Skocz do zawartości

Szkolenia dla psychologów

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Reese

Guest_Reese
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 13:05

Witam. Poszukuję sprawdzonych namiarów na szkolenia dla psychologów. Proszę o wszelkie rekomendacje i opinie, interesuje mnie w głównej mierze województwo mazowieckie

#2 Guest_Ann

Guest_Ann
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 10:16

www.dcp.wroclaw.pl - to co prawda nie jest w województwie mazowieckim, ale dużo osób z Warszawy tam od lat jeździ. Mają fajne tematy i bardzo dobra kadrę.

#3 Guest_Dogar

Guest_Dogar
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 13:38

Jeśli chodzi o Warszawę to najlepiej przejrzyj sobie oferty Centrum CBT. Kolega po fachu właśnie rekomendował mi tę placówkę i planuję wybrać się na marcowe szkolenie dotyczące terapii par i małżeństw. To będzie łącznie 30 godzin zajęć prowadzonych m.in. przez psychoterapeutkę oraz psychiatrę, lek. med. Joannę Michałowską (podejrzewam, że będziesz kojarzyć nazwisko, jest znana w środowisku). Jakbyś był zainteresowany to wystarczy przedzwonić bądź skontaktować się mailowo, by zgłosić swój udział. Pozdrawiam

#4 Agatabiz

Agatabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 21:16

Zerknij na tę stronę: fundacja-wroclaw.org/kursy - oni działają m.in. w Warszawie, więc warto być na bieżąco co nowego się pojawia. Na pewno w Warszawie w lutym rusza rekrutacja na kurs psychoterapii, ale są też krótsze kursy weekendowe.

#5 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 21:57

Myślę, że ciekawym rozwiązaniem związanym z poszerzeniem wiedzy i zakresu usług może być kurs hipnoterapii. Tutaj http://www.hipnoza.org.pl/szkolenia/ jest taka propozycja. W ten sposób można pomóc większej ilości pacjentów. Poza tym uważam, że jest to bardzo ciekawe doświadczenie.

#6 Guest_zabel

Guest_zabel
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 19:05

a w jakiej tematyce szukasz szkoleń? sama psychologia dość obszerna jest! Wiem, że fundacja z Wrocławia organizuje w Warszawie kurs psychoterapii - dla psychologów jak najbardziej!

#7 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 02 grudzień 2018 - 19:50

we wspomnianym Centrum CBT też jest możliwość skończenia kursu psychoterapii, a placówka mieści się właśnie w Warszawie. co warto wspomnieć to,że  jest atestowany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej i uwzględnia założenia Ministerstwa Zdrowia (MZ) dotyczące specjalizacji w psychoterapii. bardzo dobry ośrodek szkoleniowy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych