Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie najchętniej wyjeżdżamy na wakacje?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 66 odpowiedzi w tym temacie

#21 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 20:58

Ja polecam od czasu do czasu poszukać również pięknych miejscowości w Polsce, ponieważ można w naszym kraju spędzić naprawdę świetne wakacje, oczywiście jeżeli to sobie odpowiednio rozplanujemy. W naszym przypadku wybór w tym roku padł na Dziwnów, a apartament rezerwowaliśmy w http://www.morskachatka.pl/ gdzie w dobrej cenie spędzisz świetne wakacje w ciszy i pięknych okolicznościach przyrody. 

#22 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 17:38

Ja najchętniej wyjeżdżam w Polsce :) zabieram kilku znajomych i organizujemy takie wypady. Bardzo fajną ofertę ma biuro turystyczne biuro podróży gdańsk Można tam wynająć przewodnika czy wycieczkę. Jeśli ktoś planuje taki wypad na terenie kraju, może zobaczyć i sprawdzić jak wiele możliwości tam jest. Jak dla mnie super.

#23 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 09 październik 2018 - 09:01

Według mnie w Chomiczówce w Łebie w lipcu zarezerwujesz domek, bo pokoje niekoniecznie. Mocno oblegane w sezonie. Warto tam pojechać, odpocząć, bo jak pogoda nie przypasuje to w razie czego jest bezpłatny basen i akcesoria turystyczne za friko na miejscu. Nie musisz wnosić specjalnych opłat za jakieś atrakcje dla dzieciaków i tym podobne. Bardzo porządnie.

#24 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 15 październik 2018 - 09:26

Biuro podróży Gryf mogę podpowiedzieć w kwestii włoskich alp na narty. Ofertę mają zróżnicowaną cenowo i też samym standardem, na stronie gryftravel.pl/narty/wlochy to dobrze przejrzyście widać. Są i hotele i apartamenty, z wyżywieniem, bez wyżywienia, różne regiony Włoch – Val di Fiemme, val di Sole, Marilleva (w tych ośrodkach byłem i polecam).

#25 magnolia32

magnolia32

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 08:59

najchętniej latam na zagraniczne wakcje i ciepłe kierunki już sporo widziałam. Ostatnia podróż była entere airem do Turcji. Wypoczęłam, opaliłam się, pojadłam dobrych rzeczy. W końcu zjadłam prawdziwego kebsa

#26 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 14:32

Myślę, że możecie również pomyśleć nad spędzeniem fajnych wakacji nad naszym morzem, jednak warto wybrać trochę inny kierunek niż trójmiasto a mianowicie turystyczna miejscowość Dziwnów. Mają przepiękne plaże, wiele atrakcji na mieście oraz co ważne można znaleźć wcześniej również bardzo dobre miejsca noclegowe dostosowane także na dłuższe wyjazdy rodzinne jak http://www.morskachatka.pl/ gdzie można wynająć zarówno apartament, domek jak i pokoje. 

#27 Milczu

Milczu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 31 styczeń 2019 - 15:20

Na wakacje najlepiej nad polskie morze  :) słońce, plaża, woda to mój ulubiony sposób na spędzanie wakacji. Ze znalezieniem noclegu też nigdy nie ma problemu, a nawet czasami można znaleźć okazje. Ostatnio trafiłem na fajną bazę z noclegami https://www.e-wczasy.pl/

;)

#28 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 05 luty 2019 - 13:57

Na topie są teraz inne kraje, mniej popularne, a z większymi perspektywami. Przykłady? Choćby - https://logostour.pl/kraje/birmaBirma jest prze wielu wskazywana jako najpiękniejszy kraj w Azjii. Akurat z tym nie chcę dyskutować bo każdy może mieć swoje turystyczne opinie, ale na pewno warto kierować się w stronę takich miejsc. Na wypoczynek można sobie jechać do takiej Turcji, ale pod zwiedzanie radzę już miejsca rzeczywiście unikatowe. 

#29 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 11 luty 2019 - 14:49

A ja polecam Polskę! Jeśli uwielbiacie odpoczynek wśród natury to z całego serca polecam Agroturystykę http://biebrzasafari.pl 
Właściciele oferują wiele atrakcji. Polecam każdemu. Świetne miejsce

#30 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 27 luty 2019 - 10:28

Mogę w ciepłych słowach podsumować pobyt w hotelu Gryf (ceny są tutaj :gryfgdansk.pl). Bardzo komfortowy przytulny z pomysłem zaaranżowany pokój, piękny widok z okna na Gdańsk, restauracja przy hotelu super! Polecam na śniadanie obiad czy wieczorowe wyjście np. biznesowe, albo romantyczna kolację we dwoje.

#31 pieknyolek

pieknyolek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 28 luty 2019 - 11:48

Ja polecam wakacje na Sardynii https://wakacjenasardynii.pl/

#32 dangos35

dangos35

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 11:02

Praga

#33 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 10:23

Coraz popularniejsze są wakacje na wodzie. Czarter jachtów nie jest już taki drogi jak kilka lat temu. I coraz więcej osób chętnie z tego korzysta. I to nie tylko w kraju. Są firmy tu https://www.sailor.p...achtow-w-grecji, które organizują czarter jachtów m.in. w Grecji. Na topie jest także Chorwacja i Włochy. Moim zdaniem to fajna opcja.

#34 magnolia32

magnolia32

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 12:48

Wszędzie chętnie pojadę, oby tylko się z domu ruszyć. Najbliższy wyjazd na majówkę się szykuję do Krynicy Zdrój. Już wszytko jest ustalone. Kto i gdzie jedzie, apartament Halna Residence już też zaklepany jest. Urlopy pobrane. Ja to bardzo lubię podróżować i jeździć samochodem.

#35 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 10:50

Niby tak ale sama wolę Zakopane ponieważ jest tam o wiele więcej ciekawych atrakcji. Jeśli pogoda nie dopisuje to możesz wybrać się do aquaparku czy do jednej z pobliskich restauracji.... W mniejszych miejscowosciach siedzisz jedynie w pensjonacie...
Co do Zakopanego to proponuję zajrzeć sobie na stronę;

Z uwagi na to,że można tam sobie wynajać sobie naprawdę dobre opcje hotelowe. Na stronie jest wiele promocji tak więc w dobrej cenie możesz zarezerwować sobie nocleg z 
atrakcjami
spa 
wyżywieniem

#36 Kazimierz69

Kazimierz69

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 12:48

Ja od 2 lat jeżdżę samochodem do Chorwacji gdzie czarteruję jacht i taka forma wakacji jest dla mojej rodziny najlepsza ponieważ koszt jest porównywalny do wyjazdów turystycznych, a wspomnienia i przeżycia są o wiele bardziej ciekawsze. Moja rodzina jest po takim wyjeździe bardzo zadowolona i wypoczęta.

#37 Guest_Zuzanna

Guest_Zuzanna
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 20:06

jak to syn mówi , że ja już wiekowa jestem i tylko do Ciechocinka bym mogła jeździć. Teraz to on jeździ na wakacje. Do Hiszpanii z kochamwakacje w lipcu się wybiera. Ja mu nie żałuje póki młody jest to niech korzysta z życia. Słyszałam, że to bardzo dobre biuro podróży i opiekunowie potrafią zając się młodzieżą 

#38 Guest_grecceland

Guest_grecceland
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 22:54

My z żoną w poprzednim roku znaleźliśmy fajne miejsce - ośrodek wypoczynkowy Riviera - Krasne. Kochamy jeziora, zieleń, ciszę i spokój. Do tego kontakt z naturą i jesteśmy w razu. Tam mieliśmy to wszystko razem, a do tego plaża, łódki, sprzęt rybacki i miejsce na ogniska. Generalnie sam obiekt ma ogromną powierzchnię. Jak ktoś lubi wypocząć z naturą to będzie zachwycony. Polecam!

#39 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 142 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 14:24

W czasie ostatnich wakacji 2 tygodnie spędziłyśmy z koleżanką w Bukowinie Tatrzańskiej. Nocowałyśmy w przepięknej willi www.podmiedza.pl. Codziennie odwiedzałyśmy kawiarnię góralską, żeby zjeść pyszne, domowe ciasto i napić się włoskiej kawy. Na każdym kroku spotykałyśmy się z serdecznym personelem.

#40 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 12:59

Gdybyście poszukiwali sprawdzonego miejsca noclegowego w okolicach Szczecina, to polecam wam hotel Vulcan. Dobra lokalizacja, komfortowe warunki i przede wszystkim smaczna kuchnia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy