Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe auto na firmę

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Przemek1984r

Przemek1984r

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 13 marzec 2019 - 19:05

Czy ktoś może polecić dobry salon VW w Poznaniu?

Akumulatory to moja pasja!

#22 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:08

Jeżeli już ta flota samochodów trochę się rozrośnie to warto również pomyśleć nad wyborem dobrej jakości systemu do monitoringu GPS, który przede wszystkim znacząco ułatwi Wam zarządzanie nimi oraz pozwoli znacząco zwiększyć oszczędności na jej utrzymaniu. Dlatego ze swojej strony i już kilkuletniego doświadczenia prowadzenia takiej firmy mogę polecić Ci system Flotman, który u nas sprawdza się świetnie  jednocześnie zapewniając automatyczne raportowanie które podaje bardzo dokładne wyniki co cieszy bo w końcu wiemy jakie jest zużycie paliwa, gdzie dokładnie znajduje się transport, a integracja z giełdami zleceń zapewnia nam jeszcze więcej przewozów i brak jazdy na pusto. 

#23 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 05 maj 2019 - 17:57

Chcąc kupić nowy samochód na firmę to ja bym polecał skierować się do salonu Carolina Toyota Wola w Warszawie. Zdecydowanie jedna z najlepszych ofert na rynku :) no i spotkasz się tam u nich z profesjonalną obsługą klienta. Dostosują ofertę pod Ciebie.

#24 Jaro28

Jaro28

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 15:47

Hmmm, peugeot-y akurat też mi się bardzo podobają, fajne samochody. Od siebie polecam sprawdzić stronkę https://mojeauto.pl/ Mają tam dużo porównywarek samochodowych i innych narzędzi które powinny pomóc Ci w dokonaniu wyboru,

Pozdrawiam

#25 Guest_Tankobell

Guest_Tankobell
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 15:23

Wcześniej wspomniany salon Carolina Wola w Warszawie też polecam. Dwa auta mam od miesiąca Avensis i Rav4

#26 Guest_Lolecki

Guest_Lolecki
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 13:47

Przy zakupie samochodu jest tak, że czasem warto przejechać spory kawałek, aby kupić takie auto jakie się chce i do tego też za normalną kasę. Tu widzę że w salonie Toyoty mają spory wybór

#27 Chichop2

Chichop2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 14:22

Według mnie bardzo dobrym wyborem jeśli chodzi o samochód firmowy, może być Dacia Lodgy. Samochód przestronny, 7 osobowy. W zasadzie może służyć na co dzień w firmie a i nadaje sie na dłuższe wyjazdy. Zresztą wygląda też całkiem ciekawie - https://www.dacia.pl...hody/lodgy.html . No i cenowo bardzo atrakcyjnie :) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych