Skocz do zawartości

Zdjęcie

Invoice Digitizer

wróć do serwisu Księgowość 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jank

Jank

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 22:22

Zastanawiamy się nad jego zakupem by usprawnić system wprowadzania dokumentów. Czy ktoś z Was pracuje na tym programie? Proszę podzielcie się opiniami na jego temat.

#2 ZarembaRadek

ZarembaRadek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 01 luty 2018 - 22:45

Na początek upewnię się, że mówimy o tym samym ;) Chodzi o program do skanowania i wprowadzania faktur do systemu FK?

#3 Jacek90

Jacek90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 02 luty 2018 - 19:51

Wydaje mi się, że już gdzieś czytałem o tym systemie. Może nawet tutaj. Działa to tak, że w komplecie dostajesz skaner i odpowiednią aplikację. Skanujesz faktury, program sam wyszukuje na niej odpowiednie pola jak NIP, wartości netto, wartość vat, stawki vat, brutto itd. i pozwala na ich korektę. Jak wszystko ok to automatycznie wprowadza do systemu. W większości sytuacji klikasz po prostu ok, bo skuteczność aplikacji jest bardzo wysoka. Całkiem ciekawe rozwiązanie, które sprawdzi się niewątpliwie w biurze rachunkowym.

#4 Anka Nova

Anka Nova

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 luty 2018 - 00:07

też zastanawiamy się nad tym programem,opis brzmi bardzo ciekawie.Na pewno usprawniłoby to nam prace w biurze i zmniejszyłoby liczbę pomyłek.Ciekawe czy jest możliwość darmowego przetestowania tego programu

#5 konat1977

konat1977

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 08 luty 2018 - 17:13

Już gdzieś to tutaj pisałem. Takie narzędzie jak Invoice Digitizer sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest większa ilość faktur do wprowadzenia. Idealnie to pasuje do wszelkich biur rachunkowych, gdzie ilości faktur są na tyle duże, że każdy sposób szybszego wprowadzania danych daje odczuwalny wzrost produktywności. To też ułatwienie i zmniejszenie ilości pomyłek. Nawet jak weźmiemy pod uwagę to, że aplikacja nie ma skuteczności 100% to przecież jak samemu wprowadzamy to też się poprawiamy. Po kilkunastu fakturach nasza skuteczność też nie ma 100%. A sama szybkość wprowadzania danych przez aplikację będzie większa niż nasza ręczna praca.

#6 Guest_Katarzynka

Guest_Katarzynka
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 22:59

Do niedawna nie wiedziałam o istnieniu takiego programu. Dziś wiem, że chciałabym na takim pracować gdyż przyspieszy to mą pracę jak i spowoduje oszczędności zatrudnienia dodatkowych osób do wprowadzenia danych. Dodatkowo spowoduje zmniejszenie powierzchni archiwum gdyż w tym przypadku dokumenty będą przechowywane w wersji elektronicznej. Przyspieszy to też proces wyszukiwania danej faktury, jak również dostęp do niej będąc nawet poza biurem.

#7 orionn

orionn

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 12:28

Ja niestety nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Dlatego raczej ciężko będzie mi pomóc...

Nie jestem głupszy od innych, a ministrów wybiera się spośród takich.

#8 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 12:45

Właśnie zaczęłam na tym programie pracować i aż się zastanawiam dlaczego tak późno firma w takie narzędzie zainwestowała. Wprowadzanie faktur jest szybkie i przyjemne, a i obieg dokumentów jakby przyspieszył co mnie bardzo cieszy i w końcu może nie będę musiała spędzać dodatkowych godzin w pracy pod koniec miesiąca tylko wybiorę się na spacer.

#9 ZarembaRadek

ZarembaRadek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 09 maj 2018 - 21:41

Właśnie zaczęłam na tym programie pracować i aż się zastanawiam dlaczego tak późno firma w takie narzędzie zainwestowała. Wprowadzanie faktur jest szybkie i przyjemne, a i obieg dokumentów jakby przyspieszył co mnie bardzo cieszy i w końcu może nie będę musiała spędzać dodatkowych godzin w pracy pod koniec miesiąca tylko wybiorę się na spacer.

I jakie masz wrażenia po użytkowaniu tego programu? Mam wrażenie, ze pozytywne ;) Każde rozwiazanie które faktycznie zmienia organizację pracy i ją przyspiesza warte jest zastosowania. Pracownik staje się wydajniejszy i lepiej mu się pracuje. Najgorsze są własnie takie mało przyjemne prace, jak wprowadzanie danych, które musza być zrobione ale które niewiele wymagają od osoby to robiącej.

#10 Robert_78

Robert_78

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 18:15

Jak dla mnie to program rewelacja. Pracuję w tej branży od 10 lat i muszę przyznać że nie śniłem o takim ułatwieniu .Szczerze polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych