Skocz do zawartości

Wywrócenie sie podczas pracy

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 23:24

Witam, mam pytanie, opisze cale zdarzenie najpierw: otóż zatrudnilem sie niedawno w pizzeri na umowe zlecenie, i po kilku dniach pracy doszło do wypadku, mianowicie poślizgnąłem sie na kafelkach świeżo umytych gdzie nie bylo postawionej tabliczki informujacej o sliskiej nawierzchni, mam zlamana noge i jestem w ortezie, co powinienem teraz zrobic, nie ma kamer dokumentujących upadek aczkolwiek jedna z pracowniczek to widziala, czy mam isc po jakis wydruk do pracy odnosnie wypadku czy jak to sie ma w ogole do umowy o zlecenie? jak sie do tego zabrać? dziękuje za pomoc :)

#2 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 4565 postów

Napisano 10 luty 2018 - 12:41

Rozumiem, że zlecenie masz podpisane z pełnymi składkami- nie jesteś studentem? Zleceniobiorca powinien uznać zajście jako wypadek podczas pracy. Są świadkowie, na pewno w tym samym dniu trafiłeś na SOR lub przyjechało pogotowie do firmy. Po prostu idziesz do pracodawcy i zgłaszasz to wszystko.

#3 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 16:56

jestem studentem, podpisalem umowe, nie wiedzialem ze to zlamanie, po 2 dniach pojechalem na sor i wszystko wyszło, pisalem z menadżerką i mowi mi ze nic nie uzyskam od nich bo oni mi zusu nie płacą,  czy mam sie udać bezpośrednio do szefa i z nim o tym porozmawiać? bo powinno to byc zgloszone do bhpowca czy cos?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych