Skocz do zawartości

Dopłaty do odszkodowań

odszkodowanie kosztorys oc

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Darek12

Guest_Darek12
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 10:29

Odkup odszkodowania to najprostszy sposób, byś otrzymał dodatkowe środki z OC po wypadku. W większości sytuacji firmy ubezpieczeniowe zaniżają odszkodowania!
Nawet jeżeli dostałeś już odszkodowanie z OC, możesz dostać dodatkowe fundusze! Wystarczy, że przekażesz nam prawa do zaniżonej części Twojego odszkodowania, a my natychmiast wypłacimy Ci ustaloną kwotę.

Odkupimy od Ciebie Twoje odszkodowanie nawet do 3 lat od chwili wypadku!
Nawet jeżeli już sprzedałeś auto, my i tak pomożemy ci uzyskać twoje pieniądze!
Transakcja przebiega bardzo szybko i bez zbędnych formalności.

ZADZWOŃ!!! 570660879

#2 Guest_sara

Guest_sara
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 21:44

EuCO dopłaca do odszkodowań. Firma jest bardzo solidna.

#3 Guest_mostyl

Guest_mostyl
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 21:10

A na czym to polega? Wie ktoś???

#4 Guest_Marcin12

Guest_Marcin12
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 08:58

Zadzwoń i dopytaj
Konsultanci nie gryzą! ;)
570660879

#5 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 21:13

Nie znam akurat tej firmy, a sam po wypadku komunikacyjnym, w którym ucierpiałem z synem odezwałem się o pomoc do Auxilia.pl. i jeśli poszukujesz specjalistów to mogę Ci ich polecić. Ja z działań swojego doradcy byłem bardzo zadowolony, byliśmy w stałym kontakcie, wiec od razu wiedziałem na jakim etapie działań jesteśmy i ostatecznie sprawa zakończyła się pełnym sukcesem i odzyskaniem należnej kwoty. 

#6 Altis Odszkodowania

Altis Odszkodowania

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 28 czerwiec 2018 - 08:47

polega to w skrócie na tym, że zrzeka się Pan tej zaniżonej części odszkodowania w zamian za umówinioną kwotę, tutaj jest opis http://www.doplaty-d...zkodowanie.html

Odkup odszkodowań OC/AC, skup odszkodowań komunikacyjnych

#7 Guest_Online Ekspert Polisa Plus

Guest_Online Ekspert Polisa Plus
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 07:35

Dzień dobry,

Proces przebiega w 4 krokach.

Wystarczy:

1. Wypełnić formularz kontaktowy, zadzwonić lub wysłać do nas swój numer

2. Już podczas pierwszej rozmowy, informujemy czy jest możliwość uzyskania dopłaty do odszkodowania

3. Mailem lub tradycyjną pocztą należy przesłać do nas dokumenty: kosztorys szkody i decyzję od ubezpieczyciela. Dopłatę do odszkodowania szacujemy bezpłatnie, w ciągu 24h!

4. Pieniądze wysyłamy nawet w ciągu 7 dni od podpisania dokumentów, które przywiezie do nas kurier

Wysokość dopłaty zależy od wartości szkody oraz tego, jak bardzo ubezpieczyciel zaniżył kwotę odszkodowania. Kwota dopłaty ustalana jest indywidualnie na podstawie darmowej analizy szkody, którą wykonają nasi eksperci.

Zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Z poważaniem,

Online Ekspert Polisa Plus

#8 Guest_kusza

Guest_kusza
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 21:37

A sprawdzaliście już EuCO ? Oni maja ciekawe propozycje, jeśli chodzi właśnie o dopłaty do odszkodowań.  

#9 Guest_komerek

Guest_komerek
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 15:26

Radzę uważać na Beker Polska bo oferują dopłaty, a mają spółkę w stanie likwidacji. 

#10 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 22:27

Najlepiej to zadzwoń do EuCO i się wszystkiego dowiesz. 

#11 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 22:49

Radzę uważać na Beker Polska bo oferują dopłaty, a mają spółkę w stanie likwidacji. 

No brawo. Ciekawe jakim cudem sprzedałem im szkodę w tym miesiącu? Stara spółka owszem jest w stanie likwidacji, ale nowa jako komandytowa działa normalnie. Wystarczyło zapytać, zresztą pewnie sami o tym mówili ale trzeba jeszcze słuchać...

#12 albert_wawrocki

albert_wawrocki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 04 październik 2018 - 07:30

Firm skupujących jest całkiem sporo, wybór jest przeogromny. Trzeba zwracać uwagę na zapisy w umowie, szczególnie wysokość prowizji dla kancelarii.

#13 Guest_OEPolisaPlus

Guest_OEPolisaPlus
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 20:33

Witam,

Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl
Chętnie pomożemy odzyskać należne pieniądze.

Pozdrawiam,
Kasia z Polisa Plus

#14 Beker Polska

Beker Polska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 15:05

Pragniemy poinformować, że w żadnym wypadku nie jesteśmy w stanie likwidacji,  a wręcz przeciwnie :) Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową >>> http://www.bekerpolska.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy