Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wrocław - zakup mieszkania?

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 226 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 12:39

Też polecam SDP NIERUCHOMOŚCI, a w szczególności Panią Sabrinę Przybył 1f642.png Bardzo szybko znalazła dla mnie takie mieszkanie, jakiego szukałem 1f642.png

#22 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 21:17

no i mamy lipiec 2019 roku ceny mieszkań na Wrocławskim Rynku wciąż rosną na rynku pierwotnym w dobrej lokalizacji wynoszą od 8500 tys za m2 nawet do 11 000 tys za m2 na rynku wtórym nie jest lepiej za mieszkanie 38 m w dobrej lokalizacji trzeba dać 330 tys a nie jest ono nawet w pełni umeblowane, za odnowione i umeblowane mieszkanie 38 m trzeba dać 350-380 tys. To co się dziej to horror.

#23 majjax99@o2.pl

majjax99@o2.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 lipiec 2019 - 15:19

polecam ci https://ronson.pl/wykonczenia/ . Zawsze korzystam ze sprawdzonych firm, więc moze i tobie sie przyda. Właśnie czekam na odbiór mieszkania w pięknej dzielnicy Warszawy. Bardzo dobra współpraca i profesjonalizm

#24 Guest_Ja

Guest_Ja
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 12:36

Akurat Wrocław pod względem nowych osiedli jest super. Jest ich teraz naprawdę dużo, atal też tam buduje co najmniej kilka

#25 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 13:31

Ceny w takich miastach jak Wrocław raczej jeszcze długo nie spadną. Miasto wciąż jest w trakcie rozwoju. Mnóstwo inwestycji, jest atrakcyjne dla młodych ludzi, którzy szukają rozwojowej pracy za dobre pieniądze - tego we Wrocławiu nie brakuje i pewnie długo jeszcze nie zabraknie. A przecież nie tylko absolwenci po studiach decydują się na zamieszkanie w mieście. Duża liczba studentów, osób zainteresowanych wynajmem mieszkania, firm szukających mieszkań dla pracowników - to wszystko powoduje, że warto zainwestować w mieszkanie w tym mieście. Liczba ofert jest duża, i żeby przez nią przebrnąć chyba najlepiej zwrócić się do pośrednika. W sumie szkoda czasu na przeglądanie i sprawdzanie wszystkich ogłoszeń samemu. Bardzo dobrze zorientowani są agenci z SDP Nieruchomości - znają wrocławski rynek mieszkaniowy jak mało kto w tej branży. Są bardzo dobrze zorientowani w planach rozwoju miasta, więc warto się do nich zwrócić.

#26 majjax99@o2.pl

majjax99@o2.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 08:24

polecam ci oferte http://orion.lublin....ia-na-sprzedaz/ . Fajna lokalizacja, dużo zieleni. Mieszkania są w atrakcyjnej cenie i mają dobry rozkład, funkcjonalny. Deweloper cieszy się dużą popularnością i zadowoleniem klientów

#27 Mariolkaarletta

Mariolkaarletta

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 13:47

Ostatnio zdecydowaliśmy się wraz z mężem na zakup wymarzonego mieszkania we Wrocławiu. Długo nie mogliśmy podjąć decyzji ani znaleźć nic satysfakcjonującego, dopóki nie pomógł nam agent od SPD nieruchomości. Wszystko tam ogarniają na bieżąco, a zwłaszcza przepisy w których ciężko się połapać. To głównie dzięki nim znaleźliśmy nasze cztery kąty i dziś jesteśmy na swoim.

#28 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:30

chciałem się dowiedzieć czy warto kupić mieszkanie 18mkw we wrocławiu blisko politechniki wrocławskiej za 140tyś do kompletnego remontu w kamienicy. co o tym sądzicie?

#29 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 15 październik 2019 - 10:02

Możesz przejrzeć także ofertę dewelopera www.deweloper.dpimalachit.pl. Ja znalazłam piękne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Malachit. Inwestycja będzie oferować m.in. komórki lokatorskie, garaże, tereny zielone oraz pomieszczenia na skutery.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych