Skocz do zawartości

Zdjęcie

gifty dla pracownikow

wróć do serwisu Kadry 39 odpowiedzi w tym temacie

#1 billa

billa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 16 styczeń 2018 - 17:56

Witajcie, chciałabym swoich trzech najlepszych pracowników symbolicznie "docenić", podwyżka narazie nie, ale może jakiś bon/karta podarunkowa? Testowaliście takie rozwiązania u siebie?

#2 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 12507 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 16 styczeń 2018 - 23:08

Zapytaj ich czy chcą być tak symbolicznie "docenieni", bo od tych giftów będą musieli zapłacić składki i zaliczkę na pdof  :wub: 

#3 Guest_Klara

Guest_Klara
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 10:07

Polecam na prezent nabycie karty UNLIMITED - to abonament, pakiet, który pozwala chodzić do kina za 0zł - oczywiście wcześniej nalezy uiścić roczny abonament, ale w ogólnym rozrachunku wychodzisz na duży plus. Zaoszczędzasz chodząc do kina i poświęcając się swojemu hobby ;)

#4 Guest_Klara

Guest_Klara
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 10:09

Na stronie mozna przeczytać:

Cinema City Unlimited to pierwszy w Polsce program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu, na dużym ekranie w kinach Cinema City. Dołącz już dziś i zyskaj: ponad 200 premier każdego roku, 10% rabatu w barach Cinema City oraz kawiarniach Cinema Cafe, pokazy przedpremierowe tylko dla klubowiczów oraz bezpłatną opcję zakupu biletów online. Kartę Unlimited można zamówić dla siebie lub dziecka lub podarować w formie Karty Podarunkowej.

#5 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 10:14

Po okresie czonotw rocznym wysokość rabatów sięgać będzię aż 25 %

#6 CaterinaZW

CaterinaZW

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 10:59

U mnie w pracy nagrodą również były bilety do kina :) Natomiast mąż otrzymał kartę podarunkową na zakupy w najpopularniejszym w naszym mieście centrum handlowym (niby tylko na 100 zł, ale zawsze fajny gest ze strony pracodawcy i mogliśmy za to kupić to, co się nam podoba). Jeżeli nie chcesz dawać podwyżki, to może jednorazowa premia uznaniowa? Myślę, że dodatkowe pieniądze ucieszą każdego pracownika.
Ze spokojem w sercu i uśmiechem na twarzy :)

#7 Guest_Lilia

Guest_Lilia
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 13:27

U mnie w pracy rowniez honorowi nejlepszych pracownikow biletami do kina ;) ta karta wydaje sie fajnym pomyslem na prezent :)

#8 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 13:35

U mnie kiedys dostawalismy bony do spehora albo empik, ale pomysl z bonifiarta kinowa wydaje sie o wiele ciekawszy i korzystniejszy :)

#9 Guest_Lola

Guest_Lola
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 16:24

Fajny pomysł z bonifikacja w postaci wejsciówek do kina ;) UNLIMITED? - poczytam wiecej ;)

#10 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 16:39

Fajny pomysł z bonifikacja w postaci wejsciówek do kina ;) UNLIMITED? - poczytam wiecej ;)

Koniecznie poczytaj zapoznaj sie z ich cennikiem - nie trzeba prowadzic dokladnych obliczen matematycznych, aby stwierdzic, ze to oplacalna inwestycja w swoje hobby, czy tam forma spedzania wolnego czasu ;)

#11 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 12507 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 24 styczeń 2018 - 22:02

nie ma to jak samemu ze sobą pogadać  :wub: 

#12 Stachu001

Stachu001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 22:30

Nie wiem, czy karta unlimited to dobry sposób na docenienie pracownika, ale ja sobie chwałę. Mam kartę do kina od pol roku i byłem juz na dobrych kilkunastu filmach. Na niektóre chciałem iść (gwiezdne wojny...juz trzy razy :-) a na niektóre poszedłem zobaczyć tylko z obowiązku (jumanji...) generalnie jak ktos lubi kino to gorąco polecam!

#13 Guest_Ford

Guest_Ford
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 13:08

Nie wiem, czy karta unlimited to dobry sposób na docenienie pracownika, ale ja sobie chwałę. Mam kartę do kina od pol roku i byłem juz na dobrych kilkunastu filmach. Na niektóre chciałem iść (gwiezdne wojny...juz trzy razy :-) a na niektóre poszedłem zobaczyć tylko z obowiązku (jumanji...) generalnie jak ktos lubi kino to gorąco polecam!

Ja dopiero zakupilem karte za namowa dziewczyny - slyszalem, ze w skali roku mowimy o oszczednosci na kinie do kilkuset zlotych ;) dla mnie rewelacja. Kupilem karte na poczatku stycznia, a juz 4 seansy za mna ;) a miesiac sie nie skonczyl ;)

#14 Guest_Ford

Guest_Ford
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 13:10

Koniecznie poczytaj - maja szeroki pakiet zniek, chociazby na filmy 3D, czy chociazby seanse weekendowe. Do tego mamy znizki na kinowym barze ;)

#15 Guest_Maro

Guest_Maro
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 13:44

Po okresie czonotw rocznym wysokość rabatów sięgać będzię aż 25 %

wow, to mega duzo! 1/4 ceny ;o

#16 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 12507 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 25 styczeń 2018 - 16:55

płacą ci za to reklamowanie ?

:wub: 

#17 Agatabiz

Agatabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 21:25

Myślę, że po premia finansowa jest najlepsza - pracownik sam oceni na co wydać to "docenienie".

#18 Stachu001

Stachu001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 21:27

Ja dopiero zakupilem karte za namowa dziewczyny - slyszalem, ze w skali roku mowimy o oszczednosci na kinie do kilkuset zlotych ;) dla mnie rewelacja. Kupilem karte na poczatku stycznia, a juz 4 seansy za mna ;) a miesiac sie nie skonczyl ;)

Pamiętaj, że jak masz kartę, to nie chodzisz na wybrane, ale możesz chodzić na wszystkie filmy. No i niestety, także po kilka razy na film, ktory ci się spodobał. Taki dodatkowy bonus karty :-) zniżki w barze mnie nie przekonują, bo popcorn nie dla mnie, ale pewnie i na to znajdą się chętni.

#19 Guest_Maxx

Guest_Maxx
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 10:37

no, spoko ten pomysl z bonifikarta abonencką do sieci kin Cinema City, daje lepke w gore!

#20 Guest_Smigol

Guest_Smigol
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 11:10

no, spoko ten pomysl z bonifikarta abonencką do sieci kin Cinema City, daje lepke w gore!

też mi się podoba ten pomysł - poczytałem sporo opinii i właściwie nie można spotakc sie z jakas negatywna - nie jest to napewno zaden wyzysk, a wrecz przeciwnie - taki uklon w strone kinomanow! ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych