Skocz do zawartości

Zdjęcie

Próg rentowy renty socjalnej ZUS rok 2018

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 radek1234

radek1234

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 luty 2018 - 18:24

Witam,

Od marca 2018 roku ile będzie wynosił próg rentowy renty socjalnej brutto? Jest szansa aby dowiedzieć się wcześniej zanim ZUS opublikuje na stronie? I pytanie czy będą podwyższać z wyższym procentem progu rentowego czy bez zmian?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 12:44

Witam,

Od marca 2018 roku ile będzie wynosił próg rentowy renty socjalnej brutto? Jest szansa aby dowiedzieć się wcześniej zanim ZUS opublikuje na stronie? I pytanie czy będą podwyższać z wyższym procentem progu rentowego czy bez zmian?

Do końca lutego możesz dorobić 2979 zł brutto. Nie słyszałam, żeby były planowane zmiany procentowe progów.Nie dowiesz się wcześniej, jaka będzie kwota od marca, trzeba czekać na jej opublikowanie, dopiero wtedy jest wiążąca.

#3 radek1234

radek1234

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 13 luty 2018 - 16:00

Wiem ile wynosi obecny próg pytanie było czy wcześniej można dowiedzieć się o nowym progu. Oby podwyższyli znaczny próg. Bo to jest nie normalne żeby były takie progi do tego zasiłek pielęgnacyjny nie podwyższają i dają nam nowe podatki. Złodziejski system ZUS.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 11:08

Wiem ile wynosi obecny próg pytanie było czy wcześniej można dowiedzieć się o nowym progu. Oby podwyższyli znaczny próg. Bo to jest nie normalne żeby były takie progi do tego zasiłek pielęgnacyjny nie podwyższają i dają nam nowe podatki. Złodziejski system ZUS.

Nikt tego nie trzyma w tajemnicy. Kiedy ustalą, natychmiast jest to podawane do wiadomości, a następnie publikowane w dzienniku urzędowym.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych