Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

74 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_zosia623

Guest_zosia623
  • Goście

Napisano 10 marzec 2021 - 15:52

Jest w tym troche racji ale my zdecydowaliśmy sie na robione i nie zapłacimy za nie jakoś drogo. fakt robi je nam znajomy stolarz, więc będzie i szybciej no i taniej. Jedynie co będziemy kupować to krzesła, bo tych nie opłaca się robić. Udało sie nam już wybrać idealnie pasujące w slf24.pl i powiem, że cena  nie jest jakaś wygórowana.

#62 marysia8383

marysia8383

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 12 marzec 2021 - 16:04

Dobrej jakości zestaw mebli kuchennych jak do siebie szukałem do nowoczesnej kuchni to mi polecali znajomi w internecie zamawiać. I faktycznie tam znalazłam oferty który były atrakcyjne, udało mi się na wyprzedaży dużej meble moje zamówić i jakość ich jest fajna.

#63 Szymon507

Szymon507

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 17 marzec 2021 - 08:10

To wszystko zależy od budżetu jakim dysponujemy i od wymiarów pomieszczenia. Jeśli chcemy mieć meble taniej niż od stolarza a przy tym dopasowane do wnętrza, można pokusić się i skorzystać z mebli modułowych. Jeżeli chcemy mieć meble w 100% dopasowane co do mm, wybierzmy meble od stolarza, będzie drożej i nieco dłużej. Co wybierzemy jednak to kwestia indywidualna, bo przecież każdy ma inne wymagania i gust.

#64 Guest_Jowita

Guest_Jowita
  • Goście

Napisano 26 marzec 2021 - 01:34

Do kuchni sprawdzają się wyłącznie meble na wymiar. Polecam te od MAX KUCHNIE bo ich jakość i funkcjonalność jest rewelacyjna!

#65 martyna26

martyna26

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 marzec 2021 - 13:21

Wybieram meble na wymiar, a gdy chodzi o jakieś grubsze modyfikacje to korzystam z pomocy profesjonalistów. Tak było np. w przypadku montażu blatu kuchennego z granitu który dodał pomieszczeniu sporo elegancji.

#66 Guest_majka635

Guest_majka635
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2021 - 12:54

Jasne, że lepiej jest postawić na takie robione, bo przede wszystkim ma sie to co chce i można w ten sposób wykorzystać każdy przysłowiowy centymetr. Oczywiście o jakości już nawet ne będę wspominać, bo nie ma tu co nawet porównywać. Nasze wyszły doskonale ale brakuje mi jeszcze wielu rzeczy do tej mojej kuchni. Dziś zamówiłam trochę rzeczy. Trafiłam w superwnetrze.pl na promocje i wzięłam między innymi chlebak, kosz na śmieci, pojemniki kuchenne, szklanki ale wybrałam te termiczne, które są znacznie trwalsze i jeszcze kilka rzeczy. Przyznaję, że mam udane zakupy i sporo zaoszczędziłam.

#67 Guest_Wioletta

Guest_Wioletta
  • Goście

Napisano 25 maj 2021 - 20:22

W kuchni najlepiej sprawdzają się meble na wymiar. Polecam meble wykonane przez firmę MEBLOX, są modne, solidne i precyzyjnie wykonane.

#68 Ida4

Ida4

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 27 maj 2021 - 09:47

Pomyśl też o sprzętach do kuchni. Electrolux zdecydowanie będzie dobrym wyborem. Tym bardziej, że obecnie w ofercie mają też piekarniki i lodówki w czarnej kolorystyce. Myślę, że takie eleganckie sprzęty przypadną Wam do gustu.

#69 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 21 czerwiec 2021 - 06:53

Pozwole sobie tutaj zaznaczyć, że styl skandynawski wcale nie wyklucza tutaj posiadania mebli klasycznych. Styl skandynawski jest bardzo szeroki oraz mozna stworzyć mieszkanie zarówno w stylu skandynawskim nowoczesnym jak i skandynawskim tradycyjnym..... Styl taki to dla mnie na pewno stonowane barwy dużo światła ( tak wiec warto jest na pewno zrezygnować z mocnych oraz z ciężkich dekoracji na oknach) naturalne materiały oraz skóry jak również drewno - pięknie wyglądają meble z naturalnego drewna, szczególnie, że można je w przyszlości latwo odnowić. Zerknij sobie do Mebletkaniny https://www.mebletka...uchenne-cat-317W sklepie znajdziesz pasujące do stylu stoły oraz lawy

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#70 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano 25 czerwiec 2021 - 08:19

Oferta wypada super w przypadku firmy www.zovkuchnie.pl. Doskonałej jakości meble wykonanie na wysokim poziomie a jednocześnie jeśli chodzi o estetykę i funkcjonalność to również to wygląda bardzo dobrze. Można także liczyć na pomoc pracowników przy wyborze konkretnych rozwiązań jeśli chodzi o meble. Tych różnych propozycji w ofercie mają faktycznie bardzo dużo.

#71 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 597 postów

Napisano 25 czerwiec 2021 - 12:32

Myślę, że to zależy od samej kuchni. Jak są proste ściany, to można brać gotowe.

#72 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 10 sierpień 2021 - 10:36

U mnie i salon i kuchnia z oferty www.LUVIOmeble.pl i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi. Świetna firma, profesjonalne podejście do klienta i meble faktycznie wykonane na wysokim poziomie, poza tym można też liczyć na podpowiedzi ze strony pracowników tej firmy jakie wybrać rozwiązania, by stworzyć elementy, które będą funkcjonalne i będą się dobrze prezentować.

#73 Feliks86

Feliks86

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 wrzesień 2021 - 06:42

Osobiście polecam kupić komplet mebli, ponieważ tanio wyjdą Ci rzeczy, niż musiałbyś kupować pojedyncze meble.

#74 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 594 postów

Napisano 20 wrzesień 2021 - 09:06

Jeśli będzie Ci zależało na meblach robionych pod wymiar to polecam ofertę www.zovkuchnie.pl. To firma, która jest oficjalnym dystrybutorem jeśli chodzi o meble firmy ZOV i ogólnie jestem z ich propozycji zadowolony. Meble się ładnie prezentują, jakość wykonania jest na dobrym poziomie, uważam, że warto się na to zdecydować.

#75 Magda.Olech

Magda.Olech

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 21 wrzesień 2021 - 08:27

Zdecydowanie meble kuchenne gotowe - wiesz co kupujesz, i jak to będzie finalnie wyglądać, a cena jest znacznie niższa. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych