Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak przygotować się do wyjazdu na ferie zimowe do Włoch, Czech, Szwajcarii, Austrii, Niemiec, Francji i na Słowację?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49104 postów

Napisano 16 styczeń 2018 - 12:02

Oprócz wynajęcia hotelu i zaplanowania trasy, pamiętajmy o przygotowaniu naszego auta na długą podróż. Co trzeba mieć w samochodzie podczas wyjazdu za granicę? Na jakie przepisy trzeba zwrócić uwagę podczas wyjazdu na ferie zimowe do Włoch, Czech, Szwajcarii, Austrii, Niemiec, Francji i na Słowację oraz jakie jest obowiązkowe wyposażenie pojazdu w tych krajach?

Powrót do artykułu: Jak przygotować się do wyjazdu na ferie zimowe do Włoch, Czech, Szwajcarii, Austrii, Niemiec, Francji i na Słowację?

#2 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 12:02

Bardzo pomocny artykuł, ja raz jadąc do Włoch spotkałam się z pewnymi nieprzyjemnościami z powodu nieznajomości przepisów, na narty-wlochy.pl/mozna znaleźć bardzo ciekawe oferty.

#3 Guest_KarinaKa

Guest_KarinaKa
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2018 - 18:33

Jedziemy z dzieciakami we włoskie Alpy samochodem - wiadomo wszystko się zapakuje, a przy dwójce maluchów trzeba zabrać ze sobą sto tysięcy rzeczy. Sprzęt już przygotowany, samochód też, w tym roku zamówiliśmy opony na logistykaopon.pl - polecam, szybko i przede wszystkim mam pewność co do jakości!!

#4 Guest_Halina

Guest_Halina
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 11:47

Syn był we Włoszech z kochamwakacje na obozie narciarskim i wszytko miał wypisane co ma ze sobą zabrać. Ja oczywiście jeszcze w internecie szukałam czy wszytko spakowaliśmy. Na szczęscie niczego mu nie zabrakło i wrócił zadowolony z wyjazdu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych