Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rejestrator samochodowy - co wybrać?

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 08:40

Witam forumowiczów :) Szukam dobrego rejestratora do samochodu i nie za bardzo wiem na jaki model postawić i gdzie można je znaleźć w dobrej cenie. Liczy się każda wskazówka i będę za nią naprawdę wdzięczny. Pozdrawiam!

#2 Guest_Jurek33

Guest_Jurek33
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 09:06

Ja już może modelu nie będę podawał, bo pewnie znajdziesz tutaj spore grono osób, które dokładnie znają się na tym temacie. Na pewno rejestrator musi nagrywać w min. jakości FullHD, do tego z opcją widoczności w całkowitej ciemności i fajnie jakby miał opcję detekcji ruchu np. gdy auto stoi już na parkingu.

#3 Guest_Marekk

Guest_Marekk
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 09:19

Również jestem zdania, że warto mieć rejestrator samochodowy.Ja znalazłem fajny model w ofercie sklepu aze.com.pl Ja kupiłem u nich model SJDASH M30 - SJCAM. Posiada szerokokątny obiekty 140° FOV, F2.0. Jeżeli chodzi o rozdzielczości video to oczywiście zadbali o Full HD 1920x1080 (30 fps) i tak samo jest przy robieniu zdjęć, czyli 1920x1080. Obsługuje karty pamięci do 64GB oraz ma wbudowane Wifi. Używam praktycznie codziennie i jeszcze mnie nie zawiódł :)

#4 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 06 luty 2018 - 10:11

:)

#5 Guest_Mirek D.

Guest_Mirek D.
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 10:13

Ostatnio zaglądałem do sklepu www.aze.com.pl i musze przyznać, że wybór jest bardzo duży szczególnie że tera weszły kolejne nowości, więc chwilę na pewno Ci zejdzie, żeby sprawdzić wszystkie modele w Twoim zakresie.

#6 Ikyvy

Ikyvy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 13 luty 2018 - 08:41

Nawet te tańsze modele dają radę, miałem okazję z takich korzystać przez pewien czas i sprawdzały się całkiem nieźle ;) Wydaje mi się że nie opłaca się dużo przepłacać, model ze średniej półki też da radę.

#7 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 14 luty 2018 - 08:56

racja :)

#8 Guest_Karol W

Guest_Karol W
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 08:57

Również jestem tego samego zdania, jeżeli nie chcesz dużo wydawać to jak najbardziej na rynku znajdziesz sporo model, które rzeczywiście sprawdzą się równie dobrze. We wspomnianym powyżej sklepie (przez kilku użytkowników) oferta jest naprawdę ok, bo z tego co sprawdzałem to jest kilka fajnych modeli w rozsądnych cenach. 

#9 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 17:37

Jestem posiadaczem rejestratora Royal Car 7S i jak dla mnie warto go kupić i mogę polecić. Nagrania są ostre i dobrej jakości, ma dobry sensor od sony. Łatwy i szybki montaż, małe rozmiary. Jeden z lepszych na rynku w tej cenie.

#10 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 09:33

Pod względem wyboru modeli rzeczywiście sklep AZE ma się czym pochwalić i fajnie że stawiają przede wszystkim na jakość. Ja sam wybrałem model G1W-S GPS - VIOFO. Ma szerokokątny obiektyw 145 stopni, rozdzielczość nagrania w jakości 1920x1080p czy m.in wbudowaną detekcją ruchu. 

#11 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 13:35

No to w takim razie zaraz siadam, włączam  ich stronę i rozpoczynam poszukiwania. Jak coś ciekawego się trafi to zamawiam i po pierwszych testach postaram się zdać Wam relację! 

#12 Guest_jacekMilewski

Guest_jacekMilewski
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 22:21

I jak ŁukaszP56 jaki model rejestratora wybrałeś? Chętnie poznam twoja opinię bo już trochę czasu od tego momenu minęło. Pozdrawiam!

#13 bummer

bummer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 21 maj 2018 - 09:04

To jest jedno z tych urządzeń na których lepiej nie oszczędzać.

Wątpliwych sytuacji na drodze jest bardzo dużo. Bardzo często mamy klasyczne zdarzenie słowa przeciwko słowu. Rozstrzygnąć może jedynie wideorejestrator, i w wielu sytuacjach rozstrzyga. Kamerki są tak zminiaturyzowane, że w zasadzie są niewidoczne.

Można też montować np w lusterku wstecznym. Coś takiego jak poniżej:

rej_PhantSTUD001-DVR_2.jpg

Dyskretne, niewidoczne a jednocześnie spełniające swoją funkcję. Tematyka ta szerzej została opisana np tutaj: https://nocar.pl/blo...dzie-czy-warto/

#14 jurek85

jurek85

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 25 maj 2018 - 09:50

Polecam Blackvue DR650 - nie ma wyświetlacza, więc nie rozprasza podczas jazdy, a oferuje fenomenalną jakość obrazu.

#15 Guest_toudek

Guest_toudek
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 18:01

mnie zależało by rejestrator nagrywał na przód i na tył pojazdu, no i znalażłam Xblitza Dual Core, dla mnie idealna kamera samochodowa

#16 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 12:27

Ja też mam model z Xblitza - https://xblitz.pl/pr...a-xblitz-go-se/oni robią w dobrej cenie te kamerki a na prawdę porządny sprzęt. Ten ma opcję monitorowania parkingu co jest bardzo praktyczne 

#17 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 10:15

Myślę, że możesz również zwrócić uwagę na propozycje od JBPartner, jak model RS11 https://jbpartner.pl...ll-hd-rs11.html

dobrej jakości rejestrator samochodowy o wysokiej jakości nagrywania FullHD 1920x1080, posiada wbudowany czujnik G-Sensor, który umożliwia dokładne wyznaczenie momentu i kierunku zderzenia. Do tego jest w nim detektor ruchu więc jak tylko samochód się ruszy bądź wykryje ruch automatycznie sam się włącza. Porządny sprzęt za nieduże pieniądze i oczywiście z gwarancją :)

#18 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 20:26

ja posiadam ten model https://www.aze.com....W-CB-Viofo/1481, kosztuje on trochę ponad 250 złotych z przesyłką, kamera obejmuje przekątną 120 stopni, obsługuje karty do 32Gb także nie będzie potrzeby szybkiej wymiany. 

#19 Guest_konstantine

Guest_konstantine
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 16:58

ten Xblitz Trust jest super. Takie funkcje, nawet baterie zastąpili superkondensatoami. 6szklanych soczewek w obiektywie, jakis filtr polaryzacyjny, na prawdę bardzo dobra jakość nagrań zarówno w dzień jak i w nocy.Konkretny sprzęt, konkurencja jak nie wiem dla takich rejwstratorów jak Navitel R600 czy Mio

#20 Guest_patryku

Guest_patryku
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 20:12

u mnie w służbowym aucie jest kamerka Mikavi PQ3. Fajna sprawa bo nagrywa również na parkingu. Obraz jest wyraźny i o szerokim kącie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych