Skocz do zawartości

Zdjęcie

doradztwo podatkowe - korzystacie ?

wróć do serwisu Księgowość 43 odpowiedzi w tym temacie

#41 miki90

miki90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 styczeń 2020 - 16:02

Nie wiem dokładnie od kiedy, ale widzę, że na fixly można założyć konto w kategorii usług finansowych, także będzie można znaleźć tam doradcę podatkowego, księgowego albo ubezpieczyciela. Ciekawe to jest, ktoś już może zakładał konto i widział jak to wygląda? 

#42 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 15:49

W kwestiach doradztwa podatkowego polecam Rödl & Partner 

#43 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 810 postów

Napisano 05 czerwiec 2020 - 09:40

Kilka razy skorzystałem z usług doradztwa podatkowego. Jeśli prowadzicie niewielką firmę, w ktorej nie macie dużych dochodów i tym samym kosztów, mozna sie bez takich porad obyć. Jesli jednak firma jest spora, macie spore dochody i tym bardziej koszta, to warto jest takie doradztwo wziąc pod uwagę. Koszt porady nie będzie wysoki w porównaniu do tego co mozna zaoszczędzić. Jest wiele sposobów calkowicie legalnej optymalizacji podatkowej.  O której osoby nieobyte w temacie po prostu nie wiedzą. Można w wielu przypadkach znacznie zmniejszyć oddawany podatek dochodowy, jednoczesnie zwiększając swoje dochody.

Ze swojej strony polecam tę kancelarię doradztwa podatkowego z Poznania:

https://www.kancelar...ztwo-podatkowe/

Mają duże doświadczenie. 

#44 GregoryLut

GregoryLut

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 22 czerwiec 2020 - 07:11

Na profesjonalne usługi doradcy podatkowego można liczyć u biuroenigma.pl . Już wiele razy uzyskałam tam fachową i rzetelną pomoc. Dodatkowym atutem są niewygórowane ceny usług. Polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych