Skocz do zawartości

Uszkodzony samochód

zepsuty uszkodzony samochód zwrot samochodu zwrot pieniędzy osoba prywatna osoba fizyczna check engine samochód auto

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Guest_Dominik

Guest_Dominik
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 18:02

Witam serdecznie,

Sprawa wygląda tak. Kupiłem samochód od osoby prywatnej/fizycznej i wracając nim do domu zapaliła się kontrolka check engine i samochód zatrzymał się. Po kilku nieudanych próbach uruchomienia, wezwałem lawetę i przetransportowałem samochód do swojego miasta. Na drugi dzień rano(sprawa stała się w niedzielę późnym wieczorem) samochód został zawieziony do mechanika, który stwierdził, że jedna świeca jest częściowo "zmielona" i w zasadzie silnik nadaje się do wyrzucenia.Wcześniej byłem na przeglądzie i wszystko wyszło OK, ale wiadomo, że usterka silnika na zwykłym przeglądzie nie wyjdzie. I teraz chciałbym wiedzieć, czy nie będzie problemu z oddaniem samochodu i odzyskaniem pieniędzy. Rozumie, że w takiej sytuacji koszt transportu samochodu ponosi sprzedawca.Chciałbym także wiedzieć czy muszę wysyłać jakąś pisemną reklamację, żeby się zabezpieczyć na wszelki wypadek i ile mam dni na załatwienie sprawy. Proszą o jak najszybszą odpowiedź i z góry dziękuję. 

pozdrawiam 

Dominik

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zepsuty, uszkodzony samochód, zwrot samochodu, zwrot pieniędzy, osoba prywatna, osoba fizyczna, check engine, samochód, auto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych