Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak prowadzić własną rachunkowość?

rachunkowość jednoosobowadziałalność firma finanse podatki

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Magda wizaż

Magda wizaż

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 luty 2018 - 12:26

Dzień dobry wszystkim!

Od września prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Ze względu na ciążę i ostatni ciężki okres finansowy nie korzystam już z usług biura rachunkowego, bo nie stać mnie na jego opłacanie.

Pytanie do Państwa - jak prowadzić własną księgowość?

Dodam, że raczej nie wystawiam faktur ostatnio, jedynym moim obowiązkiem jest opłacanie składek ZUS.

Proszę o krótkie i treściwe odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie!

#2 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 24 maj 2018 - 07:35

Ja też prowadziłam jednoosobową działalność, ale szybko okazało się, że samemu nie dam rady prowadzić księgowości i musiałam skorzystać z usługi biura rachunkowego https://www.tmf-grou...nationalxpense/ Technologia zmieniła sposób, w jaki zarządzamy naszymi wydatkami. Wiele procesów wymagających skrupulatnego i ręcznego sprawdzania arkuszy kalkulacyjnych oraz wpływów, które były kiedyś realizowane przez zespoły back office, jest przenoszonych do bardziej wydajnych systemów informatycznych. Dzięki temu specjaliści ds. finansów mogą odgrywać strategiczną rolę w bieżącej działalności. Efektywne oprogramowanie może również przyczynić się do lepszego przestrzegania zasad, regulaminów firmowych, a także pomóc w ograniczaniu nadużyć.

#3 Guest_Lutka

Guest_Lutka
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 20:20

A ile płaciłaś za biuro rachunkowe? W Tax Care masz abonamenty już od stówki, możesz też rozliczać się od faktury. Zaoszczędzisz kasę i oszczędzisz sobie pracy w tej ciąży.

#4 KamilaZ

KamilaZ

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 lipiec 2018 - 10:40

Prowadzenie samemu księgowości nie jest takie proste i potrafi zająć bardzo dużo czasu. Polecam outsourcing księgowy.

biuro rachunkowe kadry i płace warszawa BPG to zespół specjalistów, którzy zadbają o Twoich pracowników poprzez znajomość się na prawie pracy oraz dokumentacji kadrowej i płacowej

#5 Guest_Walduś

Guest_Walduś
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:02

Podziwiam i szanuje, bo ja bałbym się samodzielnie prowadzić rachunkowość, zbyt duża odpowiedzialność dlatego współpracuję z biurem rachunkowym GAMA Grabowskich i mam wszystko ładnie rozliczone 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rachunkowość, jednoosobowadziałalność, firma, finanse, podatki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych