Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie szkolenie warto zrobić?

wróć do serwisu Moja Firma 23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 19 styczeń 2018 - 11:32

Witam, Chciałem zapytać Was jakie szkolenie warto zrobić aby łatwiej ogarniać prace biurowe? Chciałbym profesjonalnie ogarnąć obsługę excela itd. Możecie polecić jakąś firmę?

#2 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 10:23

Myślę ze z całego Pakietu Microsoft i również z zarządzania projektami, bo to chyba dwa najważniejsze aspekty :)

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 13:08

Doszkolić się zawsze jest warto, bo później można znacząco zaoszczędzić sobie dodatkowej pracy, której można było uniknąć. Tak było u mnie przy programie ZwCad 2017. Wybrałem szkolenie w Firmie Informatycznej Szansa z "Obsługi ZwCad" i śmiało polecam. Mają bardzo dobre podejście do uczestników i skupiają się przede wszystkim na aspektach, które nam nie wychodzą i praktyczności. Wyszedłem z dużą dawką wiedzy i nowych umiejętności, dzięki czemu projektowanie idzie mi rzeczywiście dużo szybciej i nie ma już tyle nerwowych sytuacji z błędami :)

#4 Guest_Jarecki

Guest_Jarecki
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 10:52

Również jestem za wyborem Firmy Informatycznej Szansa jednak ja uczestniczyłem w szkoleniu z Pakietu Microsoft o którym wspominasz. Miła obsługa, która chętnie pomaga w razie problemów, do tego zwracają uwagę głównie na programy i opcje jakie są nam konkretnie potrzebne. Na koniec otrzymujemy również potwierdzenie w postaci certyfikatu Microsoft :)

#5 Guest_Norix

Guest_Norix
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 01:16

jak najbardziej będzie to świetny wybór jeżeli mówimy tutsj o szkoleniach na miejscu. Co do obsługi ZwCad, pakietu Microsoft, czy projektów to Szansa jest najlepszym wyborem jeżeli chcemy dostac praktyczną i przydatną wiedzę z tego zakresu.

#6 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 12 luty 2018 - 09:29

A szkolenia językowe? Moim zdaniem są najbardziej korzystne.

#7 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 28 luty 2018 - 11:02

Zależy jaka to firma, przede wszystkim więc powinno się wziąć pod uwagę potrzeby zakładu

#8 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 13:19

Z autopsji mogę polecić akredytowane szkolenia z zarządzania projektami AgilePM i Prince2. Świetne szkolenia, które można w praktyczny sposób wykorzystać w codziennej pracy, a fakt że są to akredytowane szkolenia kończące się międzynarodowym certyfikatem to tylko kolejny plus przy rekrutacji.

Odnośnie firmy to ja mogę polecić ProcessTeam. Konkretnie i profesjonalnie przeprowadzili szkolenia.

#9 szachmat89

szachmat89

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 02 kwiecień 2018 - 16:17

Fajnie wygląda także szkolenie https://leadership-c...nga-slowniczek/ Zawodowe szkolenia dla pracowników mogą być przeprowadzane przez firmę wewnętrznie – ma to miejsce wtedy, kiedy pracownik uczy się od innych pracowników z większą wiedzą i stażem pracy. Szkolenia zawodowe wewnętrzne organizowane są albo dla całych grup pracowników np. nowy nabór kilku osób lub indywidualnie. Duża część szkoleń zawodowych dla pracowników przeprowadzana jest zewnętrznie, przez wyspecjalizowane firmy szkoleniowe.

#10 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 09:14

Tak, tylko że takie kursy pozostawiają wiele do życzenia. Wychodzę z założenia, że jak coś jest za darmo - to nie może być dobre. Dlatego staram się płynąć pod prąd i wybieram płatne, ale zdecydowanie lepsze, bezpieczniejsze usług. 
Tak jest z usługami edukacyjnymi, tak jest z usługami internetowymi, finansowymi czy bankowymi.

Sama w zasadzie moge polecić tylko te szkolenia językowe w Krakowie:

Sa to szkolenia z angielskiego na bardzo wysokim poziomie. 

#11 Bartek299

Bartek299

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 12:23

Szczerze to powinno się chodzić na szkolenia, które idą w parze z naszymi zainteresowaniami. W mojej okolicy organizują dużo szkoleń biznesowych a najbardziej lubię te od https://totalexpert....lenie/oswiecim/ w pełni profesjonalne, a jest to już moje któreś z kolei szkolenie. Mam nadzieję, że wyniosę z tego szkolenia tyle wiedzy ile z poprzednich - to bardzo pomaga mi w prowadzeniu swojej firmy. 

#12 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 191 postów

Napisano 05 maj 2019 - 21:48

Jeśli mówimy o szkoleniach dla osób po psychologii to może zainteresuje Was kurs z Technik poznawczo-behawioralne w terapii par, będzie organizowany w Centrum CBT w Warszawie 18 i 19 maja. W trakcie szkolenia można poznać i przećwiczyć interwencje pozwalające na uzyskanie zmiany w myśleniu i zachowaniu pary, które w bezpośredni sposób przekładają się na lepsze funkcjonowanie związku

#13 Mateo122

Mateo122

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 22 maj 2019 - 17:31

A może coś z tego http://www.elpax.pl/...ek-szkoleniowy/? Co byście o tym powiedzieli? Z góry wielkie dzięki za porady :)

(...) grzecznym dziewczynkom los się nie odpłaca.

#14 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 23 maj 2019 - 12:20

Warto pamiętać też o szkoleniach z kompetencji miękkich. One sprawdzają się w każdej branży.

#15 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 24 maj 2019 - 13:24

Ja jestem zdania, że szkolenia powinny mieć związek z naszą pracą. Albo powinny być doszkalające, abo powinny mieć bezpośredni wpływ na przebranżowienie. Dużo kobiet obecnie decyduje się na pracę zdalną, takie możliwości daje nam Internet. Kobieta ma możliwość połączenia pracy zawodowej z wychowaniem dzieci. Pola Sobczyk od dość dawna promuje taki model pracy. Nawet organizuje szkolenia dla Wirtualnych Asystentek, którą można wykonywać w domu. Na http://kurs-wa.brand.../darmowefilmywa można pobrać darmowe wideo i zobaczyć jak taki kurs wygląda. 

#16 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 13:42

Nie polecam. Szkoda kasy.

#17 astaro

astaro

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 31 maj 2019 - 05:12

Moim zdaniem warto zrobić każde szkolenie, które idzie w parze z Waszymi zainteresowaniami / branżą, w której pracujecie. W moim wypadku byłoby to np. szkolenie takie jak https://totalexpert....pracy/katowice/ i jeżeli będzie na to odrobina czasu to chętnie się na nie wybiorę :)

#18 Mariinka

Mariinka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 31 maj 2019 - 06:43

Sprawa jest ułatwiona gdy już gdzieś pracujecie, albo macie własne firmy. Wtedy wiadomo w jakim kierunku warto się kształcić. Tu myślę, że zainteresują was szkolenia typowo biznesowe oferowane przez https://www.ark-dora...dla-handlowcow/ Ja znalazłam tu szkolenia dla handlowców, ale również proponują szkolenia dla kierowników, z zarządzania czasem, obsługi klienta i inne.

#19 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 09:00

ciężko doradzić coś konkretnego, ponieważ w przypadku szkoleń, mamy ich naprawdę duży wybór, należy więc podejść do tematu biorąc pod uwagę nasze potrzeby rozwojowe.Można je dostosować do indywidualnych potrzeb, jak i potrzeb całej firmy. W przedsiębiorstwach produkcyjnych mogą być przydatne szkolenia lean manufacturing: http://poradnikowy.n...-manufacturing/, które pozwoli na sprawniejsze działanie produkcji.

#20 krystek91

krystek91

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 10:55

Spróbuj egzamin od google - Internetowe rewolucje. Dają ponad 125 darmowych lekcji, po których możesz otrzymać certyfikat. Jest tam podstawowa, ale praktyczna wiedza z zakresu digital :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych