Skocz do zawartości

Zdjęcie

Samochod

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 28 styczeń 2018 - 19:41

poszukuje dobrego autka do pracy ,bo mam strasznie dlugi dojazd i mecze sie juz tą komunikacją miejską... Potrzebuje malego i zwrotnego autka najlepiej do 50 tysiecy, jakies pomysly?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 11:34

poszukuje dobrego autka do pracy ,bo mam strasznie dlugi dojazd i mecze sie juz tą komunikacją miejską... Potrzebuje malego i zwrotnego autka najlepiej do 50 tysiecy, jakies pomysly?

To mamy Ci takie autko podesłać, czy o co chodzi?

#3 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 790 postów

Napisano 01 luty 2018 - 19:33

Pewnie jaką markę polecamy ;) w tej cenie może jakiegoś Fiata kupisz.

Always look on the bright side of life!

#4 wacława

wacława

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 03 luty 2018 - 23:39

ja sobie zakupiłam peugeot 208 i tak mało mi za paliwo wychodzi, że teraz wszędzie tylko autem się udaję :) w końcu pprzestałam tymi autobusami się poruszać i mam ciszę, spokój i brak tłoku :) jeszcze trwa u nich wietrzenie magazynu także zbieraj się i do salonu!

#5 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 12:32

Myślę, że powinieneś również zajrzeć do oferty salonu HondaPlaza, ponieważ możesz jeszcze złapać się na spore obniżki cen roczników 2017 bądź obejrzysz jeszcze ich ofertę aut używanych, bo w tym aspekcie również bardzo ją rozwinęli dodatkowo z programem Honda Quality Plus. 

#6 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 18 czerwiec 2018 - 18:30

ja polecam mazdę, my kupiliśmy na początku roku w w salonie Klimczak w Częstochowie i świetnie się sprawuje, jeszcze z bardzo dobrym wyposażeniem nam się udało dostać dobrą ofertę. A mają fajne małe miejskie autka 

#7 pawlik288

pawlik288

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 22 czerwiec 2018 - 09:20

Jakbyś szukał jakichś fajnych dodatkow do samochodu to sprawdź tutaj http://wildcamp.com.pl

#8 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 555 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 07:46

ja sobie zakupiłam peugeot 208 i tak mało mi za paliwo wychodzi, że teraz wszędzie tylko autem się udaję :) w końcu pprzestałam tymi autobusami się poruszać i mam ciszę, spokój i brak tłoku :) jeszcze trwa u nich wietrzenie magazynu także zbieraj się i do salonu!

A może zobacz, czy w tym modelu występują te same problemy z tylną belką, co w 206 - http://cafeteria.pl/...-o-tylna-belke/. Jeśli tak, to musisz pamiętać o regularnej wymianie niektórych części zawieszenia, w innym wypadku może skończyć się to kosztowną regeneracją.

#9 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 07:09

ja sobie zakupiłam peugeot 208 i tak mało mi za paliwo wychodzi, że teraz wszędzie tylko autem się udaję :)

Jak kwestia ceny paliwa jest dla kogoś ważna, to jest kilka fajnych sposobów na to, by sprawić, że wychodzić to będzie jeszcze wydajniej i opłacalniej. Oczywiście trzeba na początku wydać nieco pieniążków (acz wcale nie aż tak dużo), ale taka inwestycja bardzo szybko się zwraca. Dobra, nie owijam już w bawełnę – jak się zaopatrzymy w taki dodatek do paliwa http://tec2000.pl/pr...acz-do-benzyny/  to o wiele korzystniej po prostu wyjdziemy na zakupionym paliwie. Raz, że wiąże on wodę, więc to ryzyko mamy z głowy – a ostatnio jednak było sporo przypadków nieszczęść z takiego problemu wynikających. Dwa, zmniejsza to (i to bardzo solidnie) emisję spalin i zarazem zauważyć można wzrost mocy silnika. No i rzeczywiście jest realne zmniejszenie zużycia paliwa. A to tylko czubek góry lodowej – bo środek też ten np. redukuje zużycie górnego cylindra. Także to niewielka inwestycja, która może się w bardzo dużym stopniu przyczynić do większej ekonomiczności naszej jazdy – myślę, że każdy, kto regularnie jeździ samochodem powinien przynajmniej rozważyć tę opcję, bo w dłuższej skali czasu te efekty mogą się ładnie skumulować.

#10 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 15:20

Jak widać wybór jest bardzo szeroki i sam miałem duży problem z ostatecznym wyborem. Na szczęście u nas w Rzeszowie trafiłem na dealera Auto-Res w którym znajdziecie naprawdę szeroki wybór aut od topowych producentów jak Jeep, Fiat, Alfa Romeo, czy Hyundai. Do tego w razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań możesz liczyć na pomoc profesjonalnej obsługi, także na pewno nie pozostaniesz bez odpowiedniej opieki z ich strony. Wcześniej sprawdź również ich stronę internetową, gdzie też obejrzysz sobie dostępne propozycje :)

#11 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 07:54

Jeśli już komuś tak bardzo zależy na niskim spalaniu, to jak najbardziej powinien rozważyć założenie instalacji gazowej. W przypadku niektórych samochodów kosztować może naprawdę sporo.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych