Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie pożyczki na dowód polecacie w roku 2018

wróć do serwisu Sektor Publiczny 110 odpowiedzi w tym temacie

#101 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1028 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 07:18

Szukałem takiego tematu. Potrzebuje dobrej i szybkiej pożyczki.

Zajrzyj na https://www.olx.pl/o...19-IDANS67.html. Możesz uzyskać pomoc w wyborze pożyczki na dowód bez zaświadczeń, jeśli nie wiesz na co zwrócić uwagę.

Always look on the bright side of life!

#102 Guest_Joalnta

Guest_Joalnta
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 15:53

Zróbmy ranking najlepszych pożyczek i chwilówek na dowód w roku 2018
Prosimy o opinie, plusy minusy wady i zalety.
Instytucje pozabankowe rosną w siłe co widac z roku na rok coraz większy procent udzielania pożyczek online.

Ostatnio natchnolem się na nową stronke dokąłdnie" Porównywarka chwilówek " strona tu szukajpozyczki.pl co sadziecie o porównywarkach i kalkulatorach kredytoweych?

ja polecam dampozyczke.pl

#103 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 635 postów

Napisano 14 październik 2019 - 08:26

ja tego typu pożyczek nie polecam bo uważam, że taki pożyczki na dowód osobisty to szemrana sprawa.

#104 Guest_Renia

Guest_Renia
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 16:55

Ja polecam wszystko dokładnie przeanalizować. Moja siostra tak robiła, spędziła nad tym sporo czasu ale chyba znalazła najlepszą opcje dla siebie, mówiła, że dużo pomógł jej Sprint Cash gdzie wszytsko fajnie można sobie porównać więc myśle, że warto tam zerknąć

#105 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 październik 2019 - 12:06

Zawsze warto przejrzeć sobie rankingi kredytów gotówkowych. Znajdziecie takie na - ranking kredyty gotowkowe. Sprawdźcie sami, uważam, że bardzo przydatne narzędzia. 

#106 navythor

navythor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 październik 2019 - 06:03

No nie wiem. Czasami te strony są w jakiś sposób sponsorowane. Ja mogę od siebie polecić pożyczki Vivusa, bardzo dobra oferta i niskie rso

#107 kqt54290

kqt54290

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 październik 2019 - 00:31

Ja w 2019 standarodowo polecam: http://pozyczkipremium.pl/

#108 Anna Chyc

Anna Chyc

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 11 listopad 2019 - 11:19

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl, tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek

#109 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 17:40

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:

- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty

- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#110 kredytowykalkulator.com

kredytowykalkulator.com

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 06:18

Pożyczki na dowód dostaniesz w kilkudziesięciu różnych instytucjach pozabankowych. Na stronie https://kredytowykal...przez-internet/można je szczegółowo porównać. Analiza parametrów poszczególnych pożyczek pozabankowych, a także opinii o nich wypowiadanych w internecie wskazują, że obecnie najlepiej zaciągać pożyczkę na dowód w firmach przyznających nowym klientom darmowe chwilówki. Dzięki temu oddajesz tyle samo pieniędzy, ile pożyczyłeś. Takich firm w sumie jest około 25, więc dzięki takiej selekcji zawężamy  grupę firm pożyczkowych, w których warto pożyczać. W końcowym etapie decydowania o wyborze warto  sprawdzić opinie o danym pożyczkodawcy, ocenić, jak długo jest na rynku i sprawdzić czy nie ma go na liście ostrzeżeń publicznych. zapewne pozostanie raptem kilka najlepszych, wiarygodnych firm pożyczkowych, w których dostaniesz bezpieczną pożyczkę.

#111 PiotrD

PiotrD

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 10:59

Już od wielu lat najlepszą firmą pożyczkową w Polsce jest Szybka Gotówka - ciągle się rozwija, oferując za każdym razem nowsze i lepsze rozwiązania pożyczkowe, teraz można u nich zaciągać do 15 000 złotych, i wszystko się załatwia dosłownie w 15 minut. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych