Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zamówić beton na budowę?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102585 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 00:57

Jak zamówić beton potrzebny do budowy domu? Skąd go wziąć, jakich formalności należy dopełnić, ile to wszystko kosztuje. Na te i inne pytania na temat betonu odpowiada – ekspert firmy Laferge – światowego producenta materiałów budowlanych.

Powrót do artykułu: Jak zamówić beton na budowę?

#2 Guest_Miłosz

Guest_Miłosz
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2018 - 00:57

Ja zamawiałem beton do swojego domu z www.abmbeton.pl i to był dobry ruch. Jakość oraz termin dostawy bez zarzutu. Warto też negocjować cenę.

#3 Guest_Elakro

Guest_Elakro
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 11:42

Do Miłosz - Czy w www.abmbeton.pl/ można uzyskać rabaty jako stały Klient? bo szukam kogoś do dłuższej współpracy. a już nie pierwszy raz słyszę same dobre opinie na temat tej firmy

#4 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 01 marzec 2018 - 08:47

do Elakro - mysle ze da rade sie dogadac bo ze stalymi odbiorcami tez wspolpracuja z tego co widze na stronce

#5 Guest_Artek

Guest_Artek
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 21:55

ja wszystkie formalnosci i bardzo dokładne zamówienie na beton na fundamenty i stropy zamawiałem na stronie ebeton.pl zadnych problemów i nie widziałem nigdzie takiej stony na rynku

#6 Guest_aro

Guest_aro
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 19:18

no dobrze a jak z płatnością w przypadku zamówienia betonu przez platformę eBeton ? i czy ta firma ma atesty ?

#7 zespół_eBeton

zespół_eBeton

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 13:22

Dzień dobry,
Drodzy Państwo, kupując beton na ebeton.pl stawiacie nie tylko na wygodę zamówienia, ale też na wysokiej jakości materiał, dostarczany od najlepszych producentów w kraju. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, przeprowadzamy dodatkowe badania, aby mieć pewność, że produkty spełniają najwyższe standardy - tak, abyście byli Państwo zadowoleni. Płatność wykonywana jest online, po wybraniu rodzaju betonu i terminu jego dostawy. Dodam jeszcze, że każda transakcja jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego.
W razie pytań jesteśmy do Pana dyspozycji.
Zespół Portalu eBeton
www.ebeton.pl

#8 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 17:34

moim zdaniem zawsze lepszy taki beton z tzw gruszki jak miałbym samemu w betoniarce wylewać fundamenty co do tej platformy to jestem ciekawy jak ta platforma eBeton.pl realizuje dostawy.

#9 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 12:53

Dobrze, pisze Pan " Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami," niestety nic nie ma które to firmy. Mnie jednak interesuje która firma gwarantuje jakość betony.

#10 krevio

krevio

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 22 maj 2019 - 14:19

A jak wykrywacie wady objetosciowe konkretnych materialow? Czy badania takie jak http://www.ndt24.pl/...-ultradzwiekowe czyli ultradzwiekowe sa skuteczzne i potrafia precyzyjnie sprawdzic dany materiał pod tym kątem? Będę wdzieczny za wszelkie wskazowki z gory dziekuje osobom aktywnym w temacie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych