Skocz do zawartości

Zdjęcie

gifty dla pracownikow

wróć do serwisu Kadry 45 odpowiedzi w tym temacie

#21 Stachu001

Stachu001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 08 luty 2018 - 09:50

Kupiłem kartę. I zapłaciłem z góry od razu. Jak liczę będąc na 20 seansach przez pierwszy miesiąc-dwa resztę roku będę miał praktycznie za darmo!
Złoty interes. Tym bardziej, ze juz jest kilka filmów, ktore chę zobaczyć raz jeszce (wszystkie pieniadże świata-polecam).

#22 Guest_Lars

Guest_Lars
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 14:05

no, spoko ten pomysl z bonifikarta abonencką do sieci kin Cinema City, daje lepke w gore!

podbijam! fajny pomysł ;) ja byłbym zadowolony,zwłąszcza, ze wydaje krocie na kino:/

#23 kashotto

kashotto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 12 luty 2018 - 14:21

Prezenty i nagrody dla pracowników sprawdź na: Prezentokracja .pl Oryginalne pomysły, np. voucher o eleganckiej restauracji, bon na lot balonem, jazda samochodem sportowym i wiele innych.

#24 Guest_karol_ek

Guest_karol_ek
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 14:22

podbijam! fajny pomysł ;) ja byłbym zadowolony,zwłąszcza, ze wydaje krocie na kino:/

jak tak sobie o tym pomyślę, to faktycznie, fajna opcja jest karta UNLIMITED do kin ;)

#25 Guest_Konstanty

Guest_Konstanty
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 15:04

Tak czytam i czytam i stwierdzam, ze pomysł na zakup dla pracowników bonifikart do kin to całkiem sensowny pomysł :)

#26 Guest_Nolan

Guest_Nolan
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 15:28

Fajna koncepcja: zamiast dawac pracownikom jakieś nietrafione bonifikarty, dostajemy abonament na kino - kto by ne korzystał?

#27 Guest_Nolan

Guest_Nolan
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 15:29

Tak czytam i czytam i stwierdzam, ze pomysł na zakup dla pracowników bonifikart do kin to całkiem sensowny pomysł :)

Podoba mi się koncepcja! Jak pisalem: ludzie będą korzsytać, zwlaszcza, ze cinema city ma naprawde fajny repertuar ;)

#28 Guest_Krystain_B

Guest_Krystain_B
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 10:58

Super pomysł! Pracowałem w wielu firmach i niektóre prezenty dla pracowników były naprawde mocno nietrafione...a tutaj? rewelacja!

#29 Guest_Buki

Guest_Buki
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 12:28

Super pomysł! Pracowałem w wielu firmach i niektóre prezenty dla pracowników były naprawde mocno nietrafione...a tutaj? rewelacja!

W sumie...całkiem spoko ten pomysł, nie jestem Z TAKIM entuzjastom, ale czemu nie...?

#30 Guest_Buki

Guest_Buki
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 12:29

Poczytam wiecej o tej karcie unlimited (to ejst do kin CC? tak?) bo calkiem duzo sie dobrego slyszalo na ten temat, niech i ja zajrzę

#31 Guest_Subik

Guest_Subik
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 22:47

Bony-trzeba odprowadzić podatek. No ale od czego nie trzeba płacić podatku? Karta do kina to faktycznie fajna rzecz. Przynajmniej wiadomo, ze pracownik nie przepuści jej na fajki i % jakby dostał kasę... No i może korzystać z kina ile razy che. Pod warunkiem, że to nie na drugim końcu miasta, albo nawet w innym miescie ;-)
Jak dla mnie karta do kina to fajny pomysł.

#32 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1043 postów

Napisano 28 luty 2018 - 10:54

Nie mozna napisać po prostu "prezenty dla pracowników" zamiast jakiś giftów? Język polski nie jest taki trudny :) A co do prezentów to pewnie wszystko będzie zależało od pracodawcy i jego możliwości, w końcu musi się ze wszystkim rozliczyć.

#33 Guest_anecia

Guest_anecia
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 12:38

mnie tez to razilo :P ale mysle, ze taka karta unlimited to fajny PREZENT dla pracownika hehe

#34 Guest_Gucci

Guest_Gucci
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 12:40

Faktycznie ta karta wydaje się fajnym pomysłem, ale tak ogólnie, już nawet nie tylko na prezent dla pracownika, ale w ogóle na prezent

#35 Witka1

Witka1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 16 marzec 2018 - 14:27

u Nas juz dawno pracownicy dostaja takie prezenty

#36 Guest_Killer

Guest_Killer
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 12:28

ale mówisz wlasnie o takich bonifikartach do kin jak unlimited?

#37 Guest_Norbi

Guest_Norbi
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 12:35

Tak, chyba mowa o tych kartach - w sumie to coś słysząłem o nich, ale nie interesowałem się tematem do momentu, jak coraz więcej moich znajomych i bliskich zaczęło z niej korzystać, plus jeszcze na forach się o niej ciepło mówi.... 

#38 Guest_Killer

Guest_Killer
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 12:38

Sorry, nie skumałem na poczatku. A o tej karcie też sporo ostatnio usłyszałem - zbiera pozytywne opinie. Nie dzwine, przeciez jak ludzie placa bez znizek za kino takie chore pieniadze, to kazdy mniejszy wiekszy kinoman ma powod do uciech 

#39 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 20:27

Powiem tak - jeśli to ma być coś drogiego to jednak uważam, że albo jakiś wyjazd, szkolenie lub czek. Natomiast jeśli to mają być jakieś drobne upominki można pokombinować i wcale nie musi być to z logiem firmy, wystarczy firmowe opakowanie. Sami często kupujemy dla pracowników jakieś ciekawe gadżety przez https://floper.pl/to taki sklep ukierunkowany na prezentach w zasadzie na każdą okazje, jego plusem jest fakt, że macie wszystko w zasadzie w jednym miejscu.

#40 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 481 postów

Napisano 08 lipiec 2018 - 22:42

Ja zawsze staram się kupować prezenty dla pracowników, które będa dla nich praktyczne. Wiem mniej więcej czym interesują się moi pracownicy, jakie mają hobby. Niedługo jeden z moich pracowników będzie miał urodziny i jemu równiez chce kupić coś praktycznego. Jest on żeglarzem i zastanawiam sie nad kupieniem mu jakiegoś wyposażenia do jachtu z tej oferty 

https://sklepwind.pl...-MOTOROWYCH/200 . Co sądzicie o takim prezencie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych