Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bon zasiedleniowy 2018 r.

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671877 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 20:46

Osoba bezrobotna do 30 roku życia może ubiegać się o bon na zasiedlenie w związku z podjęciem przez nią pracy lub działalności gospodarczej poza miejscem swojego zamieszkania. Warunki jakie trzeba spełnić aby dostać bon zasiedleniowy nie zmienią się w 2018 r. Sprawdź co trzeba zrobić aby dostać bon zasiedleniowy!

Powrót do artykułu: Bon zasiedleniowy 2018 r.

#2 Guest_Maja

Guest_Maja
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 20:46

Dziś byłam w urzędzie pracy i zgłosiłam, że znalazłam pracę w odległości 100 km a Pani w urzędzie, że nie mogę skorzystać z bonu zasiedleniowego, ponieważ nie mają funduszy! Co wtedy? Czy mogę w innym biurze pracy skorzystać?

#3 Guest_Obywatel

Guest_Obywatel
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 16:55

mam 34 Lata od reki mogę mieć pracę w Warszawie ale nie mam pieniędzy na wynajęcie , do W-wy mam 100k Radom praca od ręki odległośc 45 km za blisko brak funduszy na wynajem i co teraz nie mam żadnej możliwości jak dojeżdzać do pracy :(

#4 Guest_Matt

Guest_Matt
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 03:24

Czy majac 30 lat mogę ubiegać się o bon czy tracę taką możliwość wraz z datą 30 urodzin?

#5 Guest_Kalmar

Guest_Kalmar
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 17:50

@Maja, u mnie podobnie. Nie ustalono jeszcze na to budżetu :( Ponadto dowiedziałem się, że nie mogę podpisać umowy i starać się o bon. Musi to być w odwrotnej kolejności. Przecież to bez sensu! Umowę będę mieć od 1 lutego, a do tego czasu muszę złożyć wniosek o przyznanie bonu. poinformowano mnie tylko, że raczej nie zdążę, a jak już zacznę pracować to bon automatycznie nie będzie mi już przysługiwać, bo stracę status bezrobotnego :/ Przecież to cyrk! Znalazłem pracę po pół roku w sąsiednim województwie i żadnej pomocy z ich strony?

#6 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 11:35

Hej, mam pytanie dotyczące bonu zasiedleniowego. Czy mogę o niego ubiegać w sytuacji, w której po zakończeniu studiów w mieście (Wrocław) oddalonym od mojego rodzinnego o 250 km podjąłem pracę (na okres 1 roku) i teraz po rozwiązaniu umow wciąż chciałbym pracować we Wrocławiu? Czy fakt, że pracowałem już w tym mieście po studiach mnie z tego wyklucza?

#7 Zielona Linia

Zielona Linia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 18 październik 2019 - 12:02

Hej, mam pytanie dotyczące bonu zasiedleniowego. Czy mogę o niego ubiegać w sytuacji, w której po zakończeniu studiów w mieście (Wrocław) oddalonym od mojego rodzinnego o 250 km podjąłem pracę (na okres 1 roku) i teraz po rozwiązaniu umow wciąż chciałbym pracować we Wrocławiu? Czy fakt, że pracowałem już w tym mieście po studiach mnie z tego wyklucza?

Ogólne przepisy tego nie regulują. Indywidualna decyzja urzędu pracy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych