Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup mieszkania - lokalizacja ważniejsza niż cena

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102370 postów

Napisano 15 luty 2018 - 20:38

Okazuje się, co wynika z przeprowadzonych badań, że decydując się na zakup mieszkania, kierujemy się przede wszystkim jego lokalizacją. A zatem najpierw szukamy mieszkania w dogodnym dla siebie położeniu, a dopiero później analizujemy ceny. Dlaczego lokalizacja jest dla nas ważniejsza niż koszt zakupu nieruchomości?

Powrót do artykułu: Zakup mieszkania - lokalizacja ważniejsza niż cena

#2 Guest_bobik

Guest_bobik
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 20:38

Może jak ktoś zarabia ponad średnią krajową to patrzy w pierwszej kolejności na dzielnicę. Jakby mnie było stać to też bym wolał zielony Żoliborz, ale jest jak jest i kupiłem mieszkanie na osiedlu pod Dębami na Płochocińskiej. Obrzeża Warszawy, ale dojazd do centrum nie jest tragiczny, no i cena za metr była do przyjęcia.

#3 Krystyna81

Krystyna81

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 luty 2018 - 15:06

Trochę tak jest, teraz wydaje mi się, że fajną opcją są mieszkania na Bemowie - teraz względnie tanie, ale wciąż w atrakcyjnej lokalizacji, a jak pociągną metro to może się okazać, że to świetna inwestycja. 

#4 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 24 luty 2018 - 12:13

Tak Bemowo jest bardzo popularną dzielnicą, właśnie ze względu na budowę metra. Wcale się nie dziwię, podróż komunikacją miejską będzie super szybka! Fajnie zamieszkać niedaleko stacji np w Young City 2, które się teraz buduje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych