Skocz do zawartości

Zdjęcie

Łóżko i materac do sypialni - jakie?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 oskarr85

oskarr85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 luty 2018 - 10:47

Jakie łóżko i materac wybrać do sypialni? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

#2 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 03 luty 2018 - 11:20

Co do łóżka, to przy wyborze kierowałabym się przede wszystkim wygodą - zdrowy sen jest najważniejszy. Jeśli zależy Ci także na oryginalnym wystroju wnętrza, to najlepsze będzie chyba łóżko tapicerowane - jest bowiem bardziej eleganckie, designerskie, a przy tym komfortowe. W Blackart Poznań można natrafić na takie łóżka, robią niemałe wrażenie, dodają aranżacji sypialni odrobinę luksusu.

#3 radoslaw

radoslaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 28 luty 2018 - 12:30

Takie wyposażenie ma bardzo duże znaczenie, gdy w grę wchodzi regenerujący sen. Ja sam miałem zawsze problemy by się wyspać i dopiero po zakupie materaca i wygodnej poduszki na http://www.centrumma...y.com/poduszki/ cokolwiek się zmieniło. Jeśli ktoś ma problemy ze zdrowiem, to również warto pomyśleć nad zmianą takiego wyposażenia na inne. ;)

Oferty nieruchomości: https://www.verso.com.pl/.

#4 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 16:43

Dobrze aby materac był silikonowy - jak dla mnie są one najwygodniejsze. Ja mam antyalergiczny z wypełnieniem gryczanym, chroni ono przed wilgocią i grzybem. A zamawiałam na http://materacyk.pl/i jestem z niego zadowolona, dobrze się na nim śpi.

#5 Forelos

Forelos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 08:20

Ja ostatnio bardzo polubiłem materace lateksowe , jak dla mnie są naprawdę wygodne i warto w nie zainwestować, zresztą sprawdźcie sami a niepożałujecie. 

#6 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 11:18

Najwygodniejsze są łóżka tapicerowane z materacem z pianki termoelastycznej. Z innych mebli potrzebna będzie komoda. Białe robią najlepsze wrażenie, dodają sypialni elegancji, jak te komody białe - najlepiej wyglądają w otoczeniu innych, minimalistycznych mebli.

#7 Guest_tak

Guest_tak
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 11:58

R U C H A N I E
:-DDDD

#8 Mikka

Mikka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 14:02

możesz zamówić przez internet w expert snu tam gdzie ja.Jestem naprawdę z tego zadowolnona.

#9 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 04 październik 2018 - 22:15

Mi od zawsze bardzo podobały się tapicerowane, szare łózka :) Niestety nie umiałam nigdzie takiego znaleźć... Wszędzie były metalowe no albo z jasnego drewna. Dopiero koleżanka wysłała mi https://berkehome.pl/kategoria/lozka, gdzie znalazłam idealne łóżko! Szare, duże i idealnie pasujące do mojego biało-szarego wnętrza. Jestem z niego mega zadowolona :) 

#10 Guest_Boria

Guest_Boria
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 20:59

Najważniejszy jest odpowiednio dobrany materac, jasne sama rama łóżka też powinna być solidna, ale to dla mnie sprawa drugorzędna. Nad wyborem odpowiedniego materaca spędziłam naprawdę sporo czasu. Czytałam, przeglądałam różne strony, różnych producentów, w końcu zdecydowałam się na firmę Sheepo. Na ich stronie po pierwsze nie zasypało mnie milion różnych modeli, tylko kilkanaście, które mogłam sobie po prostu porównać, bo mają jasno i konkretnie wszystko rozpisane, a przy okazji dają możliwość trzydziestodniowego testowania. 

#11 Guest_resia

Guest_resia
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 00:06

A możesz powiedzieć jak konkretnie wygląda kwestia tego testowania przez trzydzieści dni? Na jaki model się zdecydowałaś? Szukam właśnie czegoś dla siebie i męża.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych