Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak rozpoznać awarię automatycznej skrzyni biegów?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49503 postów

Napisano 08 luty 2018 - 21:40

Nie musisz być ekspertem, by szybko zauważyć pierwsze objawy usterki automatu. Szarpanie lub zapach spalenizny we wnętrzu pojazdu jasno wskazują na awarie przekładni. Radzimy jak rozpoznać awarię automatycznej skrzyni biegów.

Powrót do artykułu: Jak rozpoznać awarię automatycznej skrzyni biegów?

#2 Guest_Michalina

Guest_Michalina
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 21:40

Miałam taki problem w moim peugeocie, bardzo nieprzyjemny zapach spalenizny, trochę się przeraziłam. Okazało się, że olej w skrzyni biegów nie był wymieniany. Panowie doradzili mi, co ile powinno się zmieniać taki olej itp. jestem bardzo zadowolona z ich pomocy. Wszystkim osobom z Krakowa i okolic polecam Auto Serwis Wadowicka - fantastyczni fachowcy.

#3 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 03:44

Miałem podobny problem, ale na szczęście w Koma Auto Serwis Radzyń Podlaski udzielili mi fachowej pomocy.

#4 Popkowa90

Popkowa90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 14 kwiecień 2018 - 09:46

No cóż, zepsuta skrzynia biegów to na pewno nic przyjemnego. Ja się bardzo zestresowałam, jak miałam taką sytuację, obawiałam się, że będę musiała kupić zupełnie nową skrzynię, na szczęście obyło się bez tego. Znalazłam bardzo dobry serwis skrzyń w Poznaniu i teraz skrzynia działa jak nowa. 

#5 Guest_Druzgotek

Guest_Druzgotek
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 21:35

Jeśli chodzi o naprawy samochodowe nie ufam nikomu poza ludżmi z mojego zaufanego warsztatu z 3M! Ring rządzi, naprawdę genialny serwis i jak dotąd nigdy się s woich "diagnozach" nie mylili.

#6 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 13:30

U mnie diagnostyka auta chwilę trwała, ale to dlatego, że nie trafiłem od razu na sensownych specjalistów. Potem pojechałem do serwisu Ring (Grunwaldzka, Gdańsk) i wszystko było zrobione natychmiast.

#7 Guest_Użytkownik

Guest_Użytkownik
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 21:35

No pięknie sponsorowane komentarze... full address i nazwa szkoda, że numeru telefonu brakło!!! Kto w to wierzy.

#8 Guest_karolautomat

Guest_karolautomat
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2020 - 09:22

Blisko Dęblina w serwisie Sebkar szybko pozbyli się usterki i przywrócili auto do porządku. Jednak automatyczna skrzynia biegów to olbrzymia wygoda, a przekonałem się o tym dopiero niedawno :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych