Skocz do zawartości

Biuro rachunkowe Śląsk

wróć do serwisu Księgowość 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_SylwiaJarosz

Guest_SylwiaJarosz
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 12:43

Witam! Szukam sprawdzonego biura rachunkowego, które zna się na rozliczeniach VAT zagranicznych firm zarejestrowanych w Polsce. Najlepiej na terenie Śląska lub Małopolski.

#2 Guest_zbyszek61

Guest_zbyszek61
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 20:40

Korzystaliśmy z takich usług w biurze w Bielsku Białej, więc jeśli na śląsku to tylko Gwarant. Mają bardzo duże doświadczenei w tym temacie.

#3 sosenka87

sosenka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 17 luty 2018 - 16:44

Jak Śląsk to mogę polecić biuro, z którego korzystam: Percentum z Bytomia.

#4 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 09:27

Na obsłudze firm zagranicznych świetnie zna się Gwarant z Bielska Białej . Nie wiem, czy w okolicy znajdziesz inne biuro z tak dużym doświadczeniem jak oni.

#5 Disoks

Disoks

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 07:36

Ja od bardzo dawna już korzystam z usług tego biura: http://biurokooperacja.pl/ , są naprawdę konkretni i rzetelni. Kiedy otworzyłem firmę i się trochę rozrosła to często nie miałem czasu na pogodzenie wszystkich obowiązków , więc komuś musiałem część przekazać, akurat jeśli o finanse zdecydowałem się na współpracę z biurem rachunkowym i powiem szczerze, że świetna pomoc, bardzo mnie to odciążyło i mogę się skupić na innych aspektach firmy bardziej teraz. 

#6 Guest_Wista

Guest_Wista
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 10:47

Ja korzystam przez cały czas z Tax Care. Wszystko załatwiam online, nie jestem przywiązana do jednego miejsca, bo gdzie bym nie była, współpraca działa tak samo. Cenowo też ok, na stronie można sobie przeliczyć koszt i zwykle zgadza się to z tym, co proponują na starcie. No i na starcie masz też optymalizację i usługi dodatkowe przez 3 miesiące za 0 zł. Potem bierzesz albo rezygnujesz, bez zobowiązań.

#7 kris91

kris91

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 15:08

Ja mogę polecić biuro tax expert znajdujące się w Katowicach. Naprawde przyjemna współpraca i brak problemów. Warto samemu sprawdzić.

#8 Guest_valerie

Guest_valerie
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2018 - 22:47

Ja korzystam przez cały czas z Tax Care. Wszystko załatwiam online, nie jestem przywiązana do jednego miejsca, bo gdzie bym nie była, współpraca działa tak samo. Cenowo też ok, na stronie można sobie przeliczyć koszt i zwykle zgadza się to z tym, co proponują na starcie. No i na starcie masz też optymalizację i usługi dodatkowe przez 3 miesiące za 0 zł. Potem bierzesz albo rezygnujesz, bez zobowiązań.

A w jaki sposób dostarczasz im dokumenty? Potrzebują oryginałów, wersji papierowych czy jakieś maile czy e-faktury wystarczą?

#9 Michał87

Michał87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 09:10

Ja mogę polecić biuro tax expert znajdujące się w Katowicach. Naprawde przyjemna współpraca i brak problemów. Warto samemu sprawdzić.

Zgadzam się. Zajmują się moją rachunkowością od paru miesięcy i bardzo rzetelnie wykonują swoją prace.

#10 Guest_Wista

Guest_Wista
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:26

@walerie wcześniej wysyłałem kurierem a teraz korzystam z Chmury Faktur i tam jest opcja bezpiecznego eksportu dokumentów do księgowej.

#11 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 14:11

Na http://mojejaworzno....ych-ksiegowosci  jest lista dobrych biur rachunkowych z Jaworzna i okolic. Myślę, że ktoś z nich z pewnością ci pomoże.

#12 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 17:09

Ja ze swojej strony mogę polecić biuro rachunkowe Teresy Sykulskiej.

#13 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 20 luty 2019 - 19:28

Niby jest dużo tych biur i ciągle nowe powstają, nie ma się co dziwić bo zapotrzebowanie rośnie, ale jak przychodzi co do czego to tak łatwo nie jest trafić. Na pewno trzeba patrzeć jak długo już na rynku jest, im dłużej tym lepiej bo wiadomo większe doświadczenie. Najgorzej z tymi nowo powstałymi, zakładające osoby wiedzę na pewno mają ale ciężko stwierdzić jak ją wykorzystają w praktyce. Biuro rachunkowe w Gliwicach zobacz sobie, to są naprawdę dobrzy specjaliści i jak mało kto ogarniają te bardziej zawiłe sprawy. U znajomego "sprzątali" bałagan po pseudo księgowym, bardzo szybko i sprawnie im to poszło. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych