Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wrocław - zakup mieszkania?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 travolta

travolta

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 09:35

Jak obecnie kształtują się ceny na rynku wrocławskim? Mam tutaj na myśli ceny w przeliczeniu na 1 m kw.

Kolejne pytanie to lokalizacje jakie warto brać pod uwagę przy zakupie mieszkania?? Z jednej strony fajnie gdyby była oddalona od miejskiego zgiełku, z drugiej natomiast fajnie gdyby nie była to zbyt daleka odległość od centrum.

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 373 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 09:41

Najdrożej jest w centrum w okolicach starego miasta. Tam ceny w przeliczeniu na 1 m kw oscylują w granicach od 6 tys zł w górę.

Im dalej od centrum tym taniej. Średnie ceny np na Krzykach dochodzą do około 6 tys zł, ale już w Sołtysowicach będzie to około 5 tys zł za 1 m kw.

Wydaje mi się, że najlepiej sprawdzić na przykładowej inwestycji. Np Osiedle Przystań: http://osiedleprzyst...m/o-inwestycji/

Ceny w przeliczeniu na 1 m kw oscylują w granicach 6 tys zł.

#3 karolix

karolix

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 luty 2018 - 12:01

Przy Legnickiej się ciągle coś buduję - warto sprawdzić, ceny w przedziałach jak wyżej. Warto skontaktować się z deweloperem z Wrocławia, którzy inwestują w nieruchomości. Ale warto obserwować legnicką i dalej w kierunku stadionu. komunikacja też przyjemna.

#4 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 01 luty 2018 - 16:49

Witam. Cztery lata temu kupiłam mieszkanie i okazało się, że nade mną mieszka alkoholik, a sprzedawca nic o tym nie wspomniał. Właśnie chce się wyprowadzić, ale teraz już nie kupię kota w worku. Nie wiem czy słyszeliście o https://www.homescanner.pl ale zamierzam skorzystać z ich oferty. Przygotują dla mnie raport dotyczący nieruchomości. Zrobią wywiad z sąsiadami, sprawdzą wszystko na temat okolicy – przychodnie, szkoły, żłobki, sklepy, dojazd komunikacją miejską, a nawet bezpieczeństwo na osiedlu.

#5 Guest_dziesiec

Guest_dziesiec
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 15:59

Jutro ruszają targi mieszkaniowe w Hali Stulecia. Warto się wybrać i być na bieżąco. Jeśli kupicie bilet online to kosztuje tylko 7 zł, atrakcji na pewno nie zabraknie i nie trzeba się martwić o parking.

#6 Michał MAkuszynski

Michał MAkuszynski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 maj 2018 - 15:14

Blisko centrum ceny stoją po 8 tys zł za metr. Średnio cena na pierwotnym to jakieś 6-6,5 tys zł. Najtaniej na obrzeżach, tam można kupić mieszkanie nawet za mniej niż 5 tys, wiadomo, że tańsze grunty, no ale jak się kupuje lokal około 50 mkw to takie 2000 na metrze potrafi zrobić różnice. Bliżej tej średniej półki może zobacz oferty z Krzyków https://rynekpierwot...wroclaw-krzyki/

Jeżeli ktoś wie gdzie mogę znaleźć mieszkania na sprzedaż w Warszawie to będę wdzięczny za informacje

#7 dominik-wal

dominik-wal

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 13:00

Aktualnie we Wrocławiu ceny nie należą do najniższych ale patrząc na ilość Ukraińców i polaków z mniejszych miejscowości do pracy to zakup mieszkania to dobra i bezpieczna inwestycja.

#8 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 14:25

Lada moment pewnie Robyg poinformuje coś więcej o wejściu na rynek wocławski, na razie tyle wiadomo, że własnie tam planuje ekspansję.

#9 Milenia

Milenia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 00:05

Sprawdź nowe mieszkania na Sołtysowicach od PCG, byłam ostatnio z mężem i bardzo nam się spodobały, a ceny standard :)

#10 ydzik

ydzik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 17:09

Sprawdź nowe mieszkania na Sołtysowicach od PCG, byłam ostatnio z mężem i bardzo nam się spodobały, a ceny standard :)

Ja dokładnie jak koleżanka, uważam, że ten deweloper ma najciekawszą ofertę mieszkań co można sprawdzić na http://pcg.pl/mieszk...a-we-wroclawiu/, zarówno cenowo jak i patrząc na standard. Mieszkania na Gaju są szczególnie tanie i dobrze wykonane.

#11 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 08:04

Tych, którzy poszukują mieszkania we Wrocławiu serdecznie zapraszam na targi mieszkaniowe, które odbędą się w Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej 1 dnia 6 i 7 października. Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: https://www.mieszkan...aniowe/wroclaw/ . Oprócz przeglądu ofert, co pewnie najbardziej wielu tutaj interesuje, będzie też możliwość uzyskania od Wystawców atrakcyjnych rabatów na mieszkanie bądź miejsce postojowe przy jego zakupie. Odbędą się tam również seminaria z poradami o zakupie własnych czterech kątów. Wstęp bezpłatny!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych