Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wrocław - zakup mieszkania?

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 233 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 12:39

Też polecam SDP NIERUCHOMOŚCI, a w szczególności Panią Sabrinę Przybył 1f642.png Bardzo szybko znalazła dla mnie takie mieszkanie, jakiego szukałem 1f642.png

#22 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 21:17

no i mamy lipiec 2019 roku ceny mieszkań na Wrocławskim Rynku wciąż rosną na rynku pierwotnym w dobrej lokalizacji wynoszą od 8500 tys za m2 nawet do 11 000 tys za m2 na rynku wtórym nie jest lepiej za mieszkanie 38 m w dobrej lokalizacji trzeba dać 330 tys a nie jest ono nawet w pełni umeblowane, za odnowione i umeblowane mieszkanie 38 m trzeba dać 350-380 tys. To co się dziej to horror.

#23 majjax99@o2.pl

majjax99@o2.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 lipiec 2019 - 15:19

polecam ci https://ronson.pl/wykonczenia/ . Zawsze korzystam ze sprawdzonych firm, więc moze i tobie sie przyda. Właśnie czekam na odbiór mieszkania w pięknej dzielnicy Warszawy. Bardzo dobra współpraca i profesjonalizm

#24 Guest_Ja

Guest_Ja
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 12:36

Akurat Wrocław pod względem nowych osiedli jest super. Jest ich teraz naprawdę dużo, atal też tam buduje co najmniej kilka

#25 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 13:31

Ceny w takich miastach jak Wrocław raczej jeszcze długo nie spadną. Miasto wciąż jest w trakcie rozwoju. Mnóstwo inwestycji, jest atrakcyjne dla młodych ludzi, którzy szukają rozwojowej pracy za dobre pieniądze - tego we Wrocławiu nie brakuje i pewnie długo jeszcze nie zabraknie. A przecież nie tylko absolwenci po studiach decydują się na zamieszkanie w mieście. Duża liczba studentów, osób zainteresowanych wynajmem mieszkania, firm szukających mieszkań dla pracowników - to wszystko powoduje, że warto zainwestować w mieszkanie w tym mieście. Liczba ofert jest duża, i żeby przez nią przebrnąć chyba najlepiej zwrócić się do pośrednika. W sumie szkoda czasu na przeglądanie i sprawdzanie wszystkich ogłoszeń samemu. Bardzo dobrze zorientowani są agenci z SDP Nieruchomości - znają wrocławski rynek mieszkaniowy jak mało kto w tej branży. Są bardzo dobrze zorientowani w planach rozwoju miasta, więc warto się do nich zwrócić.

#26 majjax99@o2.pl

majjax99@o2.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 08:24

polecam ci oferte http://orion.lublin....ia-na-sprzedaz/ . Fajna lokalizacja, dużo zieleni. Mieszkania są w atrakcyjnej cenie i mają dobry rozkład, funkcjonalny. Deweloper cieszy się dużą popularnością i zadowoleniem klientów

#27 Mariolkaarletta

Mariolkaarletta

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 13:47

Ostatnio zdecydowaliśmy się wraz z mężem na zakup wymarzonego mieszkania we Wrocławiu. Długo nie mogliśmy podjąć decyzji ani znaleźć nic satysfakcjonującego, dopóki nie pomógł nam agent od SPD nieruchomości. Wszystko tam ogarniają na bieżąco, a zwłaszcza przepisy w których ciężko się połapać. To głównie dzięki nim znaleźliśmy nasze cztery kąty i dziś jesteśmy na swoim.

#28 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:30

chciałem się dowiedzieć czy warto kupić mieszkanie 18mkw we wrocławiu blisko politechniki wrocławskiej za 140tyś do kompletnego remontu w kamienicy. co o tym sądzicie?

#29 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 15 październik 2019 - 10:02

Możesz przejrzeć także ofertę dewelopera www.deweloper.dpimalachit.pl. Ja znalazłam piękne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Malachit. Inwestycja będzie oferować m.in. komórki lokatorskie, garaże, tereny zielone oraz pomieszczenia na skutery.

#30 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 214 postów

Napisano 13 grudzień 2019 - 00:07

Czy koniecznie to musi być Wrocław, czy w grę wchodzi też okolica? bo jeśli tak to bardzo fajne osiedle powstaje w Smolcu "Przy Lesie" - http://osiedla-sogo.pl/smolec . Domki dwurodzinne, z osobnymi wejściami więc te mieszkania jak się domyślacie są naprawdę spore. Do tego jest antresola, ogród , super lokalizacja bo blisko lasu i jak patrzyłem ceny to tak zaczynają się mniej więcej od 430 tys. zł więc naprawdę spoko. We Wrocławiu takiego luksusu za tę cenę się nie dostanie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych