na japońca. Z tego co wiem mają mega pancerne silniki, nie idzie tego zarżnąć. Do jakiej kwoty konkretnie czegoś szukasz ? ;)

#3 wacława

wacława

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 22 luty 2018 - 15:52

mój facet jeździ teraz nowym peugeotem i jest bardzo zadowolony z tego francuza. Nic się nie psuje, wszystko działa no i co najważniejsze bardzo ładnie wygląda. Mamy go niecałe dwa miesiące. Sama namówiłam go żeby się wybrał do salonu i  w końcu sobie kupił tego SUVa 2008, bo taniej to już nie będzie, a te rabaty się niedługo skończą. No i kupił

#4 Guest_kompan

Guest_kompan
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 19:11

Mam jakieś pół roku koreańskie xlv i mi sie sprawdza po mieście, wygodnie sie siedzi i cicho pracuje więc do stania w warszawskich korkach jak znalazł, spalanie też wychodzi ok :) BTW moim zdaniem suv jest dużo bardziej komfortowy niż kompakt

#5 Nozek

Nozek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 marzec 2018 - 11:42

Koreańczyki wbrew pozorom nie są takie złe :D

#6 Gtoho

Gtoho

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 06 marzec 2018 - 09:20

Ale odstają jakością od bawarskiej porzadnej motoryzacji

#7 Gleky

Gleky

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 06 marzec 2018 - 09:47

Ja mam starego golfa 3 i żyję, grunt że jeździ i nie przepala mi połowy wypłaty D:

#8 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 09:19

Myślę, że warto rozważyć zakup nowego bądź lekko używanego auta, aby jednak nie trzeba było go co chwilę odstawiać do warsztatu i ładować kolejnych pieniędzy na naprawy. Ja wybrałem się do kia warszawa i tutaj mogłem liczyć na ogromną pomoc obsługi w zakresie wyboru auta, do tego udzielili mi wszystkich informacji odnośnie stanu technicznego samochodów z ich oferty, które mnie interesowały. Udało mi się jeszcze wynegocjować dobrą cenę, a do tego nadal korzystam z ich pomocy w zakresie serwisów. 

#9 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 22 sierpień 2018 - 16:52

Nowe auta to auta z koniem trojańskim, naprawy pogwarancyjne bardzo zabolą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych