Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zaaranżować pokój dziecięcy?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 23 odpowiedzi w tym temacie

#21 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 12:47

Można dodać na ścianę jakieś fajne zdjęcie, tzn. fotoobraz. Tutaj niżej przykład z Empik Foto - u nas to fajnie wygląda i ogólnie pasuje do aranżacji, ale przecież wiadomo, że wszystko zależy od danego pomieszczenia. Nie wszędzie musi pasować to samo. 

wystrojobrazy.jpg

#22 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 17:59

Zastanawiamy się w jaki sposób zaaranżować pokój dziecięcy. Dodam, że chcielibyśmy to zrobić możliwie budżetowo, aby nie wydawać fury pieniędzy na ten cel. Jakieś propozycje, sugestie?

Ja zawsze stawiam przede wszystkim na ponadczasową biel. Białe mebelki to zawsze dobry wybór. Na rynku teraz jest tego sporo, a do tego zawsze dobierzesz fajne dodatki. A jak wiadomo dodatkami robi się największą robotę. Poza tym nie inwestowałabym w najtańsze mebelki, zawsze wybieram coś po środku, aby długo były w miarę ok. Jeśli nie chcesz wybrać fortuny to polecam zakupy w interencie. Tutaj nigdy nie musisz się stresować kolejkami i oszczędzasz czas i kasę. Ja dla dzieci mam swój ulubiony sklep internetowy www.meebee.pl. Tam znajdziesz od mebli, dywanów i lamp do mniejszych rzcezy w zależności w jakim wieku masz dzieci. Mozna coś ciekawego namierzyć. Polecam

#23 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 08:39

Jeśli chodzi o wybór mebli dziecięcych to aktualnie modne są meble w kształcie domków itp. są prześliczne! I dobrej jakości ;)

Jeśli poszukujesz takich to zobacz ofertę sklepu mirjan24 https://www.mirjan24...meble-dzieciece :)

#24 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 12:09

Świetne ozdoby do pokoju dziecięcego można znaleźć w sklepie Fabryka Form. Zwróćcie zwłaszcza uwagę na te dekoracje naścienne, jest tam masa oryginalnych dodatków.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych