Skocz do zawartości

Zdjęcie

doradztwo podatkowe - korzystacie ?

wróć do serwisu Księgowość 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 15 luty 2018 - 16:52

Jak w temacie, czy korzystacie z profesjonalnego doradztwa podatkowego ? Czy rozliczacie się samodzielnie i wszystkich informacji szukacie na własną rękę ?

#2 tilos

tilos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 19 luty 2018 - 16:18

ja rozliczam się samodzielnie ale myślę już powoli o przejściu do biura rachunkowego. Faktur w każdym miesiącu przybywa ja coraz więcej czasu spędzam w papierach i wiadomo cierpią na tym inne czynności. Jakbyście mieli kogoś godnego polecenia na śląsku to chętnie przygarne namiar :)

#3 marinet

marinet

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 11:19

ja jestem ze śląska a konkretnie z Gliwic i tu moją księgowością zajmuje się biuro Kasprzyk i Nizołek. To firma rodzinna prowadzona przez ojca i córkę. Rzetelni, uczciwi i kompetentni.

#4 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 10:29

ja też jestem ze Śląska i mieszkam 10 km od Gliwic :) Nie słyszałam wcześniej o tym biurze ale na pewno zerknw :) Czy oni zajmują się kompleksową księgowością, ,łącznie z rozliczaniem VAT z UE ?

#5 marinet

marinet

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 11:22

marikaa tak tak wiem, że tematy związane z VAT też ogarniają. Miałam kiedyś do rozliczenia 2 czy 3 faktury i nie było z tym większego problemu. Wiesz 20 lat doświadczenia w branży robie swoje także spokojnie można im to powierzyć. 

#6 Szymczyk85

Szymczyk85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 13:45

Ja jak mam jakieś wątpliwości to o wszystko pytam w swoim biurze rachunkowym - Liczydło, które mieści się na Powsińskiej 106 - nigdy mnie nie zawiedli.  Jak ktos szuka biura rachunkowego z Warszawy i ma wątpliwości, które wybrać to Liczydło jest idealne. 

#7 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 13:52

dzięki marinet za odpowiedz :) już się z nimi kontaktowałam i po świętach jestem umówiona na pierwsze spotkanie. Mam nadzieje, ze bedzie ok i od maja uda się rozpocząć współpracę :)

#8 Franek74

Franek74

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 02 kwiecień 2018 - 22:08

Moją księgowość w Warszawie prowadzi www.dompodatkow.pl. Oprócz tego,że zajmują się rozliczaniem firmy, to służą również radą z doradztwa w zakresie prowadzenia firmy. Jakość obsługi na najwyższym poziomie w przyzwoitej cenie.

#9 JanDawko

JanDawko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów
  • LokalizacjaLubin

Napisano 03 kwiecień 2018 - 03:06

Długo rozliczałem się samodzielnie, ale od kiedy robi to księgowa mam na wszystko więcej czasu.

#10 Luiza82

Luiza82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 10:25

Korzystałam z usług radcy prawnego w Gdańsku u www.kancelariatomczyk.pl i szczerze polecam, gdyby ktoś szukał dobrego radcy. Dużo mi pomógł, poświęcił ogrom czasu, wszystko wytłumaczył. Poza tym wcale dużo mnie to nie kosztowało. Otrzymałam skrupulatną i rzetelną pomoc.

#11 Kokol357x

Kokol357x

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 11:40

Do tej pory korzystałam z usług księgowego ale myślę o samodzielnym rozliczaniu firmy.

#12 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 14:48

zgodnie z obietnicą daje znac po poerwszym spotkaniu. Wrażenia mega pozytywne, od razu widać, że mają ogromne doświadczenie i wiedze. Czuje, że trafiłam pod właściwy adres. Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc :)

#13 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 10:58

Fajną ofertę posiada biuro https://www.tmf-grou...yroll/hr-admin/ Jedną z głównych zalet i prawdopodobnie najważniejszą dla firm jest niższy koszt pracy. Zależy to od tego, czy firma korzysta z usług innej firmy z tego samego kraju, czy zza granicy. Pełnoetatowi pracownicy mogą być kosztowni, szczególnie z działu IT. Jeśli praca jest przeniesiona na zewnętrzny zespół, w innym kraju z mniejszymi kosztami życia, pensja jest niższa, co może zaoszczędzić firmie dużo pieniędzy.

#14 Guest_Amelia94

Guest_Amelia94
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2018 - 12:54

Korzystam, to bardzo wygodne. Skoro padły propozycję, ja nie będę bierna, proszę - doradca.gliwice.pl to firma, która śmiało mogę polecić. W swojej ofercie posiadają również doradztwo podatkowe.

#15 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 21 kwiecień 2018 - 08:58

Profesjonalne usługi księgowe, kadrowe, podatkowe i doradcze świadczy kancelaria www.axatax.pl. Wyróżniają się nowoczesnym podejściem i otwartością na problemy klientów. Oferują klientom kompleksową obsługę księgową, w tym przede wszystkim prowadzenie ksiąg rachunkowych, książki przychodów i rozchodów. Wysoki poziom obsługi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych