Skocz do zawartości

Zdjęcie

niewypłacalność klientów, a faktoring

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 514 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 11:05

Kto z was przeniósł się na ten typu rozliczeń? Dało to wam wyraźne efekty? 

#2 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 13:24

Jest to na pewno bezpieczniejszy system, myślę, że niedługo większość małych firm na to przejdzie 

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 514 postów

Napisano 28 styczeń 2018 - 16:47

Jakie firmy faktoringowe w polsce są warte uwagi? 

#4 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 17:24

Zbyt dużo tych firm nie ma na rynku, można powiedzieć, że ten biznes dopiero rośnie w siłę, ale pod uwagę na pewno zasługuje oferta od http://faktoring.biz/dzięki nim pozbędziesz się klientów, którzy zwlekają z płatnościami 

#5 Guest_adaśko

Guest_adaśko
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 22:55

w kwesti obsługi małych przedsiębiorstw ponoć idea money jest warta rozważenia ale to do weryfikacji

#6 Guest_Mannia

Guest_Mannia
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 21:38

IM na pewno obsługuje mniejsze firmy, chociaż z tego co kojarzę, to nie tylko takie - oni po prostu nie patrzą na wielkość przedsiębiorstwa.

#7 Guest_Riko

Guest_Riko
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 14:14

A to fakt podchodzą bardzo indywidualnie do kwestii oferty, ale pewnie i samej obsługi siłą rzeczy

#8 Guest_wolski

Guest_wolski
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 05:01

da się gdzieś dowiedzieć o więcej szczegółów, jakieś warunki konkretne?

#9 Guest_romek

Guest_romek
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 20:11

da się gdzieś dowiedzieć o więcej szczegółów, jakieś warunki konkretne?

no pewnie na stronie internetowej, chyba, że liczysz na konkrety juz odnośnie do twojego biznesu, to najlepiej umówic się na spotkanie

#10 Guest_mikołaj

Guest_mikołaj
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 11:46

Jeśli chcesz mieć pieniądze naprawdę szybko i za przyzwoitą prowizję, to sprawdź ofertę Pragmago. Mają kalkulator na stronie, znasz wszystkie koszty zanim jeszcze podejmiesz decyzję.

#11 Guest_okras

Guest_okras
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 15:09

W życiu nie słyszałem, z własnego doświadczenia mogę polecić Idea Money, ale chyba już ktoś pisał to nie będę się rozwodził

#12 Guest_eleven

Guest_eleven
  • Goście

Napisano 01 marzec 2018 - 00:20

Dokładnie, to że ktoś coś napisał to jeszcze nie jest powód, by się rozwodzić

#13 oliwia999

oliwia999

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 20 marzec 2018 - 09:36

Ja po jednej wpadce z niewypłacalnością klienta skorzystałam z usług faktoringowych firmy KUKE Finance i nie żałuje. Nie muszę już martwić się, że klient mi nie zapłaci, albo zapłaci po terminie, a ja nie będę miała środków na zapłatę podwykonawcom. Poza tym, dużą korzyścią jest płynność finansowa, bo cały czas masz gotówkę na bieżące inwestycje. Jeśli zdecydujesz się na usługę faktoringu, to tutaj znajdziesz więcej informacji:http://www.kuke-finance.pl/

#14 Guest_woqk

Guest_woqk
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 15:52

Nie słyszałem o tej firmie akurat, ale wybór jest bardzo solidny na rynku

#15 Guest_circ

Guest_circ
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 17:32

Ale to dobrze, jest w czym wybierać

#16 Guest_Boguś217

Guest_Boguś217
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 09:44

W sumie, od kiedy korzystamy w mojej firmie z faktoringu invipay, to klienci zaczęli zdecydowanie bardziej wyrabiać się w terminie płatności.

#17 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 07:40

Faktoring to nie windykacja. Z resztą zapoznajcie się ze stroną https://www.monevia....nie-windykacja/ Przedsiębiorcy często mylą faktoring z windykacją, sądząc, że ta pierwsza jest dobrym sposobem na odzyskanie przeterminowanej wierzytelności. W rzeczywistości jednak faktoring i windykacja to różne rozwiązania, które można wykorzystać na innych etapach działań biznesowych. Polscy przedsiębiorcy stają się coraz bardziej ostrożni w kontaktach ze swoimi kontrahentami. Mniej z nich niż przed rokiem jest skłonnych sprzedawać usługi i produkty na warunkach kredytowych. To skutek między innymi wzrostu przeterminowanych płatności. W 2016 roku około 34% faktur nie było płaconych w terminie, gdy w 2017 roku ich ilość osiągnęła poziom prawie 39%. Do tego przedsiębiorcy spodziewają się pogorszenia praktyk płatniczych w najbliższym czasie. Gdy pojawią się problemy z regulowaniem należności przez kontrahenta, często pozostaje tylko rozpocząć windykację należności. Można jednak zabezpieczyć się przed opóźnieniami płatności, korzystając z faktoringu. 

#18 martynakrakowska

martynakrakowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 13:47

Jak masz dobrą umowę to bank przejmuje windykację, dlatego warto korzystać z faktoringu, jakby ktoś szukał w jaki dokładny sposób tak zrobić to warto odwiedzić http://www.kredytwfi...ferta/factoring

GPS sklep.hertzsystems.com - Systemy GPS do samochodu najwyższej jakości

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych