Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie najchętniej wyjeżdżamy na wakacje?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 66 odpowiedzi w tym temacie

#61 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 726 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 07:16

Ja również lubię podróżować po Polsce. 
Na wakacjach mam często ochotę wrzucić na luz i się zrelaksować dlatego często wypoczywam nad morzem 
Moją ulubioną miejscowością jest Ustka - bardzo fajny kurort, solanki,. spa - czyli pełen komfort. 

Polecam równiez Bory Tucholskie. Piękne, urokliwe miejsce. Lasy, jeziora, wzniesienia. Idealne miejsce do odpoczynku
Na miejscu noclegów szukajcie tutaj

Świetny pensjonat o wysokim standardzie.
bory_tucholskie-rzeka-brda-995x498.jpg

#62 Guest_zuzkawojtys

Guest_zuzkawojtys
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 09:06

Ja chętnie jeżdżę na wycieczki objazdowe. Lubię aktywnie spędzać wakacje i zwiedzać. W tym roku byłam na wycieczce Mozaika Izraela z Konsorcjum i bez dwóch zdań mogę ją polecić wszystkim, bo była niezwykle ciekawa i interesująca. 

#63 Guest_Gosik

Guest_Gosik
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 12:28

Ostatnio z mężem kochamy odwiedzać Portugalię. Byliśmy również na Maderze, gdzie uroki wyspy pokazała nam Sonia z Madeira Dreams. Przepiękne miejsce. WARTO

#64 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 21 wrzesień 2019 - 13:33

Bardzo dużą popularnością cieszy się także polskie morze. Ja kilka tygodni temu byłam w Dźwirzynie. Jest to bardzo ciekawa miejscowość z pięknymi plażami. Na weekend zatrzymałam się w ośrodku wczasowym www.corect.com.pl. Miałam blisko do morza oraz punktów gastronomicznych.

#65 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 12:19

Polecam świetną miejscówkę noclegimirow.pl

#66 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 14:35

Wróciłam enterem z Teneryfy cudowna wyspa, piękne plaże, ciepłe morze. Jedzenie smaczne. To coś innego niż polskie morze, trochę juz mi się znudziło. 

#67 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 17 październik 2019 - 13:44

W minione wakacje wybrałyśmy się z przyjaciółką do Ustronia. Ona bywała tam już wcześniej i gorąco namawiała mnie na ten wyjazd. Nie żałuję. Faktycznie wyjątkowe miejsce, a willę Grażyna, w której nocowałyśmy oceniam również bardzo wysoko. Będę tam wracać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych