Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rejestrator samochodowy - co wybrać?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 08:40

Witam forumowiczów :) Szukam dobrego rejestratora do samochodu i nie za bardzo wiem na jaki model postawić i gdzie można je znaleźć w dobrej cenie. Liczy się każda wskazówka i będę za nią naprawdę wdzięczny. Pozdrawiam!

#2 Guest_Jurek33

Guest_Jurek33
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 09:06

Ja już może modelu nie będę podawał, bo pewnie znajdziesz tutaj spore grono osób, które dokładnie znają się na tym temacie. Na pewno rejestrator musi nagrywać w min. jakości FullHD, do tego z opcją widoczności w całkowitej ciemności i fajnie jakby miał opcję detekcji ruchu np. gdy auto stoi już na parkingu.

#3 Guest_Marekk

Guest_Marekk
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 09:19

Również jestem zdania, że warto mieć rejestrator samochodowy.Ja znalazłem fajny model w ofercie sklepu aze.com.pl Ja kupiłem u nich model SJDASH M30 - SJCAM. Posiada szerokokątny obiekty 140° FOV, F2.0. Jeżeli chodzi o rozdzielczości video to oczywiście zadbali o Full HD 1920x1080 (30 fps) i tak samo jest przy robieniu zdjęć, czyli 1920x1080. Obsługuje karty pamięci do 64GB oraz ma wbudowane Wifi. Używam praktycznie codziennie i jeszcze mnie nie zawiódł :)

#4 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 06 luty 2018 - 10:11

:)

#5 Guest_Mirek D.

Guest_Mirek D.
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 10:13

Ostatnio zaglądałem do sklepu www.aze.com.pl i musze przyznać, że wybór jest bardzo duży szczególnie że tera weszły kolejne nowości, więc chwilę na pewno Ci zejdzie, żeby sprawdzić wszystkie modele w Twoim zakresie.

#6 Ikyvy

Ikyvy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 13 luty 2018 - 08:41

Nawet te tańsze modele dają radę, miałem okazję z takich korzystać przez pewien czas i sprawdzały się całkiem nieźle ;) Wydaje mi się że nie opłaca się dużo przepłacać, model ze średniej półki też da radę.

#7 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 14 luty 2018 - 08:56

racja :)

#8 Guest_Karol W

Guest_Karol W
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 08:57

Również jestem tego samego zdania, jeżeli nie chcesz dużo wydawać to jak najbardziej na rynku znajdziesz sporo model, które rzeczywiście sprawdzą się równie dobrze. We wspomnianym powyżej sklepie (przez kilku użytkowników) oferta jest naprawdę ok, bo z tego co sprawdzałem to jest kilka fajnych modeli w rozsądnych cenach. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych