Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie pożyczki na dowód polecacie w roku 2018

wróć do serwisu Sektor Publiczny 122 odpowiedzi w tym temacie

#21 alepozyczka.com

alepozyczka.com

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 czerwiec 2018 - 05:03

Oczywiście, można zaciągnąć pożyczkę na dowód, ale nie w banku. Kiedyś było to możliwe, jeszcze jakieś 2 lata temu taka pożyczka była dostępna np. w Alior Banku. Teraz pozostają jednak już tylko instytucje oferujące pożyczki pozabankowe. W sumie naliczyłem kilkanaście firm które posiadają w ofercie takie pożyczki bez zaświadczeń.

#22 fredy555

fredy555

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 05:27

Żadna pożyczka na dowód nie jest godna polecenia. To wszystko oszustwo, wystarczy spojrzeć na RRSO w banku jest ok 30 % a w tych na dowód można nawet spotkać 1900 % a 160 % to standard

____

Blog

#23 kosia

kosia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 16 czerwiec 2018 - 09:21

Sama obecnie mam duży problem. Nie szukam co prawda żadnej pożyczki, ani kredytu.. ale chciałam skonsolidować wszystkie zobowiązania finansowe, jakie posiadam. Znacie jakąś ciekawą ofertę? Będę wdzięczna za pomoc i rady. Przejrzałam co prawda różne oferty i tak zastanawiam się nad Kredyt 123. Co myślicie?

#24 Guest_Korunek213

Guest_Korunek213
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 08:10

Najlepiej zrobisz jeśli wejdziesz sobie na stronę zeropozyczki.pl, poczytaj sobie artykuły i znajdziesz tam wiele przydatnych informacji gdzie najlepiej brać pozyczki. Mam nadzieje że pomogłem ;)

#25 Wera28

Wera28

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 18:55

Obecnie istnieje wiele różnych zasobów w Internecie, w których można zobaczyć oceny i recenzje dotyczące różnych organizacji kredytowych, a także wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada, bardzo mi pomogło przy wyborze https://orionit.pl/.

#26 Guest_Rysii

Guest_Rysii
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 19:27

ja brałam pożyczkę w Lendonie i szczerze mówiąc jestem bardzo z niej zadowolona - szybko, bez problemu i bez jakiś większej papierologii!

#27 DrLecter

DrLecter

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 19:04

Hej. Potrzebowałbym Was o coś spytać.Czy mniemacie, iż korzystanie z ofert kredytowych to poprawne rozwiązanie, żeby przywrócić do równowagi nieco swój domowy budżet? Ja właśnie mam trochę nieoczekiwanych wydatków i zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem skorzystanie z tego typu możliwości. W ręce wpadło mi na przykład Vivus ratalne pozyczki... Czy według Was jest to wyjście warte uwagi?

Dlaczego? Działa?

#28 chwilowka.co.pl

chwilowka.co.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 lipiec 2018 - 05:02

Pożyczki na dowód są w tej chwili w ofercie kilku firm, np. Filarum, Moneyman, Wandoo, czy SzybkaGotówka. Najwyższą kwotę dostać można w SzybkiejGotówce (6000 złotych), natomiast najdłuższy okres spłaty, bo 2 miesiące zaoferuje zarówno ta ostatnia firma, jak i Moneyman.

Pożyczki i chwilówki oferowane przez firmy pożyczkowe znajdziesz na chwilowka.co.pl, https://chwilowka.co.pl/pozyczki/, https://chwilowka.co.pl/chwilowki/ - FB - TT

#29 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19909 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 14 lipiec 2018 - 13:55

Dobry zwyczaj - nie pożyczaj

#30 Guest_antek79

Guest_antek79
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 08:55

w poradnik-novacash są zawarte istotne informacje dotyczące pożyczek, chwilówek itd, warto się zapoznać 

#31 Kopiecek

Kopiecek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 lipiec 2018 - 14:43

A ja po prostu polecam sobie te oferty pożyczek porównać. Jest bardzo wiele firm jakie oferują pożyczki i są to na przykład:

Vivus

wonga

netcredit

polożyczka

A to jedynie niektóre jakie wymieniłem.Zdarzają sie naprawdę dobre promocje. 

Potwierdzam Vivusa, warto chociazby ze względu na to, że mają na stronie kalkulator i można sobie samemu wyliczyć ile faktycznie trzeba będzie oddać. Zobacz: www.vivus.pl

Warto porównać różne oferty, ale kolega pożyczał na laptopa z vivusa i był zadowolony

#32 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 21:51

niesamowite jak teraz łatwo wziąć kredyt. A juz nawet slyszałam że ktoś zgubił portfel i potem musiał spłacać bo na niego wzieli... ja mam na https://chronpesel.pl/chroniony pesel i będę wiedzieć jakby taka sytuacja miała miejsce u mnie

#33 Guest_Korin

Guest_Korin
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 15:21

no nie wiem, ja miałam problem i w końcu zdecydowałam się na pożyczkę w Lendonie! jest to doskonała i sprawdzona pożyczka. i szczerze mówiąc jedna z lepszych jak dla mnie

#34 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 29 lipiec 2018 - 21:24

Przejrzyj sobie parabanki w rankingach internetowych, choćby na Sowie jest dobry rozbudowany kalkulator pożyczek - https://sowafinansowa.pl/. W parę chwil masz tutaj podgląd na praktycznie całą ofertę rynku jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe. Jest dużo darmowych pożyczek dla nowych klientów, sam się na coś takiego załapałem – pożyczyłem 1500 i tyle samo oddałem bez extra kosztów.

#35 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:35

Gdzie można znaleźć niskie oprocentowanie?

#36 Guest_mirek

Guest_mirek
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 19:23

Z reklamy wiem, że wonga ma pierwszą pożyczkę za 10zł. Wiecie może ile następna kosztuje? Gdzie to sprawdzić?

#37 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 18:29

Jeśli nurtują Was różne pytania związane z pożyczkami, to Wasze wątpliwości może rozwiać https://www.pozyczki...yczki-prywatne/Serwis odpowiadający na wiele pytań związanych z pożyczkami. Warto poczytać.

#38 Guest_Oddis

Guest_Oddis
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2018 - 09:42

no temat pożyczek jest dośyc kontrowersyjny. bo można się niezle wkopać ale jednak uważam że Lendon jest firmą jedną z lepszych i pewniejszych! także warto tam brać pożyczkę!

#39 olaaowoc322

olaaowoc322

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 11:04

Polecam pożyczki na raty https://www.netpozyc...zyczki-ratalne/  udzielane na uproszczonych warunkach bez zbędnych formalności. Wystarczy dowód osobisty, telefon i rachunek bankowy do uzyskania pożyczki. Weryfikacja jest realizowana online za pośrednictwem programów informatycznych i autoryzacji rachunku bankowego.

Pożyczki przez internet netpozyczka24.pl

#40 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 17:48

Z reklamy wiem, że wonga ma pierwszą pożyczkę za 10zł. Wiecie może ile następna kosztuje? Gdzie to sprawdzić?

Witam! Mirek, kolejna pożyczka w wonga com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga com może wynieść do 10000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga pl/live_chat?utm_source=infor.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych