Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Gdzie najchętniej wyjeżdżamy na wakacje?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 114 odpowiedzi w tym temacie

#81 Tomasz2

Tomasz2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 12:42

My, wakacje spędzamy z dziećmi, wiec wybieramy przede wszystkim bezpieczne miejsca, przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Bardzo lubimy Bałtyk, bo tam takich miejsce nie brakuje. Ubiegły urlop spędziliśmy w Rewalu. Mieliśmy wynajęty bardzo wygodny domek w ośrodku Adamówka przy ul. Lipowej - http://www.wakacjewr...kacje-w-rewalu/. Spędziliśmy tam bardzo miło czas i urlop wspominamy bardzo dobrze. Jest to idealnym miejscu dla rodzin z dziećmi. Domki nowe, wygodne, dobrze wyposażone, teren ośrodka bezpieczny dla dzieci i miły do wypoczynku.

#82 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 563 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 08:10

Koniecznie sprawdźcie sobie ofertę tej firmy https://www.sailor.p...tow-w-chorwacji- oni oferują czarter jachtów w Chorwacji. Mają bardzo duże doświadczenie, jachty są porządne i wszystko dzięki nim przebiega w taki sposób, jak trzeba. Oczywiście termin trzeba zarezerwować sobie wcześniej, aby wszystko było pewne.

#83 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21734 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 26 marzec 2020 - 09:08

Koniecznie sprawdźcie sobie ofertę tej firmy https://www.sailor.p...tow-w-chorwacji- oni oferują czarter jachtów w Chorwacji. Mają bardzo duże doświadczenie, jachty są porządne i wszystko dzięki nim przebiega w taki sposób, jak trzeba. Oczywiście termin trzeba zarezerwować sobie wcześniej, aby wszystko było pewne.

W obecnych czasach to ta reklama jak kpina.
Siedzimy w domu, a Chorwacja to już całkiem kpina, poczekamy na trzęsienie ziemi.

#84 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 14:37

Ja mimo tego, że planowałem tegoroczne wakacje spędzić za granicą, postanowiłem zmienić swoje plany. Uważam, że wszyscy powinniśmy wesprzeć w tym roku nasze polskie hotele i ośrodki agroturystyczne. Miejsca swojego pobytu poszukuję za pośrednictwem https://stayget.com/ - jestem pewny, że za jego pomocą znajdę hotel w naprawdę korzystnej cenie.

#85 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21734 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 08 kwiecień 2020 - 16:09

Siedzieć w domu na....d

#86 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 27 kwiecień 2020 - 06:34

W tym roku raczej na to się zapowiada. A przynajmniej nie zanosi się na planowanie dalekich wypraw zagranicznych Sam planowałem wybrać się w kilka miejsc za granicą ale na razie sobie odpuszcze. Bo w sumie nie wiadomo jak cała sytuacja się rozwinie i czy przypadkiem ta cała kwarantanna nie zostanie przedłużona. Co nie znaczy oczywiście, ze nie chciałbym się nieco zrelaksować ale na przykład w Polsce. 

Przeglądałem sobie noclegi w Zakopanem i zastanawiam się nad wybraniem się w te rejony:

https://apartamentyluxzakopane.pl/

Dawno już nie byliśmy a noclegi w tym roku zapowiadają się w dobrej cenie:

gubalowka.jpg

#87 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 03 maj 2020 - 10:28

Ja uwielbiam zwiedzać Polskę. W 2019 roku wybrałam się na wakacje do Gdańska. Zatrzymałam się w hotelu www.orle.com.pl. Miałam bardzo blisko do plaży, lasów i atrakcji turystycznych. W hotelu miałam zapewnione wyżywienie oraz usługi SPA&Wellness.

#88 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 maj 2020 - 18:51

Bardzo przyjemne kwatery są u noclegimirow.pl

#89 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 12:05

Marzę o Maderze, gdzie byla na jesień moja znajoma. Mam już super plan zwiedzania z przewodniczką z madeira dreams, oby wypaliło w tym roku...

#90 Guest_jolanta

Guest_jolanta
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2020 - 10:24

ja polecam Maderę, byliśmy tutaj już dwukrotnie, a z pomocą madeira dreams poznaliśmy wyspę wzdłuż i wszerz a i tak nam mało, klimat niesamowity

#91 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 23 lipiec 2020 - 15:39

W tym roku zastanawiałem się gdzie na wakacje się wybrać i na tej https://lubuskielove.pl/ stronie wykupiłem sobie weekendową wycieczkę do lubuskiego, pojadę z rodziną nad jezioro. A dodatkowo po wakacjach na winobranie się wybieram też tam do Zielonej Góry.

#92 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 903 postów

Napisano 28 lipiec 2020 - 06:45

Lubię podróżować autostopem -  automatycznie odpadają więc koszty związane z biletami. Na dłuższą podróż zwykle mam ze sobą namiot, więc również nie płacę za nocleg. Fajną opcją jest też Couch Surfing, o którym była wyżej mowa. Zostają też hostele, gdzie ceny noclegów w wieloosobowych pokojach raczej nie są duże. Staram się jako tako ogarnąć sobie plan wycieczki, co chcę zobaczyć itd (zwykle nie jest on bardzo sztywny). W autostopie można sobie pozwolić na dużą spontaniczność i jazdę ,,bez planu", lub zmieniać plan w zależności do tego co Ci w danym momencie pasuje. Na taką wyprawę pakuję się w 45 litrowy plecak. Mam 3-4 koszulki na zmianę i na bieżąco je piorę. Im lżej tym lepiej

Lubię też wszelkiego rodzaju sportowe aktywności, takie jak kajaki czy rafting. Kilka razy byliśmy z tą ekipą na wakacjach za granicą https://www.m-canoe.pl/ Maja duże doświadczenie w takich spływach.

Organizują również wyjazdy firmowe. 

#93 Guest_hania

Guest_hania
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2020 - 12:47

my najchętniej podróżujemy po Europie, ostatnio była Madera, gdzie korzystaliśmy z pomocy polskiej przewodniczki z madeira dreams, super przygoga, musimy kiedyś powtórzyć :)

#94 Guest_oste

Guest_oste
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2020 - 20:11

A braliście może ostatnio pożyczkę? Brakuje mi trochę do wakacyjnego wyjazdu i zastanawiam się, gdzie warto..

#95 oewonga

oewonga

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 21 sierpień 2020 - 19:17

Cześć,

jestem Tomek, pracuję w Wonga. Może zainteresuje Cię nasza oferta?

Oferujemy pożyczki w oparciu o szybki, przystępny proces odbywający się w 100 proc. online.

Każdy nowy klient Wonga, może wziąć pierwszą pożyczkę krótkoterminową w kwocie od 200 zł do 1 000 zł za darmo. Należy ją spłacić w ciągu 30 dni. Wonga oferuje również pożyczki ratalne do 15 000 zł. Okres spłaty pożyczki ratalnej wynosi od 2 do 36 miesięcy. Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki pod warunkiem pozytywnej weryfikacji wniosku, który należy złożyć na wonga. com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji można znaleźć na stronie wonga.com.   

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga. pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga. com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#96 Guest_aerz

Guest_aerz
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2020 - 01:37

A czy ewentualnie można spłacić taką pożyczkę w Wonga wcześniej?

#97 oewonga

oewonga

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 01 wrzesień 2020 - 11:35

A czy ewentualnie można spłacić taką pożyczkę w Wonga wcześniej?

Cześć,

Pożyczkę w Wonga możesz spłacić wcześniej, wtedy kwota spłaty zostanie pomniejszona odpowiednio do okresu korzystania z pożyczki – możesz ją sprawdzić w zakładce „Moje Konto” na stronie wonga. com   

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga. pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.

Tomek | Ekspert wonga. com

#98 Guest_Toti

Guest_Toti
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2020 - 01:11

Jeśli mam jeszcze trochę do spłaty w Wonga, to mogę wziąć drugą pożyczkę?

#99 oewonga

oewonga

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 18 wrzesień 2020 - 01:02

Cześć,
w Wonga możesz mieć tylko jedną pożyczkę w tym samym czasie. O kolejną pożyczkę możesz się starać od razu po spłacie poprzedniej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
Tomek | Ekspert wonga.com

#100 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2519 postów

Napisano 18 wrzesień 2020 - 11:39

Trójmiasto - piękna okolica, mnóstwo atrakcji, tam po prostu nie można się nudzić. Mamy tam wyłączne pozytywnie wspomnienia, ale raczej odradzam zwiedzanie miejskimi - duże odległości. My mieliśmy auto z wypożyczalni Mestenza, konkretnie Cadillaca. Na miejsce dotarliśmy pociągiem i uważam, że to jest najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o zwiedzanie tego miejsca. Po prostu tak w kilka dni można zwiedzić wszystko, co najważniejsze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych