Skocz do zawartości

Zdjęcie

wykładanie kostki brukowej

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 768 postów

Napisano 11 luty 2018 - 23:50

Czy wyłożenie kostki brukowej jako ścieżki w ogrodzie to dobry pomysł? Ktoś zrobił tak u siebie w ogrodzie? Jak to wygląda? 

#2 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 829 postów

Napisano 12 luty 2018 - 23:00

Teraz różnorodność kostek jest duża, można więc robić ładne kompozycje, u mnie w ogrodzie jest wyłożona z niej ścieżka i prezentuje się znakomicie 

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 768 postów

Napisano 15 luty 2018 - 18:39

Ich ułożenie wymaga dużego doświadczenia? Osoba która nigdy nie miała z tym do czynienia, poradzi sobie? 

#4 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 829 postów

Napisano 18 luty 2018 - 19:20

Może nie trzeba do tego ogromnego stażu, jednak warto by było przynajmniej coś znać się w temacie, a za takie coś nie powinni Cię fachowcy drogo pociągnąć, no chyba że będziesz mieć nie wiadomo ile udziwnień 

#5 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 768 postów

Napisano 25 luty 2018 - 23:11

Nie obracam się w tych kręgach, więc mam problem nawet z wybraniem odpowiednich ludzi, bo nie wiem na czym się opierać przy ich wyborze :/

#6 Kiesiu

Kiesiu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 luty 2018 - 20:53

Dobre wykonanie ścieżki to doświadczenie plus sprzęt.

https://kostkabrukow...edzia-brukarza/

#7 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 829 postów

Napisano 28 luty 2018 - 20:06

Teraz aby wybrać fachowców nie jest wcale potrzebna wiedza, w internecie masz ich całą listę działającą w Twoim mieście, wystarczy że wejdziesz na https://efachowo.pl/ tam też są opinie na ich temat, które pomogą Ci bez wątpienia w wyborze 

#8 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 17 czerwiec 2020 - 08:35

Moim zdaniem jest to trwałe i nowoczesne rozwiązanie. Ja także posiadam wyłożoną kostkę brukową na ścieżce, podjeździe i parkingu. Zamówiłam ją od firmy www.budwegplus.pl. Gwarantują atrakcyjne ceny, usługi projektowania oraz transport zakupionego towaru.

#9 hopsio-bopsio

hopsio-bopsio

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 17 październik 2020 - 12:59

Jeżeli zależy nam na świeżym wyglądzie elementów zewnętrznych naszego domu to musimy co pewien czas wykonywać niezbędne prace konserwacyjne. Podjazdy, alejki, ścieżki wymagają okresowych prac. Do takich prac należy czyszczenie kostki brukowej. Jeżeli jest wykonane poprawnie to przedłuży z pewnością walory wizualne okolic zewnętrznych domu. Warto także pamiętać o przeprowadzeniu zabiegu impregnacji, co z pewnością przedłuży żywotność danej powierzchni.

#10 pibreman

pibreman

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano wczoraj, 15:47

Jesli ktoś by był zainteresowany tematem impregnacji kostki brukowej to polecam ten artykuł http://www.elevatio....kostki-brukowej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych