Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie najchętniej wyjeżdżamy na wakacje?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 73 odpowiedzi w tym temacie

#61 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 784 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 07:16

Ja również lubię podróżować po Polsce. 
Na wakacjach mam często ochotę wrzucić na luz i się zrelaksować dlatego często wypoczywam nad morzem 
Moją ulubioną miejscowością jest Ustka - bardzo fajny kurort, solanki,. spa - czyli pełen komfort. 

Polecam równiez Bory Tucholskie. Piękne, urokliwe miejsce. Lasy, jeziora, wzniesienia. Idealne miejsce do odpoczynku
Na miejscu noclegów szukajcie tutaj

Świetny pensjonat o wysokim standardzie.
bory_tucholskie-rzeka-brda-995x498.jpg

#62 Guest_zuzkawojtys

Guest_zuzkawojtys
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 09:06

Ja chętnie jeżdżę na wycieczki objazdowe. Lubię aktywnie spędzać wakacje i zwiedzać. W tym roku byłam na wycieczce Mozaika Izraela z Konsorcjum i bez dwóch zdań mogę ją polecić wszystkim, bo była niezwykle ciekawa i interesująca. 

#63 Guest_Gosik

Guest_Gosik
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 12:28

Ostatnio z mężem kochamy odwiedzać Portugalię. Byliśmy również na Maderze, gdzie uroki wyspy pokazała nam Sonia z Madeira Dreams. Przepiękne miejsce. WARTO

#64 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 21 wrzesień 2019 - 13:33

Bardzo dużą popularnością cieszy się także polskie morze. Ja kilka tygodni temu byłam w Dźwirzynie. Jest to bardzo ciekawa miejscowość z pięknymi plażami. Na weekend zatrzymałam się w ośrodku wczasowym www.corect.com.pl. Miałam blisko do morza oraz punktów gastronomicznych.

#65 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 12:19

Polecam świetną miejscówkę noclegimirow.pl

#66 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 14:35

Wróciłam enterem z Teneryfy cudowna wyspa, piękne plaże, ciepłe morze. Jedzenie smaczne. To coś innego niż polskie morze, trochę juz mi się znudziło. 

#67 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 17 październik 2019 - 13:44

W minione wakacje wybrałyśmy się z przyjaciółką do Ustronia. Ona bywała tam już wcześniej i gorąco namawiała mnie na ten wyjazd. Nie żałuję. Faktycznie wyjątkowe miejsce, a willę Grażyna, w której nocowałyśmy oceniam również bardzo wysoko. Będę tam wracać.

#68 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 26 październik 2019 - 20:56

Wyjazd na wakacje to jedna sprawa, ale jakie linie lotnicze wybierac, aby bez opóźnień dolecieć na miejsce? Tutaj nie da sie niczego przewidziec i powiem szczerze, ze nawet te najlepsze mają opoznienia. Ja takie opoznienie niestety mialam i teraz walcze o odszkodowanie. Zrobie to sama lub z pomoca firmy https://do600euro.pl...linia-lotnicza/

#69 Guest_martyna78

Guest_martyna78
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 20:50

my z rodzinką jeździmy ostatnio po Europie - ostatnie destynacje Portugalia i Hiszpania,w  tym Madera. Najfajniej było na Maderze, gdzie mieliśmy cudną polską przewodniczkę z madeira dreams 

#70 Magda Z.

Magda Z.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 23 listopad 2019 - 21:23

Ja preferuję zarówno Polskę jak i zagranicę. Z państw zagranicznych jest to Hiszpania, Chorwacja bądź Cypr. W Polsce lubię pojechać nad polskie morze do Karwi lub w góry do Zakopanego. Piękny jest również Karpacz oraz Góry Stołowe. Czasem odwiedzam też świętokrzyskie - ale to ze względu na niedrogie salony kosmetyczne. Polecić mogę jeden z nich - z pakietami dla dwojga - naprawdę super sprawa za niewielki pieniądze :)

http://studiokosmetyki.org

#71 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 606 postów

Napisano 25 listopad 2019 - 11:14

Ja z rodziną głównie jeździłam po Polsce - góry, morze. Nasz kraj ma naprawdę wiele pięknych miejsc. Oprócz Polski to zwiedzaliśmy Czechy. Wiele razy byłam też w Holandii (mam tam ciocię) i w Niemczech (moja babcia długi czas mieszkała w Berlinie, teraz już mieszka w Poznaniu). Na wycieczce szkolnej byłam we Włoszech i jeszcze na wymianie młodzieżowej w Hiszpanii i Francji (jestem zakochana w Paryżu!).
Z polskich miast bardzo chciałabym zobaczyć Kraków! Żałuję, że go nie widziałam.

No i bardzo mnie ciekawią loty w tunelu aerodynamicznym:

Bardzo chciałabym spróbować :) Szczególnie, ze koleżanka była i mowiła, ze jest świetnie..

#72 kopakabana

kopakabana

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 13:47

Ja bardziej wolę jednak podróżować po Polsce. Grecja mnie nie zachwyca. Uwielbiam duże polskie miasta, w których zawsze można zobaczyć coś innego. Ostatnio wspaniały czas spędziliśmy w Krakowie w http://hotelregent.pl :) Wypoczęliśmy, zwiedziliśmy i mogliśmy wrócić na nasze ukochane Podlasie ;) 

#73 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 711 postów

Napisano 09 grudzień 2019 - 10:50

Odkąd z mężem kupiliśmy działkę nad morzem i domek letniskowy http://www.domki-zylajek.pl/ to tylko tam wyjeżdżamy, jest to naszym zdaniem najpiękniejsze miejsce. Domek jest bardzo ładny i przestronny, znajduje się w nim dużo miejsca. Czas realizacji i dostawy jest krótki, dostawa jest gratis na terenie Polski.

#74 Guest_basia

Guest_basia
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 15:38

My z mężem zazwyczaj jeździliśmy nad morze, ale od kiedy wybraliśmy się na Maderę, gdzie piękno wyspy pokazała nam dziewczyna z Madeira Dreams marzymy o powrocie właśnie tam...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych