Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie szkolenie warto zrobić?

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 342 postów

Napisano 19 styczeń 2018 - 11:32

Witam, Chciałem zapytać Was jakie szkolenie warto zrobić aby łatwiej ogarniać prace biurowe? Chciałbym profesjonalnie ogarnąć obsługę excela itd. Możecie polecić jakąś firmę?

#2 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 10:23

Myślę ze z całego Pakietu Microsoft i również z zarządzania projektami, bo to chyba dwa najważniejsze aspekty :)

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 251 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 13:08

Doszkolić się zawsze jest warto, bo później można znacząco zaoszczędzić sobie dodatkowej pracy, której można było uniknąć. Tak było u mnie przy programie ZwCad 2017. Wybrałem szkolenie w Firmie Informatycznej Szansa z "Obsługi ZwCad" i śmiało polecam. Mają bardzo dobre podejście do uczestników i skupiają się przede wszystkim na aspektach, które nam nie wychodzą i praktyczności. Wyszedłem z dużą dawką wiedzy i nowych umiejętności, dzięki czemu projektowanie idzie mi rzeczywiście dużo szybciej i nie ma już tyle nerwowych sytuacji z błędami :)

#4 Guest_Jarecki

Guest_Jarecki
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 10:52

Również jestem za wyborem Firmy Informatycznej Szansa jednak ja uczestniczyłem w szkoleniu z Pakietu Microsoft o którym wspominasz. Miła obsługa, która chętnie pomaga w razie problemów, do tego zwracają uwagę głównie na programy i opcje jakie są nam konkretnie potrzebne. Na koniec otrzymujemy również potwierdzenie w postaci certyfikatu Microsoft :)

#5 Guest_Norix

Guest_Norix
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 01:16

jak najbardziej będzie to świetny wybór jeżeli mówimy tutsj o szkoleniach na miejscu. Co do obsługi ZwCad, pakietu Microsoft, czy projektów to Szansa jest najlepszym wyborem jeżeli chcemy dostac praktyczną i przydatną wiedzę z tego zakresu.

#6 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 12 luty 2018 - 09:29

A szkolenia językowe? Moim zdaniem są najbardziej korzystne.

#7 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 824 postów

Napisano 28 luty 2018 - 11:02

Zależy jaka to firma, przede wszystkim więc powinno się wziąć pod uwagę potrzeby zakładu

#8 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 13:19

Z autopsji mogę polecić akredytowane szkolenia z zarządzania projektami AgilePM i Prince2. Świetne szkolenia, które można w praktyczny sposób wykorzystać w codziennej pracy, a fakt że są to akredytowane szkolenia kończące się międzynarodowym certyfikatem to tylko kolejny plus przy rekrutacji.

Odnośnie firmy to ja mogę polecić ProcessTeam. Konkretnie i profesjonalnie przeprowadzili szkolenia.

#9 szachmat89

szachmat89

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 02 kwiecień 2018 - 16:17

Fajnie wygląda także szkolenie https://leadership-c...nga-slowniczek/ Zawodowe szkolenia dla pracowników mogą być przeprowadzane przez firmę wewnętrznie – ma to miejsce wtedy, kiedy pracownik uczy się od innych pracowników z większą wiedzą i stażem pracy. Szkolenia zawodowe wewnętrzne organizowane są albo dla całych grup pracowników np. nowy nabór kilku osób lub indywidualnie. Duża część szkoleń zawodowych dla pracowników przeprowadzana jest zewnętrznie, przez wyspecjalizowane firmy szkoleniowe.

#10 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 485 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 09:14

Tak, tylko że takie kursy pozostawiają wiele do życzenia. Wychodzę z założenia, że jak coś jest za darmo - to nie może być dobre. Dlatego staram się płynąć pod prąd i wybieram płatne, ale zdecydowanie lepsze, bezpieczniejsze usług. 
Tak jest z usługami edukacyjnymi, tak jest z usługami internetowymi, finansowymi czy bankowymi.

Sama w zasadzie moge polecić tylko te szkolenia językowe w Krakowie:

Sa to szkolenia z angielskiego na bardzo wysokim poziomie. 

#11 Bartek299

Bartek299

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 12:23

Szczerze to powinno się chodzić na szkolenia, które idą w parze z naszymi zainteresowaniami. W mojej okolicy organizują dużo szkoleń biznesowych a najbardziej lubię te od https://totalexpert....lenie/oswiecim/ w pełni profesjonalne, a jest to już moje któreś z kolei szkolenie. Mam nadzieję, że wyniosę z tego szkolenia tyle wiedzy ile z poprzednich - to bardzo pomaga mi w prowadzeniu swojej firmy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych